@BIGCULES No ale skoro Hiszpanią ma cos osiągnąć,to ktoś musi u nich strzelać. Dlaczego nie Ferran? Nie zakodowałem sobie jeszcze kto tam z kim gra,ale wyobrażam sobie ,że coś tam Ferran ustrzeli z jednym czy drugim słabszym przeciwnikiem, bo jednak tyle to potrafi. Nie róbmy z niego jakiegoś łamagi.
@BIGCULES Popatrz na to kto zostaje królem strzelców na Euro. Z reguły są to nieoczywiste nazwiska. Z takich pewniaków to tylko Cristiano się załapał ale niesamodzielnie i Mbappe. No i może David Villa. A tak to przeważnie wyskakuje ktoś na kogo mało kto by postawił.
@kosiarz92 Idealne porównanie. Jak gołębie to latające szczury,tak szpaki to świnie. A co do ciekawostek dotyczących szpaków, głupoty ludzkiej i Szekspira to wyobraź sobie, że USA było wolne od tej plagi dopóki nie znalazł się jegomość któremu zaświtał w durnym łbie pomysł aby zadomowić w okolicy wszystkie rodzaje ptaków jakie pojawiały się w twórczości Szekspira. No i sprowadził tam te szkodniki, które nie mając naturalnych wrogów w błyskawicznym tempie się rozpleniły i dokonują tam corocznych spustoszeń w uprawach.
@Ojciec5tkidzieci Przede wszystkim to był plan Miltona-Sachsa, a nie plan balcerowicza. A co do działań balcerowicza, to wylał dziecko z kąpielą. Albo operacja mu się udała tylko pacjent nie przeżył. Tyle w tym temacie.
0
@BIGCULES No to faktycznie grupa śmierci. Ciekawe rozstrzygnięcia tam będą,a pewnie i Albania urwie jakieś punkty. No nic - zobaczymy.
0
@BIGCULES No ale skoro Hiszpanią ma cos osiągnąć,to ktoś musi u nich strzelać. Dlaczego nie Ferran? Nie zakodowałem sobie jeszcze kto tam z kim gra,ale wyobrażam sobie ,że coś tam Ferran ustrzeli z jednym czy drugim słabszym przeciwnikiem, bo jednak tyle to potrafi. Nie róbmy z niego jakiegoś łamagi.
0
@BIGCULES Popatrz na to kto zostaje królem strzelców na Euro. Z reguły są to nieoczywiste nazwiska. Z takich pewniaków to tylko Cristiano się załapał ale niesamodzielnie i Mbappe. No i może David Villa. A tak to przeważnie wyskakuje ktoś na kogo mało kto by postawił.
0
Po Euro jako król strzelców będzie wart co najmniej 80 milionów.
1
@Guess W Rosji byl? Albo w Korei płn? Tam by go pewnie sprowadzili szybko na ziemię. Z ołowiem gratis.
1
@A4ron Z reguły na takich turniejach to królem strzelców okazuje się ktoś zupełnie nieoczywisty.
1
@kosiarz92 Idealne porównanie. Jak gołębie to latające szczury,tak szpaki to świnie. A co do ciekawostek dotyczących szpaków, głupoty ludzkiej i Szekspira to wyobraź sobie, że USA było wolne od tej plagi dopóki nie znalazł się jegomość któremu zaświtał w durnym łbie pomysł aby zadomowić w okolicy wszystkie rodzaje ptaków jakie pojawiały się w twórczości Szekspira. No i sprowadził tam te szkodniki, które nie mając naturalnych wrogów w błyskawicznym tempie się rozpleniły i dokonują tam corocznych spustoszeń w uprawach.
1
@kosiarz92 Te cholerstwa wszystko żrą - teraz czereśnie i morwy, potem wiśnie. A do tego skrzeczą tak że nie da się tego słuchać.
0
Komentarz usunięty
0
@Schoogs No niby tak,ale chodzi o ten sam schemat. Leppera to zabili raczej z innego powodu,ale i tak wcześniej Kaczyński go załatwił koncertowo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@DonMatteo901 I jeszcze potem jeden z drugim powie,że to Braun przyniesie jakis wstyd.
2
@Uukasz_93 Z drugiej strony Kaczyński robi dokładnie to samo.
1
@Pawel13sz Bajabongo?
1
@Kgorecki2500 Generalnie to przetłumaczyć te potoczyste wypowiedzi to będzie nie lada zadanie.
0
@MesQueUnClub96 Doskonale się skończyło,bo jest Gavi,Fermin Lopez itd.
0
@PatrykBarca Bez kitu.
1
@Ojciec5tkidzieci Przede wszystkim to był plan Miltona-Sachsa, a nie plan balcerowicza. A co do działań balcerowicza, to wylał dziecko z kąpielą. Albo operacja mu się udała tylko pacjent nie przeżył. Tyle w tym temacie.
0
@VegetaPolska Zasłona dymna specjalnie dla Austryjaków.
0
@PatrykBarca No nie wiem. Taki Fermin Lopez dla Rakowa byl za słaby,więc wylądował w pierwszym zespole Barcy.
0
@kuz Ale z dystansem. Człowieku. Przeciez to wiadomo,że to mocno przerysowane,ale jednaj narodowość tez ma znaczenie.
1
@arsenallondyn0 W Juve to akurat mu nie szło
0
@kuz Jakie głupoty?
9
Niech się spokojnie leczy na Austrię. Byle na finał był zdrowy.
1
@Popitek12 Witsel i Wasilewski.
0
@Criss18Barca Czyli gdy byli w opozycji to Kosiniak miał większy wpływ na wojsko niż gdy jest ministrem?
0
@tristan87 SK---yny. Wszystko zrobią aby tylko zniszczyć ludzi. Popisowa banda.
0
@partymaker Ze Kamiński i Wójcik to rozumiem - a za co Obajtek miałby siedzieć?
0
@Janas11224 Jeśli płaciłeś kartą to jest coś takiego jak chargeback,ale jak to działa w praktyce to nie wiem. Poczytaj o tym i zgłaszaj.
1
@IronSanHybrid To z pewnością. Rewelacyjnie to wygląda.