@Kazragore Jasne, spoko. Ale akurat w takich kwestiach nikogo do niczego nie przekonasz. Choc oczywiście czasem warto zabrać głos,aby ogół miał świadomość,że sa tez osoby odmiennego zdania i gustu.
@Kazragore Po co się o to kłócić? Każdy ma przecież inny gust i nie wmówisz komuś co ma mu się podobać. Jeden woli czarne chmury na niebie,drugie białe a trzeci różowe. A Iga? Dla mnie top.
@Gaz Pewnie że tak. Jest Yamal choćby. A dopiero za ile? 5-6 lat? Dopiero wtedy osiągnie wiek w którym Messi zaczął byc dostrzegany. Wiele może się zmienić,ale daje widok na spore perspektywy
@JarekS Tam sa z jednej strony oszczędności,a z drugiej takie marnowanie kasy,że się w pale nie mieści. Star wysyłany kilkadziesiąt kilometrów aby przewieźć krzesło biurowe, dźwig jadący kilkaset kilometrów aby ustawić kontener,bo nikt nie dogada się z inną jednostką aby ktos bliżej to zrobił. Takie rzeczy sa na porządku dziennym. A z drugiej strony tak jak piszesz jakieś absurdalne oszczędzanie na błahostkach. Więc to nie jest kwestia tego ile wojsko dostaje z budżetu,tylko jak oni tym dysponują. Tam organizacja leży i kwiczy,bo rządzi beton i absurdalny regulamin.
@JarekS Dobrze - ja tu widzę tylko zdjęcie wyrwane z kontekstu i nic więcej. Nie znam okoliczności więc powstrzymam się od komentowania. Natomiast znam też taka stronę polskiego wojska,że sprzęt leży w magazynie,a żołnierze nie chcą go pobierać i mieć na stanie i wola sami sobie kupić pewne rzeczy,bo potem są z tego sprzętu rozliczani. I to akurat nie jest kwestia pieniędzy,tylko biurokracji i betonu w wojsku. Wielu kwestii to dotyczy.
@JarekS Super są takie uproszczenia. Tak jakby nasze wojsko nie posiadało juz żadnych kontenerów. A to że nie wszędzie da się je dowieźć i postawić to już na zdjęciu nie dopisali. Poza tym co ma socjal wspólnego z wydatkami na wojsko? Co to za tępa propaganda?
@AlexDark00 No i dobrze - jak widać nikt jej nie zabronił tego wypowiedzieć, nikt tej wypowiedzi chyba nie usunął. A to, że mierzy się z jej skutkami to chyba dobrze - ona ma prawo do swej opinii, ludzie maja prawo do swej opinii na temat jej opinii.
@marcin62 Jeśli wymienia odwiecznego rywala Barcy to powinien wspomnieć dla przeciwwagi także o Barcy. Ale jak pisałem - niech każdy sam wyciąga wnioski.
0
@RosjaninBut Cholerny szkodnik
0
@Kazragore Jasne, spoko. Ale akurat w takich kwestiach nikogo do niczego nie przekonasz. Choc oczywiście czasem warto zabrać głos,aby ogół miał świadomość,że sa tez osoby odmiennego zdania i gustu.
0
@Explode Jakby nie patrzeć to w jego ustach akurat jest. To chyba oczywiste.
1
@Benz Ci pijani to bez wniku po takim upadku. Jak kto trzeźwy to śmierć na miejscu.
0
@tristan87 To on może sobie bezkarnie agitować w czasie ciszy wyborczej?
1
@Kazragore Po co się o to kłócić? Każdy ma przecież inny gust i nie wmówisz komuś co ma mu się podobać. Jeden woli czarne chmury na niebie,drugie białe a trzeci różowe. A Iga? Dla mnie top.
0
Roque do Juve, Weah do Barcy.
0
@AlexDark00 No i tak powinno być. To jest nasz Messi skrojony na naszą miarę i lepiej go gloryfikiwać niż krytykować.
