0

@FcPortoFan1999 To doskonale. Kogokolwiek innego ciężko sobie wyobrazić w tej roli.

2

@AlexDark00 Bez kitu. Juz nie wspominając o ćwierćfinale EURO.

0

@Patriskos A co powiedział?

0

@Kuchar Tak - dokładnie. A naprawa tego musiałaby trwać latami. Dlatego ja szansy upatruję w tym,że pojawią się gracze w pełni ukształtowani na Zachodzie - tacy jak swego czasu Ebi Smolarek, a teraz Zalewski, Urbański,itd.

0

@Kamiloza91 Spokojnie - ani się obejrzymy a ktos się pojawi. Od dawna powtarzam ze kiedyś zbierzemy owoce masowej emigracji Polaków i zaczną się pojawiać w kadrze talenty ukształtowane na Zachodzie. A czy koniecznie musimy opierać się na gwiazdorach? Na Euro widzimy coraz więcej zespołów które nie mają wielkich nazwisk w skladzie,za to tworzą zgrany zespół.

0

@Kgorecki2500 Nie no - Turcja lepiej nie.

0

@FcPortoFan1999 Kto ma prowadzić?

2

@Emhyr Oczywiście że tak. Do momentu wyboru byłem wielkim przeciwnikiem Probierza, gdy go wybrano stał się częścią mojej drużyny i teraz muszę przyznać,że wówczas się myliłem. To byl dobry wybór. Co prawda nie wiemy czy Papszun nie poradziłby sobie lepiej,ale Probierz mnie miło zaskoczył i musi zostać.

0

@Emhyr Hm. Na rozstawienie i lepsze grupy to trzeba sobie zapracować. A sam sposób w jaki my awansowalismy na to EURO sprawia,że nie mamy prawa grymasić na grupę.

0

@JarekS Serio biali Francuzi przechodzą na islam. Z jakiego powodu? Niedawno czytałem "Uległość" Houllebecqu'a i tam była przedstawiona własnie taka wizja Francji.

0

@Kapitan hawk Hahaha. Boki zrywać.

1

@Arden Dzięki - nie mam tam konta i nie mogę poczytać komentarzy. Jak tak to spoko.

1

@BorzyKrzys Ale niektórzy to mają wyobrażenia.

0

@Arden Są na to dowody czy tylko słowa?

0

No to teraz z Francją mecz o wszystko.

0

@fart Polska jest podzielona według miliona różnych kwestii,więc i w tej także tak jest.

0

@fart Co Polska?

0

@fart A. No to spoko. A kogo masz na myśli pisząc "nasza"?

0

@Pasiak Jeszcze znani sa Arnautovic i Baumgartner. Reszty juz nie kojarzę

0

@fart Wasza czyli czyja konkretnie? No i jaka konkretnie?

0

@Bernard777 A czy tobie się sufit na łeb spadł? Sam jedź na ten front, a nie innych wysyłasz

0

@Herato Im więcej by grał tym większa szansa,że to by lepiej wyglądało.

1

Kurczę szkoda,że ten Milik złapał kontuzję.

0

@Lucyfffer To na waszym miejscu bym zmienił.

5

@Borneo "Kibicuję Ukrainę." Aha.

2

Nie wiem jak wy,ale ja dziś w meczu o 15 trzymam kciuki za naszych sąsiadów. A niech mają.

0

@jacobFCB Taki wynik to będzie w meczu Francji. A Polska na miękko takie 2-0 bierze.

1

@Luciano99 I cyk. Zgaszona jak pet w kiblu.

0

@Messibestplayerintheworld Oczywiście. Nie wiem co mu w głowie siedzi. Tylko po prostu może się pojawić konkurencja.

0

@Messibestplayerintheworld @KrwawiaceoczyVEB @Lucyfffer Jasne,że tak. Ale zarobki też mogą mu podbić tak,że może się nie oprzeć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?