@adambądkowski93 Myślę, że około 50% województwa. Oczywiście dojazd do większych miast to bezproblemowy ale jeśli wymienić mniejszą miejscowość w województwie to tak do około połowy dojechałbym wsiadajac w samochód bez sprawdzania trasy.
@Zoker Ja na przykład mam to samo z piłką ręczną albo siatkówką. Na co dzień mam totalnie wywalone na ten sport. Nie znam nawet naszych graczy. Ale jak nasi grają wielki turniej, to włączę czasem jakiś mecz i kibicuję.
@BorzyKrzys Szczerze to ja też na tę chwilę nie wiem kto gra w składzie Austrii,ani kto ich trenuje. Ba. Nie znam nawet za bardzo graczy z drugiej linii Holandii. Nie musisz nikomu przyklaskiwać. Ja tam lubię gdy nagle wokoło jest z kim pogadać o tym co się dzieje na Euro - nawet z tymi co na co dzień nie interesują się piłką.
@BorzyKrzys I to jest właśnie urok wielkich turniejów, że grono kibiców rośnie. A już jak gra polska reprezentacja to w ogóle. A poczekaj co się będzie działo gdy wygramy jakiś mecz. Polska staje się jakby piękniejsza podczas turniejów piłkarskich. Uwielbiam ten czas. Nie rozumiem co ci w tym przeszkadza.
@Nazio_87 W moim mieście zabili typa w parku za pomocą noża, pod okiem kamer miejskich i też zakwalifikowali to jako pobicie. Więc o czym my tu mówimy.
2
@Popitek12 Tankowania.
0
Dobra Panowie Możecie wyłączyć. 1-1 będzie.
1
@macio_944 Taki odruch bezwarunkowy?
0
@Encore Nie znam jej muzyki,chyba że słyszałem cos w radiu nieswiadomie. Nawet nie wiem jak wygląda
0
@Matt_i1992 No to kangur. Bo umie boksować.
1
@Peciak Grupowe darcie ryja po nocach w hotelu sejmowym bije na głowę te ekscesy pojedynczych posłów. Zamykam temat
0
@TheNekro94 Lew.
0
@FabianekMrozek Pisowski doktorek? Od Stanowskiego? Wtf?
1
@VegetaPolska Mecz o brąz to najgłupsze co może być na turnieju. Sami piłkarze niejednokrotnie mówili o tym że to bez sensu.
1
@adambądkowski93 Myślę, że około 50% województwa. Oczywiście dojazd do większych miast to bezproblemowy ale jeśli wymienić mniejszą miejscowość w województwie to tak do około połowy dojechałbym wsiadajac w samochód bez sprawdzania trasy.
0
@Joe_Barbaro C lub D.
0
@Zoker Akurat mi się nie zdarza wysyłać.
1
@bartekvisca Oj nie -podziękuję. Z alkoholi to jedynie wino uznaję od czasu do czasu.
1
@Zoker Ja na przykład mam to samo z piłką ręczną albo siatkówką. Na co dzień mam totalnie wywalone na ten sport. Nie znam nawet naszych graczy. Ale jak nasi grają wielki turniej, to włączę czasem jakiś mecz i kibicuję.
0
@bartekvisca Jak ktoś ma rozwalony łeb to chyba też naprawdę potrzebuje pomocy
1
@BorzyKrzys Szczerze to ja też na tę chwilę nie wiem kto gra w składzie Austrii,ani kto ich trenuje. Ba. Nie znam nawet za bardzo graczy z drugiej linii Holandii. Nie musisz nikomu przyklaskiwać. Ja tam lubię gdy nagle wokoło jest z kim pogadać o tym co się dzieje na Euro - nawet z tymi co na co dzień nie interesują się piłką.
1
@bartekvisca No i co w tym złego? Niech sobie piją. Dopóki innych nie zmuszają do picia tego gunwa, to niech sobie piją ile chcą.
0
@BorzyKrzys Tak swoją drogą to orientuje się ktoś jak to wygląda na zachodzie Europy? Tam też ludzie mają swoje działki jak u nas?
1
@BorzyKrzys I to jest właśnie urok wielkich turniejów, że grono kibiców rośnie. A już jak gra polska reprezentacja to w ogóle. A poczekaj co się będzie działo gdy wygramy jakiś mecz. Polska staje się jakby piękniejsza podczas turniejów piłkarskich. Uwielbiam ten czas. Nie rozumiem co ci w tym przeszkadza.
2
@Kozinho. Kryptoreklama.
0
@mordini123 Który lepszy?
0
@kigani Czarny koń to ktoś nieoczywisty. Belgia to jeden z faworytów. Ja upatruję w roli czarnego konia Czechy.
0
Potop w Moskwie. Straszne obrazki - https://wiadomosci.wp.pl/moskwa-pod-woda-megadeszcz-zalal-stolice-rosji-7038148868995872a
0
@norbi77 Oczywiście że to wina Tuska. Kto się z tego wycofuje? Cokolwiek by tam nie zaszło,to psim obowiązkiem wojska było zapewnić im pomoc prawną.
0
@Gaz W Barczewie klawisze mieli gdzieś regulamin i prawo,ale chyba się za to wzięli.
0
@Nazio_87 W moim mieście zabili typa w parku za pomocą noża, pod okiem kamer miejskich i też zakwalifikowali to jako pobicie. Więc o czym my tu mówimy.
2
@Kengo Zdecydowanie Laporta.
0
@Joe_Barbaro Pedri
0
@Faro Dojczland oczywiście.
0
@Rust_Cohle Z mundialem tez tak miałem, a potem wciągnęło jak diabli