0
@Gaz Pewnie że tak. Jest Yamal choćby. A dopiero za ile? 5-6 lat? Dopiero wtedy osiągnie wiek w którym Messi zaczął byc dostrzegany. Wiele może się zmienić,ale daje widok na spore perspektywy
1
@Mixtape Espanyol mógłby awansować. Byłyby derby,byłoby też komu życzyć spadku. A za kilka lat mógłby też wrócić Real Saragossa.
0
@Lucyfffer @AlexDark00 - opinia?
0
@Danny Gaucho Ta Belgia trochę odstaje od pozostałych. Kiedy oni mieli to pierwsze miejsce?
2
@JarekS Tam sa z jednej strony oszczędności,a z drugiej takie marnowanie kasy,że się w pale nie mieści. Star wysyłany kilkadziesiąt kilometrów aby przewieźć krzesło biurowe, dźwig jadący kilkaset kilometrów aby ustawić kontener,bo nikt nie dogada się z inną jednostką aby ktos bliżej to zrobił. Takie rzeczy sa na porządku dziennym. A z drugiej strony tak jak piszesz jakieś absurdalne oszczędzanie na błahostkach. Więc to nie jest kwestia tego ile wojsko dostaje z budżetu,tylko jak oni tym dysponują. Tam organizacja leży i kwiczy,bo rządzi beton i absurdalny regulamin.
2
@JarekS Dobrze - ja tu widzę tylko zdjęcie wyrwane z kontekstu i nic więcej. Nie znam okoliczności więc powstrzymam się od komentowania. Natomiast znam też taka stronę polskiego wojska,że sprzęt leży w magazynie,a żołnierze nie chcą go pobierać i mieć na stanie i wola sami sobie kupić pewne rzeczy,bo potem są z tego sprzętu rozliczani. I to akurat nie jest kwestia pieniędzy,tylko biurokracji i betonu w wojsku. Wielu kwestii to dotyczy.
0
@FcPortoFan1999 Ja od razu pomyślałem o Francji.
2
@tristan87 Ciężki los Romaczuka. Z każdej strony mu wytykają pochodzenie. U nas też niektórzy pluli na niego jadem.
8
@JarekS Super są takie uproszczenia. Tak jakby nasze wojsko nie posiadało juz żadnych kontenerów. A to że nie wszędzie da się je dowieźć i postawić to już na zdjęciu nie dopisali.
Poza tym co ma socjal wspólnego z wydatkami na wojsko? Co to za tępa propaganda?
4
@tristan87 Po tym wszystkim powinna zamknąć twarz i milczeć na ten temat. Jednak nadal nic się nie nauczyła.
0
Jakby się udało to brać i dziękować. Choćby i na wypożyczenie.
0
@Barcanajlepszyteam Nie chciałbyś widzieć,bo by się połamała w takiej pozycji? Jej też brakuje luzu?
0
@Joe_Barbaro Tomasz Hajto.
0
@marcin62 Nasi gurom.
1
@Emhyr To jest chore po prostu.
0
@FabianekMrozek Może pod tym względem bezsens ale za to o ile piękniejszy jest internet bez tego obrzucania się gównem.
0
@FabianekMrozek Jak dla mnie yo cisza wyborcza mogłaby trwać cały czas. Najlepszy czas w roku.
0
@KibicBarcy84 Na każdym nie,ale jeśli odnosi się do Realu,to mógłby dla kontrastu wspomnieć coś o Barcy. Od razu by to inaczej wybrzmiało
2
@Faro Liga Negreiry.
0
@AlexDark00 Sam wprowadzasz tu temat cenzury gdy ktoś tylko okreslił że taka wypowiedź jest niestosowna zwłaszcza w ustach polityka.
1
@AlexDark00 No i dobrze - jak widać nikt jej nie zabronił tego wypowiedzieć, nikt tej wypowiedzi chyba nie usunął. A to, że mierzy się z jej skutkami to chyba dobrze - ona ma prawo do swej opinii, ludzie maja prawo do swej opinii na temat jej opinii.
0
@marcin62 Jeśli wymienia odwiecznego rywala Barcy to powinien wspomnieć dla przeciwwagi także o Barcy. Ale jak pisałem - niech każdy sam wyciąga wnioski.