@Ojciec5tkidzieci No to co wtedy. Próbowałbym zagadać aby poznać trochę polityczne życie od zaplecza. Może w takiej sytuacji i okolicznościach byliby bardziej szczerzy i skorzy do zwierzeń.
@ACMaldini3 No tak - bezpośrednio może nie - ale upychaliby tam Raphinhę, Torresa,a tak zawsze jedno miejsce było wolne i to pozwoliło zaistnieć Yamalowi.
@NeroTFP1 Kurczę - patrzę drugi post z nazwiskiem Rewińskiego - wbijam w google i dowiedziałem się właśnie, że nie żyje. Na zawsze będzie w mojej pamięci.
@Guti84 To niestety nie jest tak proste jak opisujesz. To jest walka o utrzymanie marki którą przez lata Barca sobie wypracowała. Niestety 10 lat bez wielkich nazwisk ( tu można się spierać czy Nico do takich należy) sprawi,że poziom jaki ten klub sobie wypracował oddali się zbyt daleko. W innych aspektach owszem - praca,oszczędzanie i inwestycje dają efekty,ale tutaj głośne transfery to nie jest życie ponad stan tylko walka o markę.
@IronMan43 No ale jakie oni osiągnięcia mają? Pierwsza poważna konfrontacja europejska jasno pokazała ich miejsce. To co powiedzieć w takim razie o wyczynie Leicester? Ranieri trenerem dekady? Albo o tym co osiągnęła BVB? Z taka kadrą doszli do finału i przez około 70 minut zachowywali szanse na tytuł. Ale wystarczy spojrzeć kto głosował i wiadomo o co chodzi.
@tristan87 Xabi Alonso wygrał ligę farmerów,przegrał europejski finał drugiej kategorii. Xd. A Ancelotti wygrał topowa ligę i najważniejsze rozgrywki europejskie i jest zaledwie na trzecim miejscu. Niemiaszków mocno boli dupa po tym sezonie.
@RosjaninBut Chciałbym tylko jednego - aby te dziadki z NSDAP mogły tam gdzie są spojrzeć od czasu do czasu co się dzieje w ich ukochanej rzeszy i jak na przykład rasa panów jest traktowana przez imigrantów.
@Toretto A co jeśli to jednak jest to samo i teraz grają tylko teatrzyk,że ja to bym może i wam coś dał, ale mój "zły" kolega się nie zgadza. A za zamknietymi drzwiami śmieją się w kułak i zaraz to Hołownia rzuci jakiś populizm w eter, a "zły" Tusk tego nie poprze.
0
@Ojciec5tkidzieci No to co wtedy. Próbowałbym zagadać aby poznać trochę polityczne życie od zaplecza. Może w takiej sytuacji i okolicznościach byliby bardziej szczerzy i skorzy do zwierzeń.
0
@Ojciec5tkidzieci Ja bym raczej nie wsiadł do tej windy.
0
@Edoss No zdecydowanie. Na szczęście zwierzęta nie potrafią działać długofalowo i z premedytacją tak jak człowiek.
0
@Kgorecki2500 Przez głupie zwierzę niewinni ludzie zostali pobici.
0
@Kgorecki2500 "według mnie" - słowo klucz.
0
@ACMaldini3 No tak - bezpośrednio może nie - ale upychaliby tam Raphinhę, Torresa,a tak zawsze jedno miejsce było wolne i to pozwoliło zaistnieć Yamalowi.
1
@NeroTFP1 Kurczę - patrzę drugi post z nazwiskiem Rewińskiego - wbijam w google i dowiedziałem się właśnie, że nie żyje. Na zawsze będzie w mojej pamięci.
1
@Sulimo Tak można upaść niżej - można oglądac ten syf i rozpowszechniać informacje dotyczące tej patologii.
0
@Lucyfffer Ale co jest patologią? Co byś proponował w zamian?
