3

@NeroTFP1 Przykro się patrzy na to jak ludzie potrafią się zeszmacić dla pieniędzy.

0

@Kamiloza91 Kylian "Mbapppinho" Mbappe

0

@TaleOfUs A ty chyba na polskim.

0

@Lionel_Messi10 "Modrić się wypowiedział a dochodzil na Euro i na MŚ daleko z Chorwacją". Tak gwoli ścisłości to Chorwacja na Euro jak im się udało wyjść z grupy to odpadali od razu w 1/8 albo w ćwierćfinale w 2008 roku - wtedy to był podobny szczebel rozgrywek bo nie było 1/8. Nie chodzi mi tu o jakies wyciaganie z tego wniosków,tylko to takie male sprostowanie, bo tez bym powiedział ze Chorwacja na Euro daleko zachodziła,ale ten turniej im jakoś nie leży.

2

@MichuZ44 Maignan króciutko o baletmistrzach.

1

@Mixtape W sumie mnie najbardziej interesuje to ostatnie.

0

1

@mrboom Kiedyś się doigra i któryś sędzia unieważni taki karny bo zinterpretuje ten balet inaczej.

6

@TaleOfUs Mordowanie zwierząt? Wtf? Co to za nowomowa. Zamordować to można człowieka. Zwierzę podlega ubojowi.

4

@Rust_Cohle Laporta jaka zmiana na twarzy. Gdyby nie wiadomo co, to bym go nie poznał.

0

@Kalipso Taka Polska zmiażdżyłaby tę grupę.

0

@Faro A w sumie w jakich godzinach będa rozgrywali ten mundial w USA?

1

@FcPortoFan1999 To była najdłuższa minuta na tym turnieju

0

@Rust_Cohle No tak. Tylko na trzecie miejsce moga spaść.

0

1

W sumie ciekawa sytuacja w tej grupie. Do ostatnich minut kazdy moze odpaść.

0

@macio_944 Problem istnieje i będzie narastał i nie da się go uniknąć czy jakoś łatwo rozwiązać. Nawet drastycznie. Może taka Australia ma takie możliwości ale nie UE. Myslę,że jakimś tam sposobem na radzenie sobie z tym problemem byłoby stworzenie takich rozwiązań,które uniemożliwiałyby czy utrudniałyby tworzenie się "gett" czy izolowania się tych kultur.

0

Srbija niestety spalony. Ech. Szkoda.

0

@Arden Bigos. Znaki

1

@Barcasub Nielegalni to chyba oczywiste że nie. Zadaj lepiej pytanie o legalnych.

1

@Kinginiesta Jak lubisz takie tematy to polecam serię "Skazaniec" Krzysztofa Spadło w formie audiobooka lub książkowej.

2

@Encore W pełni się zgadzam. Niesamowicie mnie to irytuje.

0

Przy takim wyniku Austrii i wygranej Polski 2-1 to Francja spada na 3 miejsce? W punktach z Holandią remis, w meczu bezposrednim remis,bilans bramkowy na 0, to co wtedy się liczy? Strzelone bramki?

0

@Stinger_ Racja racja. Na mundialu to Polska wyszła z grupy,tutaj nie.

1

@Majkel34 Nie. Nie będzie tak.

1

@John_Doe Niech cierpią za to że wybrali Hitlera. Zresztą teraz też sami sobie zgotowali ten los.

0

@PatrychoO Chorwacja jeszcze nie odpadła.

0

@Criss18Barca Znaczy się facet ją urodził ? Alez ta medycyna idzie do przodu.

0

@sokot Zajęcia komorniczego nie da się tak łatwo sprawdzić. Praktycznie jest to chyba niemożliwe aby mieć stuprocentową pewność.

0

@Criss18Barca Typowe bicie politycznej piany, jak to robi kazda z partii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?