0

@Emhyr Do lodówki

0

@Erik0 Przybędzie Mbappe i Guler, ale tracą Kroosa. U nas z kolei wróci Gavi tylko szkoda że później niż zakladano.

1

@PJ777 Słabe to, bo nie ma takich emocji jak tutaj np -

0

@FcPortoFan1999 Boniek podobno zerwał i nawet nikt o tym nie wiedział. Dopiero po latach badanie wykazało że go nie ma. Ale nie sądzę aby w tym stanie grał. Taka ciekawostka.

0

@marcin62 Podbijam jeszcze raz - tatuowanie świnek w myśl przepisów UE jakoś nikomu nie przeszkadzało.

0

@tristan87 Powinni na neutralnym gruncie to rozegrać i po problemie.

0

0

@emeu No oni tam z reguły wiele nazwisk mają.

0

@Encore "Ekipka" xd. Czemu od razu widzę inne słowo gdy patrzę na ten wyraz?

0

@emeu Jo. Znaki

1

@Arden Tak jak kiedys był w polskiej ekstraklasie Moussa Yahaya to go mylili z Yamahą.

1

@Bobo25 Nagelsman po prostu przejął samograja po Flicku i spija efekty jego pracy.

0

4

@Bobo25 To nie cenzura,tylko reakcja. Ktoś wyraził tym plakatem swoje emocje,ktoś poruszony tym plakatem wyraził swoje.

0

@tomek8756 Taa. Jasne. A jak unia kazala tatuować biedne świnki to gdzie żeście byli?

0

@michaleu Lepiej nie,bo to by oznaczało,że Niemcy wygrają Euro.

1

@kamiVeB Lewy będzie strzelcem pierwszego hat-tricka.

1

@Comentateiro Myslę,że Gundo.

1

@Rewolucja123 Dwa najlepsze argumenty,aby Złote Piłki przyznawać w rozbiciu na formacje.

0

@John_Doe A co im odbiło z tym Kroosem?

1

@MesQueUnClub96 Mesut Oezil. Zamykam temat.

0

@BorzyKrzys @messi33 Różne komentarze się pojawiały na temat Izraela. Czym innym było uzasadnione wypominanie zbrodni wojennych a czym innym wyzywanie czy pogardliwe wpisy o Izraelczykach. Te drugie przyczyniają się do takich własnie zachowań w realnym życiu. Młodzież czerpie taki stosunek z internetowych wpisów a potem przenosi to w formie przemocy na obraną ofiarę. Warto o tym pamiętać i nawet w uzasadnionej krytyce zachować pewne standardy. @Zieliniak - ci konkretni raczej nie stąd,ale ogólnie zapewne z internetu. Warto mieć to na uwadze.

0

@Kuchar Chyba jasno się wypowiedziałem na temat związków partnerskich. Nie pytaj mnie o rzeczy które to wykluczają,bo ja takowych nie widzę. Nie mam nic przeciwko. Także semantyka nie jest dla mnie problemem. Po prostu nie widzę powodu aby zmieniać obecne definicje.

0

@Arcybiskup Brawo. Do tego prowadzi m.in. bezmyślna nagonka na Izrael. Wszyscy którzy to robią się do tego przyczynili. Zadowoleni?

7

UE chce ograniczyć marnowanie odzieży - https://www.farmer.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/ue-chce-ograniczyc-marnowanie-zywnosci-i-odziezy,147746.html
Jednocześnie zniechęca się konsumentów do handlowania używaną odzieżą i wprowadza się prawo które zmusza platformy internetowe do informowania fiskusa o takich transakcjach. Ma to sens.

0

@AlphaNumeric Co niby osiągnęli?

0

@Nazio_87 Oj nie. W drugiej połowie dopiero cos się tu działo.

1

@AlphaNumeric Załóżmy czysto teoretycznie dla potrzeb tej dyskusji,że masz rację. Podobne akcje nie nadają powagi temu "prawdziwemu" tematowi tylko raczej nastawiają ogół społeczeństwa negatywnie do wszystkich którzy potem głoszą tezy o klimacie.

1

@Kuchar Co do małżeństw,to nie da się tego ograniczyć,bo takie cos nie istnieje. Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. Natomiast co do związków partnerskich,to mi to obojętne. Nie mam nic przeciwko. Ewentualnie można dyskutować czy w tym przypadku nadać preferencje podatkowe należne małżeństwom. I ten aspekt nie dotyczy spraw ideologicznych,tylko zasady dlaczego małżeństwom nadano te preferencje i czy tu też należy je zastosować. A co do dzieci to jakiej odpowiedzi oczekujesz? Nie chcę dostać bana

0

@PatrychoO Uuu. Jego wartosc wzrosła dwukrotnie. Deco musisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?