@kulek22 Absolutnie nie - dwa żółtka są właśnie u młodych kur zanim im się to unormuje. Zamiast dwóch małych jajek czasem znoszą jedno duże właśnie z dwoma żółtkami.
@MessiTheBesst Messi za czasów Maradony to by pewnie jeszcze nie miał szans na to leczenie hormonalne. Nawet jeśli medycyna na to pozwalała to nie sądzę aby wtedy w jakimś klubie ktoś tak zainwestował w dzieciaka.
@Xpert77 Dlaczego od razu każdy kto wypowie się inaczej niż wszyscy na temat działań Rosji jest nazywany proruskim, rusofilem itd.? Nawet bez wysłuchania argumentów na takie a nie inne zdanie.
@tomek8756 Ale to ich sprawa. Pokolonialna przeszłość tez robi swoje. Zresztą Francuzi zawsze byli nieco odklejeni w porównaniu z resztą Europy - patrz Rewolucja francuska itd.
@Encore Tylko, że Simmons biegł i ten Turek sam wsadził nogę pod jego nogę. To nie był celowy atak Simmonsa na nogę. Nawet nie bardzo mógł cokolwiek zrobić aby uniknąć tego wejścia.
@FCB_dimiC Jedyne co mogę krytykować jesli chodzi o te nasze parawany to że byl przypadek że chyba nie chcieli przepuścić karetki. To juz była przesada i może rodzi to takie problemy,ale generalnie to nic złego.
@AssisMoreira Tak samo łosie,zebry i wszelkie inne kopytne. Tu akurat śmiesznie to wygląda jak skaczą z łodzi. Z brzegu to normalne a tu jednak coś innego
@FCB_dimiC Spoko. No bo napisałeś że kłopot,to od razu pomyślałem,że się zaliczasz do tych wszystkich narzekaczy co to wyzywają różne nasze zwyczaje od januszów. A jak widać co kraj to obyczaj i nie ma w tym nic złego.
@PatrychoO Co ci nie pasuje w tym co tu napisałem? Mam uczestniczyć w bezmyślnej krytyce i hejcie bo wszyscy tak robią? Nie widzę nic kontrowersyjnego na tym nagraniu i tyle. Nic złego tu nie robią. Dają wiele powodów do krytyki i wtedy będę pierwszy który to zrobi,ale tu naprawdę nic złego nie widzę. Ot jakies tradycyjne tańce w ich tradycyjnych strojach.
@FcPortoFan1999 I to wszystko wiesz juz dzisiaj? Nawet nie znasz składu grup eliminacji, a co dopiero grup na mundialu. I czy w ogóle Ronaldo będzie tam grał (oby tak było,ale to jeszcze szmat czasu i róznych okolicznosci)
0
@Tasde Ale żeś fikołka wymyslił. Jeszcze napisz że to Orban to wystrzelił i odpowiada za tą śmierć
0
@Barcanajlepszyteam No i dobrze. Niech się ćwiczą w tym.
0
@Barcanajlepszyteam Tzn my mamy je zestrzeliwać w ukrainskiej przestrzeni powietrznej czy Ukraińcy?
0
@Rust_Cohle Kogo masz na mysli pisząc "waszej reprezentacji"? De la Fuente nie trenuje reprezentacji Polski.
2
@Jacek770 Nie było żółtej. UEFA wydala oficjalny komunikat,ze sędzia w raporcie nie wpisał kartki dla Moraty i to bylo nieporozumienie.
2
@draxidox A gdzie na tym nagraniu widać przemoc ze strony kierowców?
0
@kulek22 Absolutnie nie - dwa żółtka są właśnie u młodych kur zanim im się to unormuje. Zamiast dwóch małych jajek czasem znoszą jedno duże właśnie z dwoma żółtkami.
