2

@barcanawieki Pewnie poczytał La Ramblę i przemyślał pewne sprawy

0

@Nicko Przez tych którzy mają oczy

3

@Encore Fakty sa takie,że kroos zostanie właśnie przez ten mecz zapamiętany jako kawał chama.

0

Piękny wynik i co za emocje. Mecz godny finału

1

No co za sędzia. A Carvajal jak Chiellini

2

Williams i Lamine jak się cieszą

1

Hahahaha Ferran. No nie mogę. Czemu

3

Patrzeć teraz na te ohydne mordy to cos pięknego

0

Jechać z dziadami. Euro uratowane.

0

W koncu Ura ura ura.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dobrze dziadu. Won z boiska

0

@Bulbulator Przecież oni mają cały czas ten samn hymn.

0

@Bulbulator Jaki stary hymn Niemiec?

0

Dawaj chłopie Fermina i masz wygrany mecz

0

Będzie ciężko w dogrywce. Hiszpania zdjęła swoje strzelby, a Niemcy wręcz odwrotnie.

0

No nie wierzę. W końcu

1

Kahn jakis taki ładniejszy na starość

1

@NeroTFP1 Na Pana to ten typ ohydny nie zasługuje

1

Goool Gooool Nasz Olmo kochany kochaniutki. Zajebioza Panowie. Brawo Daniiiiiii

0

To jest niepojęte,że on strzelił te 36 goli...

0

Młody Tusk melduje się na boisku

1

@Comentateiro Wszystkie jeden.

0

@Szmulek Madryckie bydlę.

2

Wypad z tym Moratą. Dawac Ferrana.

0

O proszę. To jednak on ma kartki przy sobie.

1

@NeroTFP1 Madryciak,więc czego oczekujesz?

0

0

Pojedynek Havertz kontra Morata. Ciekawe który zmarnuje więcej setek

0

@Sulimo Nie obrażaj niedoszłego prezydenta RP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?