1

@HighestInTheRoom No dobra. A ktoś inny by ciebie zobaczył i by pomyślał to samo i by tobie przyłożył. Byłoby OK? To nie jest najlepszy sposób aby rozwiązać taki problem choć rozumiem emocje i chęć natychmiastowej reakcji

1

@MOLESTA Nie do końca prawda. Gdy nie było mediów społecznościowych też się takie rzeczy działy,tylko właśnie po cichu.

0

@Faro Loże. Znaki

0

@tomek8756 Kurczę - a ja zawsze myślałem, że to prawo Mirandy to od jakiejś laski się wzięło.

2

@Arden Dokładnie. 19 lat i już własne mieszkanie by chciał mieć. Niektórym to się w dupach poprzewracało.

0

@AlexDark00 Ja to wiem,ty to wiesz, wszyscy to wiedzą (prawie wszyscy),ale to tak nie działa. Tak samo jak z tym żelazkiem kazdy wie jak go prawidłowo używać.

0

@SawneyBean Ale że co? Mocny Izrael w tamtym regionie świata to oczywista korzyść dla USA. Co tu ma nie być na serio?

0

@AlexDark00 W Ameryce z bardziej idiotycznych powodów przyznawali milionowe odszkodowania. Zresztą to nawet nie jest gra między powodem a firmą,tylko żerują na tym wyspecjalizowani adwokaci. M.in. z tego powodu sa takie idiotyczne instrukcje obsługi różnych urządzeń typu - "nie używać żelazka na ubraniu nałożonym na ciało"

1

@JimMorrisonFCB Pewnie dostanie ale sowite odszkodowanie.

0

@David_Beckham Nie wiem. Skąd my mamy znać jej nazwisko z domu? A tak poza tym to jak Anna Maria to tylko Żukowska i -uj.

0

@misterio Ależ nikt nie musi. Nikt przecież nikogo nie zmusza aby kupował mieszkanie i podpisywał kontrakt na dekady. To jest dopiero niewolnictwo.

3

@norbi77 No i na taki kobiecy futbol to bym nawet czasem zerknął.

1

@Aferzysta Zakaz balkonowania na paleniu? Top.

0

@SawneyBean Oczywiście,że mają rację, bo działają w swoim interesie. Przypominam, że państwa to nie są jakieś wyimaginowane osoby co do których powinno się stosować jakieś oceny czy normy moralne i etyczne. Państwo powinno się oceniać pod kątem tego czy działa skutecznie w obronie swoich interesów czy jest w tym nieudolne.

0

@Hosh Mieszanie sportu z polityką to jest hańba i tyle. To nie powinno mieć miejsca.

0

@Kgorecki2500 A tak swoją drogą, to czy na Ukrainie wiszą gdzies w jakichs oficjalnych miejscach polskie flagi? Może ktoś podrzuci jakiś przykład?

2

@zadafcb Belka powiedział prawdę, a ten dziennikarz się wcina i oczernia Trumpa? O co to chodziło?

1

@KamQiX Nie wierzę że nie będziesz korzystał gdy zobaczysz jakie to wygodne.

1

Hańba panie laporta. Hańba i wstyd. Panu to powinni dać kury szczać prowadzać,a nie klubem zarządzać

0

@LeoMessi1994 Modrić.

0

@Lucyfffer No a co ma zrobić rodzic dziecka które zginie w jakimś żywiole? Gdy nie ma kogo obwinić? Nie zawsze da się znaleźć winnego i go ukarać. To chyba ktoś to badał czy był poczytalny czy nie. Mnie nie pytaj. A czy ukaranie kogoś takiego ulży w bólu jego rodzicom?

0

@Lucyfffer No ja się nie wypowiem, bo się na tym nie znam, ale skoro biegli orzekli ,że jest chory to chyba jest. Zresztą pobyt w zamkniętym psychiatryku, to też nie są wakacje. Dla normalnej osoby to też pewien rodzaj kary. Pamiętam, że już na początku były doniesienia, że nie był świadomy tego co zrobił.

0

@kacperowski20 No nie wiem. W dzisiejszych czasach to nie jest też jakaś wygórowana cena.

0

@Lucyfffer To chyba nie te czasy?

1

@FcPortoFan1999 Brawo. Dobra odpowiedź.

0

@IronMan43 Przepraszam - sprawdziłem teraz w innym źródle i okazuje się, że Hiszpanię też możnaby zaliczyć, ale tak naprawdę dopiero po tych mistrzostwach zrówna się z tym zespołem o który pytałem. Myślę ze to spora podpowiedź.

0

0

Najwięcej występów na turniejach Mistrzostw Europy w piłce nożnej zanotowały Niemcy. Czy potraficie bez sprawdzania w internetach napisac kto ma drugie miejsce?

1

@macio_944 Ja bym stawiał że najgorzej mają w okolicy Warszawa - Włochy.

0

@DLFCB I prawidłowo. Grecie i innym zielonym oszołomom pewnie gul chodzi aż miło. Hałderju?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?