@Kuchar Tak - dokładnie. A naprawa tego musiałaby trwać latami. Dlatego ja szansy upatruję w tym,że pojawią się gracze w pełni ukształtowani na Zachodzie - tacy jak swego czasu Ebi Smolarek, a teraz Zalewski, Urbański,itd.
@Kamiloza91 Spokojnie - ani się obejrzymy a ktos się pojawi. Od dawna powtarzam ze kiedyś zbierzemy owoce masowej emigracji Polaków i zaczną się pojawiać w kadrze talenty ukształtowane na Zachodzie. A czy koniecznie musimy opierać się na gwiazdorach? Na Euro widzimy coraz więcej zespołów które nie mają wielkich nazwisk w skladzie,za to tworzą zgrany zespół.
@Emhyr Oczywiście że tak. Do momentu wyboru byłem wielkim przeciwnikiem Probierza, gdy go wybrano stał się częścią mojej drużyny i teraz muszę przyznać,że wówczas się myliłem. To byl dobry wybór. Co prawda nie wiemy czy Papszun nie poradziłby sobie lepiej,ale Probierz mnie miło zaskoczył i musi zostać.
@Emhyr Hm. Na rozstawienie i lepsze grupy to trzeba sobie zapracować. A sam sposób w jaki my awansowalismy na to EURO sprawia,że nie mamy prawa grymasić na grupę.
@JarekS Serio biali Francuzi przechodzą na islam. Z jakiego powodu? Niedawno czytałem "Uległość" Houllebecqu'a i tam była przedstawiona własnie taka wizja Francji.
0
@FcPortoFan1999 To doskonale. Kogokolwiek innego ciężko sobie wyobrazić w tej roli.
2
@AlexDark00 Bez kitu. Juz nie wspominając o ćwierćfinale EURO.
0
@Patriskos A co powiedział?
0
@Kuchar Tak - dokładnie. A naprawa tego musiałaby trwać latami. Dlatego ja szansy upatruję w tym,że pojawią się gracze w pełni ukształtowani na Zachodzie - tacy jak swego czasu Ebi Smolarek, a teraz Zalewski, Urbański,itd.
0
@Kamiloza91 Spokojnie - ani się obejrzymy a ktos się pojawi. Od dawna powtarzam ze kiedyś zbierzemy owoce masowej emigracji Polaków i zaczną się pojawiać w kadrze talenty ukształtowane na Zachodzie. A czy koniecznie musimy opierać się na gwiazdorach? Na Euro widzimy coraz więcej zespołów które nie mają wielkich nazwisk w skladzie,za to tworzą zgrany zespół.
0
@Kgorecki2500 Nie no - Turcja lepiej nie.
0
@FcPortoFan1999 Kto ma prowadzić?
2
@Emhyr Oczywiście że tak. Do momentu wyboru byłem wielkim przeciwnikiem Probierza, gdy go wybrano stał się częścią mojej drużyny i teraz muszę przyznać,że wówczas się myliłem. To byl dobry wybór. Co prawda nie wiemy czy Papszun nie poradziłby sobie lepiej,ale Probierz mnie miło zaskoczył i musi zostać.
0
@Emhyr Hm. Na rozstawienie i lepsze grupy to trzeba sobie zapracować. A sam sposób w jaki my awansowalismy na to EURO sprawia,że nie mamy prawa grymasić na grupę.
0
@JarekS Serio biali Francuzi przechodzą na islam. Z jakiego powodu? Niedawno czytałem "Uległość" Houllebecqu'a i tam była przedstawiona własnie taka wizja Francji.
0
@Kapitan hawk Hahaha. Boki zrywać.
1
@Arden Dzięki - nie mam tam konta i nie mogę poczytać komentarzy. Jak tak to spoko.
1
@BorzyKrzys Ale niektórzy to mają wyobrażenia.
0
@Arden Są na to dowody czy tylko słowa?
0
No to teraz z Francją mecz o wszystko.
0
@fart Polska jest podzielona według miliona różnych kwestii,więc i w tej także tak jest.
0
@fart Co Polska?
0
@fart A. No to spoko. A kogo masz na myśli pisząc "nasza"?
0
@Pasiak Jeszcze znani sa Arnautovic i Baumgartner. Reszty juz nie kojarzę
0
@fart Wasza czyli czyja konkretnie? No i jaka konkretnie?
0
@Bernard777 A czy tobie się sufit na łeb spadł? Sam jedź na ten front, a nie innych wysyłasz
0
@Herato Im więcej by grał tym większa szansa,że to by lepiej wyglądało.
1
Kurczę szkoda,że ten Milik złapał kontuzję.
0
@Lucyfffer To na waszym miejscu bym zmienił.
5
@Borneo "Kibicuję Ukrainę." Aha.
2
Nie wiem jak wy,ale ja dziś w meczu o 15 trzymam kciuki za naszych sąsiadów. A niech mają.
0
@jacobFCB Taki wynik to będzie w meczu Francji. A Polska na miękko takie 2-0 bierze.
1
@Luciano99 I cyk. Zgaszona jak pet w kiblu.
0
@Messibestplayerintheworld Oczywiście. Nie wiem co mu w głowie siedzi. Tylko po prostu może się pojawić konkurencja.
0
@Messibestplayerintheworld @KrwawiaceoczyVEB @Lucyfffer Jasne,że tak. Ale zarobki też mogą mu podbić tak,że może się nie oprzeć.