@partymaker Dobrze to wykombinował,bo wpuścił wypoczętego Wirtza na dobicie i w połowie mu się udało. Na szczęście tylko w połowie bo miał tez piłki meczowe na nodze.
Szkoda ,że to akurat Felix spudłował. Lubię chłopaka,ale już przed strzałem czułem że nie strzeli. W sumie chyba najbardziej go lubię z tej Portugalii a to akurat on zawalił.
0
@Sysia11 No nie no. Bardzo dobrze że odpadli. Biorę taką Anglię w ciemno zamiast niemców.
0
Tomasz Kiełbowicz czy Grzegorz Pater?
1
Jakie to jest żałosne. Typ podstawia nogę a potem od razu łapy w górę że niewinny i nic nie było
0
@marcin62 Pin ball
1
@DragonxNF No z tym 10 od 100 to się zamotałem.
1
@DragonxNF Cisza
1
@Gaz Serio tam tak jest?
2
@PatrychoO Nieee. Zero zatrzymywania czasu. To nie jest jakis hokej
0
@DragonxNF 45 sekund jesli podpalisz jednoczesnie
1
@DragonxNF Nie,bo gęś nie zna ludzkiego języka
1
@DragonxNF Katarzyna
1
@DragonxNF Mojżesz zabierał zwierzęta do arki Noego?
0
@Rewolucja123 To ty chodzisz i liczysz te kroki czy jak?
0
@FcPortoFan1999 Skąd te określenie "Sleepy Gareth"?
1
@KamQiX Dać mu mundur i esesmana mógłby zagrać.
0
@mekston Jaki Christopher?
1
@Lionel_Messi10 Świetny kierunek.
1
@Barcasub Pewnie gdzies przy bialoruskiej granicy
0
@Vampir707 O jaki protest mediów chodzi?
2
@Messibestplayerintheworld Niezła odklejka.
1
@tomek8756 Jasne. Bo przyszło PO i wymiotło wszystkich funkcjonariuszy co pracowali za PIS.
1
Komentarz usunięty
1
@partymaker Dobrze to wykombinował,bo wpuścił wypoczętego Wirtza na dobicie i w połowie mu się udało. Na szczęście tylko w połowie bo miał tez piłki meczowe na nodze.
0
@MesQueUnClub96 Dzis tylko za jedyną "barcelońską" drużyną w stawce.
2
@Kapitan hawk Myślałem że on kochał Grosickiego.
0
@AlexDark00 Cieszmy się z małych rzeczy....
0
@Kgorecki2500 Jej wyborcy tez dumni z jej dokonań.
0
@Czajka90 Lehmann? Top. Widać niestety,że to stara gwardia bo obecnie widać nikomu nie przeszkadzają podobne odpały.
0
@AlexDark00 Widzę,że niektórych nadal boli wielki Cristiano
4
Szkoda ,że to akurat Felix spudłował. Lubię chłopaka,ale już przed strzałem czułem że nie strzeli. W sumie chyba najbardziej go lubię z tej Portugalii a to akurat on zawalił.