15 czerwca 2024, 21:35
1
@MichuZ44 @daniel32778 To jak juz to ewentualnie upadek plebiscytu,ale nie upadek piłki. Co ma Złota Piłka wspólnego z kondycja piłki ogólnie jako sportu?
15 czerwca 2024, 21:32
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15 czerwca 2024, 21:31
2
@MichuZ44 Upadek piłki? Bo na plebiscycie popularności wygrałby ktoś z kogo wyborem się nie zgadzasz?
15 czerwca 2024, 21:17
Brawo Makarony. Po mistrzostwo.
15 czerwca 2024, 21:15
@tbas Jeszcze jest Buongiorno i Bellanova.
15 czerwca 2024, 20:34
@kulek22 A ja nie. Pamiętam jak Albańczycy obrzucali naszych piłkarzy różnymi przedmiotami. Dzikusy.
15 czerwca 2024, 19:55
Jak na spalonym,jak to chyba faul był
15 czerwca 2024, 19:52
@Bartula Czy Maceratti?
15 czerwca 2024, 19:51
15 czerwca 2024, 19:44
@mekston Jednak tak. Trochę z pomoca VAR ale jednak stanął na wysokości zadania.
15 czerwca 2024, 19:40
No Simon się prawie zrehabilitował.
15 czerwca 2024, 19:39
3
Przeciez on go nawet nie dotknal
15 czerwca 2024, 16:55
Fermin i Ferran na ławce. Lipa trochę.
15 czerwca 2024, 16:51
5
Rodowity Szwajcar strzela gola.
15 czerwca 2024, 16:11
@FcPortoFan1999 Czarny koń to będą Czechy.
15 czerwca 2024, 16:01
@Lionel_Messi10 Dobrze,że jest Garnacho. Jedyny z tej ekipy któremu można kibicować w razie ewentualnej wygranej.
15 czerwca 2024, 15:57
@KamQiX Idiotyczny pomysł.
15 czerwca 2024, 12:08
@tomek8756 Europa kurna jego mać.
15 czerwca 2024, 09:51
@mekston Warunki zawsze sa takie same dla obu drużyn,więc co to za argument w ogóle? Trawa tez była za wysoka?
15 czerwca 2024, 09:47
@mekston Nawet taki Uzbekistan pokonał Boliwię, to Łotwa czy Litwa z palcem w nosie by ich ograła
15 czerwca 2024, 09:44
@Ptasior Srutu tutu majtki z drutu.
15 czerwca 2024, 09:33
@Rust_Cohle Szkocja,Węgry i Szwajcaria to będą bardzo wyrównane mecze.
15 czerwca 2024, 09:32
@betonito Zapewne w 10 meczach z Hiszpanią,Szkocja wygrałaby własnie jeden, z 2-3 remisy a resztę by przegrali. Zresztą z Niemcami by było podobnie.
15 czerwca 2024, 09:22
6
@mekston Boliwia,Wenezuela A w turniejach kolejne Jamajki i Haiti.
15 czerwca 2024, 09:14
@draxidox Fajny klimat
15 czerwca 2024, 09:10
@NeroTFP1 Ok. Dzięki.
15 czerwca 2024, 09:09
@FCB_dimiC Przecież oni nawet nie awansowali. Jak zwykle załapali się tylko na turniej Tymbarka.
15 czerwca 2024, 09:07
@mekston Przecież to Argentyna gra w strefie ogórków,a nie Portugalia.
15 czerwca 2024, 09:00
@NeroTFP1 A kto to jest? Bo chyba coś mnie ominęło.
15 czerwca 2024, 08:17
@Pawlusek I tak nikt nie odbierze ZP Viniciusowi lub Mbappe.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@MichuZ44 @daniel32778 To jak juz to ewentualnie upadek plebiscytu,ale nie upadek piłki. Co ma Złota Piłka wspólnego z kondycja piłki ogólnie jako sportu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MichuZ44 Upadek piłki? Bo na plebiscycie popularności wygrałby ktoś z kogo wyborem się nie zgadzasz?
2
Brawo Makarony. Po mistrzostwo.
1
@tbas Jeszcze jest Buongiorno i Bellanova.
1
@kulek22 A ja nie. Pamiętam jak Albańczycy obrzucali naszych piłkarzy różnymi przedmiotami. Dzikusy.
0
Jak na spalonym,jak to chyba faul był
0
@Bartula Czy Maceratti?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston Jednak tak. Trochę z pomoca VAR ale jednak stanął na wysokości zadania.
0
No Simon się prawie zrehabilitował.
3
Przeciez on go nawet nie dotknal
0
Fermin i Ferran na ławce. Lipa trochę.
5
Rodowity Szwajcar strzela gola.
0
@FcPortoFan1999 Czarny koń to będą Czechy.
1
@Lionel_Messi10 Dobrze,że jest Garnacho. Jedyny z tej ekipy któremu można kibicować w razie ewentualnej wygranej.
0
@KamQiX Idiotyczny pomysł.
0
@tomek8756 Europa kurna jego mać.
1
@mekston Warunki zawsze sa takie same dla obu drużyn,więc co to za argument w ogóle? Trawa tez była za wysoka?
5
@mekston Nawet taki Uzbekistan pokonał Boliwię, to Łotwa czy Litwa z palcem w nosie by ich ograła
2
@Ptasior Srutu tutu majtki z drutu.
1
@Rust_Cohle Szkocja,Węgry i Szwajcaria to będą bardzo wyrównane mecze.
0
@betonito Zapewne w 10 meczach z Hiszpanią,Szkocja wygrałaby własnie jeden, z 2-3 remisy a resztę by przegrali. Zresztą z Niemcami by było podobnie.
6
@mekston Boliwia,Wenezuela A w turniejach kolejne Jamajki i Haiti.
0
@draxidox Fajny klimat
0
@NeroTFP1 Ok. Dzięki.
2
@FCB_dimiC Przecież oni nawet nie awansowali. Jak zwykle załapali się tylko na turniej Tymbarka.
6
@mekston Przecież to Argentyna gra w strefie ogórków,a nie Portugalia.
3
@NeroTFP1 A kto to jest? Bo chyba coś mnie ominęło.
0
@Pawlusek I tak nikt nie odbierze ZP Viniciusowi lub Mbappe.