0
@MessiTheBesst Messi za czasów Maradony to by pewnie jeszcze nie miał szans na to leczenie hormonalne. Nawet jeśli medycyna na to pozwalała to nie sądzę aby wtedy w jakimś klubie ktoś tak zainwestował w dzieciaka.
1
@misterio Z tych krajów to tylko Szwajcarię bym rozważył. No i Portugalię ale tam klimat mi nie odpowiada.
0
@Xpert77 Dlaczego od razu każdy kto wypowie się inaczej niż wszyscy na temat działań Rosji jest nazywany proruskim, rusofilem itd.? Nawet bez wysłuchania argumentów na takie a nie inne zdanie.
0
@Encore Crack wszechczasów. Wciągnąłby nosem te gwiazdeczki jak Messi i Ronaldo i nawet nie byłoby dyskusji kto był najlepszy w historii.
1
@Luciano99 No też mi się tak wydaje.
1
@Sysia11 A czy to uchodźcy sobie nadają ten socjal czy raczej władza wybrana przez społeczeństwo?
1
@Sysia11 A ilu rodowitych Argentyńczyków jest w Argentynie? Chodzi mi o tych zanim Europa te tereny najechała
0
@domin682 A co to kogo za przeproszeniem obchodzi? Serio coś to zmienia w ich odbiorze? Ja tam patrzę bardziej na ich odklejone poglądy.
2
@Ojciec5tkidzieci "Mąż/żona"? I po co to takie homofobiczne wtręty? Bez tego się nie da?
0
@tomek8756 Ale to ich sprawa. Pokolonialna przeszłość tez robi swoje. Zresztą Francuzi zawsze byli nieco odklejeni w porównaniu z resztą Europy - patrz Rewolucja francuska itd.
0
@Herato Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
0
@joloskyy Wszelkie podobne motorowe wyścigi,rajdy to dla mnie żaden sport.
0
@kanver_ A mnie Le mans wynudził. Zbyt długi chyba był. Natomiast Wyścig byl rewelacyjny.
1
@PatrychoO Sport. Xd.
1
@Encore Tylko, że Simmons biegł i ten Turek sam wsadził nogę pod jego nogę. To nie był celowy atak Simmonsa na nogę. Nawet nie bardzo mógł cokolwiek zrobić aby uniknąć tego wejścia.
1
@FCB_dimiC Jedyne co mogę krytykować jesli chodzi o te nasze parawany to że byl przypadek że chyba nie chcieli przepuścić karetki. To juz była przesada i może rodzi to takie problemy,ale generalnie to nic złego.
1
@AssisMoreira Tak samo łosie,zebry i wszelkie inne kopytne. Tu akurat śmiesznie to wygląda jak skaczą z łodzi. Z brzegu to normalne a tu jednak coś innego
0
@FCB_dimiC Spoko. No bo napisałeś że kłopot,to od razu pomyślałem,że się zaliczasz do tych wszystkich narzekaczy co to wyzywają różne nasze zwyczaje od januszów. A jak widać co kraj to obyczaj i nie ma w tym nic złego.
0
@FCB_dimiC A co ci to przeszkadza? Albo te parawany?
1
@RosjaninBut Nie wiedziałes,że krowy pływają?
0
@PatrychoO Co ci nie pasuje w tym co tu napisałem? Mam uczestniczyć w bezmyślnej krytyce i hejcie bo wszyscy tak robią? Nie widzę nic kontrowersyjnego na tym nagraniu i tyle. Nic złego tu nie robią. Dają wiele powodów do krytyki i wtedy będę pierwszy który to zrobi,ale tu naprawdę nic złego nie widzę. Ot jakies tradycyjne tańce w ich tradycyjnych strojach.
0
@FcPortoFan1999 I to wszystko wiesz juz dzisiaj? Nawet nie znasz składu grup eliminacji, a co dopiero grup na mundialu. I czy w ogóle Ronaldo będzie tam grał (oby tak było,ale to jeszcze szmat czasu i róznych okolicznosci)
0
@ElPonczato Aha. Ok.