0

@Gall Mogę się mylić, ale obecnie chyba reprezentacje mają więcej meczy w roku - coraz więcej zespołów na turniejach, do tego Liga Narodów. A tym samym łatwiej o gole obecnym graczom niż tym z przeszłości. W tym roku na tę chwilę kadra Hiszpanii już ma przewidziane 10 meczy, niezależnie od postępów na turniejach. A w sumie wystarczy aby przez te 10 lat strzelał po 3 gole rocznie i już te 3 miejsce by zdobył.

0

@Kazragore @Tasde A to nie jest tak,że własnie taki system prawny ma swoje zalety, albo raczej taka sytuacja jaka jest? Dlaczego niby prokurator ma się słuchać zwierzchnika? Skoro stoi na straży prawa, to powinien wykonywać swe obowiązki niezależnie od decyzji jego zwierzchnika, a nie na przykład na jego polecenie zaniechać jakichś czynności,bo dotyczą srodowiska zwierzchnika,albo są sprzeczne z jego swiatopoglądem?

1

@Kgorecki2500 O losie. Znowu Jaki. Jego tak ciężko się słucha,że masakra.

0

@Jakchcesz Jak znasz jakieś śmieszne żarty o Konfederacji, to dawaj. Tylko bez jakichś sucharów i bezbeków.

0

@regatta52 To może lepiej Haaland? Też się nie załapał...

2

@Arden Niczym Giroud, pomału, po cichu się wspina w rankingu a za 10 lat nagle się okaże,że o pierwsze miejsce ma szanse powalczyć

18

@Jakchcesz Jakis taki mało smieszny ten žarcik

0

@blakkudium Maguire to jakaś kontuzja czy o co chodzi?

0

@Gronek W tym sezonie Carlo,ale tak ogólnie to Pep.

31

@Jakchcesz Właśnie o to chodzi. Po co tu przywołujesz jakąś partię? Przedmówca właśnie o tym pisze,że teraz każdy się obrzuca gównem,to zaraz wychodzi kolejny geniusz z kolejną garścią gówna w garści.

0

@Piernik Lepiej żeby cię potem dziesięciu sądziło niż czterech niosło...

4

@tristan87 "Naraziły ..." A jak nasi żołnierze są narażeni na utratę zdrowia i życia to gdzie jest wtedy prokurator? Postawić ją tam wobec szturmujących imigrantów, dać broń i ciekawe co by wtedy zrobiła.

26

@Destroyer_of_Worlds A Polski Ład pamiętasz?

2

@zadafcb No i jeśli On nie daj Boże umrze, to odpowiedź ze strony państwa powinna być wyraźna i dobitna. Oczywiście mam na myśli czyny a nie słowa.

1

@tristan87 "Obóz śmierci" Ech.

1

@aleksandrowielki Coś na miarę wagnerowców chyba?

0

@tristan87 Co to miało być? Jakiś gang Olsena? Kradzież psa? Wtf?

0

@Comentateiro To, że ktoś uknuł spisek to akurat absurd, ale kilka kwestii jest tu zastanawiających. To, że akurat Onet opublikował to przed samymi wyborami a nie na przykład w przyszłym tygodniu, to już może rodzić pewne pytania. Być może tuż po wyborach czeka nas jakaś bardziej wstrząsająca informacja,a ta publikacja miała tylko wywołać zamęt i odwrócić uwagę. Bo jakoś dziwne jest, że to akurat Onet wrzuca taki granat, który rani odłamkami głównie uśmiechniętą brać.

0

@Zoker To nawet nie chodzi o to. Ale jak uchylisz drzwi i ta informacja pójdzie w świat to do tych 7000 będziesz tylko zera z tyłu dopisywał

0

@tomek8756 Brawo Panie Żółtek. Króciutko z nimi. A Budka jaki ucieszony że może angielskim zabłysnąć. Co za żenująca ustawka.

2

@Szklaner Ech. Tak - wybory. Jasne. Dlatego kilka miesięcy wcześniej uknuto ten spisek,aby dzisiaj szambo wybiło. Normalnie szachy 5D

0

@Gall Nie martw się. Jeśli będzie krążyć po mediach to zauważy. Zresztą wiadomo,że to pytanie retoryczne.

0

Komentarz usunięty

0

@zodiak_10 Mam nadzieję,że po tym nagraniu go złapią i posadzą.

1

@Gall Nie mu,tylko nam wszystkim.

0

@HighestInTheRoom No to sobie wyobraź sytuację,że teraz ta dziewczyna zbiera ekipę i po kolei wyłapuje te co tu się znęcają i chce im tak samo odpłacić. A ty albo ktoś inny to widzisz i wkraczasz stosując przemoc. To byłoby w porządku?

1

@HighestInTheRoom No dobra. A ktoś inny by ciebie zobaczył i by pomyślał to samo i by tobie przyłożył. Byłoby OK? To nie jest najlepszy sposób aby rozwiązać taki problem choć rozumiem emocje i chęć natychmiastowej reakcji

1

@MOLESTA Nie do końca prawda. Gdy nie było mediów społecznościowych też się takie rzeczy działy,tylko właśnie po cichu.

0

@Faro Loże. Znaki

0

@tomek8756 Kurczę - a ja zawsze myślałem, że to prawo Mirandy to od jakiejś laski się wzięło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?