0
@ACMaldini3 Podejrzewam, że gdyby Fati zachował jakąś tam formę to nikt by nie postawił na Yamala. A na pewno nie w takim stopniu.
0
@tristan87 Szkoda. Liczyłem na ciekawą rozmowę.
2
@HighestInTheRoom Napisał, że Puyol nie jest znany tak jak Messi. I to jest bezsporny fakt.
0
@Michau98 Już? Pośmieszkował sobie? Hahaha. Boki zrywać. Występujesz w stand-upie może? Kiedy i gdzie następny występ?
0
@Borneo Rolnicy to tutaj tylko wymówka do toczenia przepychanek z komisją. Ale fakt - kuriozalne to jest.
0
@Lionel_Messi10 No nie wiem czy człowiek z jakimś stopniem autyzmu nadaje się do tego zawodu.
10
Ale z tym Mbappe to dajcie spokój. Niby człowiek wiedzioł,ale jednak się łudził ....
1
@Guti84 To niestety nie jest tak proste jak opisujesz. To jest walka o utrzymanie marki którą przez lata Barca sobie wypracowała. Niestety 10 lat bez wielkich nazwisk ( tu można się spierać czy Nico do takich należy) sprawi,że poziom jaki ten klub sobie wypracował oddali się zbyt daleko. W innych aspektach owszem - praca,oszczędzanie i inwestycje dają efekty,ale tutaj głośne transfery to nie jest życie ponad stan tylko walka o markę.
1
@kacperowski20 To nie jest płacenie wyższej kwoty niz klauzula,tylko po prostu opłata za kredyt. Wszystko zależy jak wysoka.
1
@jacobFCB Jeszcze Gavi oczywiście.
0
@IronMan43 No ale jakie oni osiągnięcia mają? Pierwsza poważna konfrontacja europejska jasno pokazała ich miejsce. To co powiedzieć w takim razie o wyczynie Leicester? Ranieri trenerem dekady? Albo o tym co osiągnęła BVB? Z taka kadrą doszli do finału i przez około 70 minut zachowywali szanse na tytuł. Ale wystarczy spojrzeć kto głosował i wiadomo o co chodzi.
0
@takisobiektos Bez przesady. Trzecie miejsce zaraz za Guardiolą i Ancelottim to i tak wielkie wyróżnienie.
0
@Barcasub Nie. Ale pamiętam jaki był szum gdy wybierał reprezentację Maroka zamiast Hiszpanii.
4
@tristan87 Xabi Alonso wygrał ligę farmerów,przegrał europejski finał drugiej kategorii. Xd. A Ancelotti wygrał topowa ligę i najważniejsze rozgrywki europejskie i jest zaledwie na trzecim miejscu. Niemiaszków mocno boli dupa po tym sezonie.
2
@Reviven Dembele,Coutinho i Griezmann. Ale nie szkoda mi zawodników,tylko zaprzepaszczonych możliwości klubu.
0
@Szklaner Pozazdrościć. Mnie się juz ten upał dał we znaki. Co prawda od kilku dni pada co nieco ale poza tym duszno było. Dzis jedynie pochmurno
1
@Radioactive9705 I po cholerę on to wynalazł?
0
@RosjaninBut Chciałbym tylko jednego - aby te dziadki z NSDAP mogły tam gdzie są spojrzeć od czasu do czasu co się dzieje w ich ukochanej rzeszy i jak na przykład rasa panów jest traktowana przez imigrantów.
1
@Safrani To już w Polsce czasami widać nazwę kebap na przykład.
4
@tomek8756 Nic nie sądzę, bo kobiecy futbol guzik mnie interesuje.
0
@Toretto A co jeśli to jednak jest to samo i teraz grają tylko teatrzyk,że ja to bym może i wam coś dał, ale mój "zły" kolega się nie zgadza. A za zamknietymi drzwiami śmieją się w kułak i zaraz to Hołownia rzuci jakiś populizm w eter, a "zły" Tusk tego nie poprze.