@Lionel_Messi10 "Modrić się wypowiedział a dochodzil na Euro i na MŚ daleko z Chorwacją". Tak gwoli ścisłości to Chorwacja na Euro jak im się udało wyjść z grupy to odpadali od razu w 1/8 albo w ćwierćfinale w 2008 roku - wtedy to był podobny szczebel rozgrywek bo nie było 1/8. Nie chodzi mi tu o jakies wyciaganie z tego wniosków,tylko to takie male sprostowanie, bo tez bym powiedział ze Chorwacja na Euro daleko zachodziła,ale ten turniej im jakoś nie leży.
@macio_944 Problem istnieje i będzie narastał i nie da się go uniknąć czy jakoś łatwo rozwiązać. Nawet drastycznie. Może taka Australia ma takie możliwości ale nie UE. Myslę,że jakimś tam sposobem na radzenie sobie z tym problemem byłoby stworzenie takich rozwiązań,które uniemożliwiałyby czy utrudniałyby tworzenie się "gett" czy izolowania się tych kultur.
Przy takim wyniku Austrii i wygranej Polski 2-1 to Francja spada na 3 miejsce? W punktach z Holandią remis, w meczu bezposrednim remis,bilans bramkowy na 0, to co wtedy się liczy? Strzelone bramki?
3
@NeroTFP1 Przykro się patrzy na to jak ludzie potrafią się zeszmacić dla pieniędzy.
0
@Kamiloza91 Kylian "Mbapppinho" Mbappe
0
@TaleOfUs A ty chyba na polskim.
0
@Lionel_Messi10 "Modrić się wypowiedział a dochodzil na Euro i na MŚ daleko z Chorwacją". Tak gwoli ścisłości to Chorwacja na Euro jak im się udało wyjść z grupy to odpadali od razu w 1/8 albo w ćwierćfinale w 2008 roku - wtedy to był podobny szczebel rozgrywek bo nie było 1/8. Nie chodzi mi tu o jakies wyciaganie z tego wniosków,tylko to takie male sprostowanie, bo tez bym powiedział ze Chorwacja na Euro daleko zachodziła,ale ten turniej im jakoś nie leży.
2
@MichuZ44 Maignan króciutko o baletmistrzach.
1
@Mixtape W sumie mnie najbardziej interesuje to ostatnie.
0
@Rewolucja123 Oby.
1
@mrboom Kiedyś się doigra i któryś sędzia unieważni taki karny bo zinterpretuje ten balet inaczej.
6
@TaleOfUs Mordowanie zwierząt? Wtf? Co to za nowomowa. Zamordować to można człowieka. Zwierzę podlega ubojowi.
4
@Rust_Cohle Laporta jaka zmiana na twarzy. Gdyby nie wiadomo co, to bym go nie poznał.
0
@Kalipso Taka Polska zmiażdżyłaby tę grupę.
0
@Faro A w sumie w jakich godzinach będa rozgrywali ten mundial w USA?
1
@FcPortoFan1999 To była najdłuższa minuta na tym turnieju
0
@Rust_Cohle No tak. Tylko na trzecie miejsce moga spaść.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Tak jest.
1
W sumie ciekawa sytuacja w tej grupie. Do ostatnich minut kazdy moze odpaść.
0
@macio_944 Problem istnieje i będzie narastał i nie da się go uniknąć czy jakoś łatwo rozwiązać. Nawet drastycznie. Może taka Australia ma takie możliwości ale nie UE. Myslę,że jakimś tam sposobem na radzenie sobie z tym problemem byłoby stworzenie takich rozwiązań,które uniemożliwiałyby czy utrudniałyby tworzenie się "gett" czy izolowania się tych kultur.
0
Srbija niestety spalony. Ech. Szkoda.
0
@Arden Bigos. Znaki
1
@Barcasub Nielegalni to chyba oczywiste że nie. Zadaj lepiej pytanie o legalnych.
1
@Kinginiesta Jak lubisz takie tematy to polecam serię "Skazaniec" Krzysztofa Spadło w formie audiobooka lub książkowej.
2
@Encore W pełni się zgadzam. Niesamowicie mnie to irytuje.
0
Przy takim wyniku Austrii i wygranej Polski 2-1 to Francja spada na 3 miejsce? W punktach z Holandią remis, w meczu bezposrednim remis,bilans bramkowy na 0, to co wtedy się liczy? Strzelone bramki?
0
@Stinger_ Racja racja. Na mundialu to Polska wyszła z grupy,tutaj nie.
1
@Majkel34 Nie. Nie będzie tak.
1
@John_Doe Niech cierpią za to że wybrali Hitlera. Zresztą teraz też sami sobie zgotowali ten los.
0
@PatrychoO Chorwacja jeszcze nie odpadła.
0
@Criss18Barca Znaczy się facet ją urodził ? Alez ta medycyna idzie do przodu.
0
@sokot Zajęcia komorniczego nie da się tak łatwo sprawdzić. Praktycznie jest to chyba niemożliwe aby mieć stuprocentową pewność.
0
@Criss18Barca Typowe bicie politycznej piany, jak to robi kazda z partii.