@Volk Ale żeś teraz dowalił? I co im niby ta kasa daje? Przepalają ją tylko na takich Maguireów i Grealishów. A w pucharach kicha. Gdzie taka Bundesliga czy Serie A ich przegoniła. Nawet Olympiakos
@HighestInTheRoom Ale to jest kuriozalne gdy całe to towarzystwo pluło na obrońców granic a teraz większość zmieniła narrację o 180 stopni,albo zupełnie zamilkła w tym temacie.
@Safrani Szok, niedowierzanie,konsternacja. A tak na serio jesli ktoś wie jak wyglądają głosowania w europarlamencie to wcale nie powinien byc zdziwiony. Tam to leci takim ekspresem,że oni sami nie wiedzą za czym głosują i robią to co wskaże im "poseł sprawozdawca" z partii. Edit - jednak poseł Kaleta to głosował za ale w polskim Sejmie,podczas głosowania za wdrożeniem unijnej dyrektywy przegłosowanej jeszcze w 2019 roku. Czyli de facto nie skłamał w tym filmiku gdy pomstował na eurodecydentów. Inna sprawa że jego koledzy z partii juz w europarlamencie tez czesto głosują za różnymi podobnymi bzdurami.
@Comentateiro Albo to co piszesz,albo po prostu populista i wypuszcza takie doniesienia aby sprawdzić nastawienie ogółu. I tak samo pewnie było z Xavim.
0
@arasz1819 Jaki Olisadebe?
Krzysztof Warzycha>Krzysztof Piątek
0
@NeroTFP1 To co robiło Leverkusen w tym sezonie, a zwłaszcza to jak dużo wyników ratowali w doliczonych minutach.
0
@Emhyr Luuk dobry joker. Nigdy go nie zapomnę.
0
@lntrowertyk To klasycznie -
0
@Borneo Mastalerek? Top.
0
@Arden I co w tym smiesznego,co ten prostak mu napisał?
1
@tristan87 Nie wiem o co chodzi,ale skoro Kohut coś krytykuje,to znaczy że to cos było prawidłowe.
2
@Emhyr Z archiwum II w. św.- "Esesman przyglądający się doświadczeniom na więżniach." Koloryzowane.
0
@Radioactive9705 Ciekawe co tam u Andrieja na froncie słychać.
1
@Arden Kopią studnię,aby to zgasić wodą.
11
@Arden Że decydenci w Europie naprawdę wierzą,że te ich bzdury ratują planetę.
1
Kiepsko to widzę,ale będę kibicował aby Barca odniosła sukces.
0
@BorzyKrzys Osoby migrujące zapraszamy na przejście graniczne. Zamykam temat.
0
@marcin62 Czy w prawodawstwie w ogóle istnieje takie pojęcie jak hejt?
0
@Volk Ale żeś teraz dowalił? I co im niby ta kasa daje? Przepalają ją tylko na takich Maguireów i Grealishów. A w pucharach kicha. Gdzie taka Bundesliga czy Serie A ich przegoniła. Nawet Olympiakos
2
@NeroTFP1 A jakim prawem on nad moim niebem lata?
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie. Tak jakby Porto grało finał w Lizbonie, a Barca w Madrycie.
1
@Emhyr I to zaskoczenie gdzie Niemcy nazywane liga jednego zespołu mają więcej drużyn niż La Liga.
2
@Kgorecki2500 Czyli już wiemy kto się krył pod nickiem @Sulimo Gołębie to był dopiero początek, potem miała się wziąć za hodowców.
8
@HighestInTheRoom Ale to jest kuriozalne gdy całe to towarzystwo pluło na obrońców granic a teraz większość zmieniła narrację o 180 stopni,albo zupełnie zamilkła w tym temacie.
0
@Encore Już z Sancho ograli United. Teraz dojdzie Greenwood?
0
@Safrani Szok, niedowierzanie,konsternacja. A tak na serio jesli ktoś wie jak wyglądają głosowania w europarlamencie to wcale nie powinien byc zdziwiony. Tam to leci takim ekspresem,że oni sami nie wiedzą za czym głosują i robią to co wskaże im "poseł sprawozdawca" z partii.
Edit - jednak poseł Kaleta to głosował za ale w polskim Sejmie,podczas głosowania za wdrożeniem unijnej dyrektywy przegłosowanej jeszcze w 2019 roku. Czyli de facto nie skłamał w tym filmiku gdy pomstował na eurodecydentów. Inna sprawa że jego koledzy z partii juz w europarlamencie tez czesto głosują za różnymi podobnymi bzdurami.
0
@lucas/catalan Gorszy w czym? Krajów w ogóle nie da się oceniać w jakichś kategoriach moralnych.
0
@RosjaninBut To jednak czasem powie cos sensownego. Tylko szkoda że za zamkniętymi drzwiami i że potem się wycofuje.
1
@BorzyKrzys "Będę tam jutro z samego rana." Xd. Czy będą miało być?
0
@HighestInTheRoom A to nie wycofali się już z tej konfiskaty ostatecznie?
2
@NeroTFP1 To chyba Flick nie wie za bardzo w co się pakuje...
1
@Comentateiro Albo to co piszesz,albo po prostu populista i wypuszcza takie doniesienia aby sprawdzić nastawienie ogółu. I tak samo pewnie było z Xavim.
1
@vangoor Gapisz mu się na bebech?
1
@Faro Ciekawe ile razy jeszcze to powtórzy. Tak własnie działa dobór naturalny.