2

@Popitek12 Tankowania.

0

Dobra Panowie Możecie wyłączyć. 1-1 będzie.

1

@macio_944 Taki odruch bezwarunkowy?

0

@Encore Nie znam jej muzyki,chyba że słyszałem cos w radiu nieswiadomie. Nawet nie wiem jak wygląda

0

@Matt_i1992 No to kangur. Bo umie boksować.

1

@Peciak Grupowe darcie ryja po nocach w hotelu sejmowym bije na głowę te ekscesy pojedynczych posłów. Zamykam temat

0

0

@FabianekMrozek Pisowski doktorek? Od Stanowskiego? Wtf?

1

@VegetaPolska Mecz o brąz to najgłupsze co może być na turnieju. Sami piłkarze niejednokrotnie mówili o tym że to bez sensu.

1

@adambądkowski93 Myślę, że około 50% województwa. Oczywiście dojazd do większych miast to bezproblemowy ale jeśli wymienić mniejszą miejscowość w województwie to tak do około połowy dojechałbym wsiadajac w samochód bez sprawdzania trasy.

0

@Joe_Barbaro C lub D.

0

@Zoker Akurat mi się nie zdarza wysyłać.

1

@bartekvisca Oj nie -podziękuję. Z alkoholi to jedynie wino uznaję od czasu do czasu.

1

@Zoker Ja na przykład mam to samo z piłką ręczną albo siatkówką. Na co dzień mam totalnie wywalone na ten sport. Nie znam nawet naszych graczy. Ale jak nasi grają wielki turniej, to włączę czasem jakiś mecz i kibicuję.

0

@bartekvisca Jak ktoś ma rozwalony łeb to chyba też naprawdę potrzebuje pomocy

1

@BorzyKrzys Szczerze to ja też na tę chwilę nie wiem kto gra w składzie Austrii,ani kto ich trenuje. Ba. Nie znam nawet za bardzo graczy z drugiej linii Holandii. Nie musisz nikomu przyklaskiwać. Ja tam lubię gdy nagle wokoło jest z kim pogadać o tym co się dzieje na Euro - nawet z tymi co na co dzień nie interesują się piłką.

1

@bartekvisca No i co w tym złego? Niech sobie piją. Dopóki innych nie zmuszają do picia tego gunwa, to niech sobie piją ile chcą.

0

@BorzyKrzys Tak swoją drogą to orientuje się ktoś jak to wygląda na zachodzie Europy? Tam też ludzie mają swoje działki jak u nas?

1

@BorzyKrzys I to jest właśnie urok wielkich turniejów, że grono kibiców rośnie. A już jak gra polska reprezentacja to w ogóle. A poczekaj co się będzie działo gdy wygramy jakiś mecz. Polska staje się jakby piękniejsza podczas turniejów piłkarskich. Uwielbiam ten czas. Nie rozumiem co ci w tym przeszkadza.

2

@Kozinho. Kryptoreklama.

0

@mordini123 Który lepszy?

0

@kigani Czarny koń to ktoś nieoczywisty. Belgia to jeden z faworytów. Ja upatruję w roli czarnego konia Czechy.

0

0

@norbi77 Oczywiście że to wina Tuska. Kto się z tego wycofuje? Cokolwiek by tam nie zaszło,to psim obowiązkiem wojska było zapewnić im pomoc prawną.

0

@Gaz W Barczewie klawisze mieli gdzieś regulamin i prawo,ale chyba się za to wzięli.

0

@Nazio_87 W moim mieście zabili typa w parku za pomocą noża, pod okiem kamer miejskich i też zakwalifikowali to jako pobicie. Więc o czym my tu mówimy.

2

@Kengo Zdecydowanie Laporta.

0

@Joe_Barbaro Pedri

0

@Faro Dojczland oczywiście.

0

@Rust_Cohle Z mundialem tez tak miałem, a potem wciągnęło jak diabli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?