@Jakchcesz Jeśli zostanie,to myślę że Araujo. On potrzebuje lekkiej zmiany nastawienia i przywołania do pionu sądząc po ostatnich wywiadach. I tu akurat trener mógłby uczynić go lepszym graczem
@DLFCB Mówią,że nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie,ale czy aby na pewno? Co innego gdy nie masz wpływu na wygląd,a co innego gdy sam sobie to robisz. To od razu też jednak świadczy o osobowości.
@PrzyszlyPrezydent Wbrew pozorom i odgrywanym rolom, to w rzeczywistości jest to nietuzinkowa postać i w środowisku aktorskim jeden z tych bardziej ogarniętych.
@misterio O czym my tu w ogóle rozmawiamy? O partactwie w autoryzowanych serwisach to mógłbym ci książkę napisać. Tym bardziej tam gdzie zatrudniają uczniów z zawodówki. Natomiast to idzie w tym kierunku - zgoda. Ale wcale nie musimy się na to zgadzać i należy głośno to krytykować.
@misterio Przecież wiesz, że nie o to tu chodzi? Nikt poza serwisem nie będzie mógł ci nic naprawić. Już teraz w wielu samochodach nawet po wymianie klocków trzeba umieścić tę informację w komputerze.
@Emhyr Przyczepiam się do tego, że to jest nienormalna sytuacja, że pracownicy nie dostają pieniędzy zapisanych w kontraktach, tylko jak wynika z tego doniesienia Xavi sie zrzeka, ale stawia warunek, że reszcie klub musi wypłacić ich należności. Przecież to jest chore, jeśli tak jest.
@Emhyr A co to ma do rzeczy czy oni maja agentów czy nie? Kontrakt dotyczy każdego z osobna i psim obowiązkiem klubu jest się z niego wywiązać. A patrząc na to jakie wałki tu się odwalały pod względem wyprowadzania kasy z klubu, to dziwię się że ktokolwiek jest zdolny aby się zrzekać należnych mu pieniędzy.
@Emhyr To jest jakieś chore. Xavi ma kontrakt, sztab ma kontrakty, zostali zwolnieni i jeszcze jakieś warunki muszą stawiać aby dostac to co im się należy?
@Encore Jaki tam smutek. Każdy artysta znajdzie swoich słuchaczy. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Choć z jednej strony łatwość dotarcia,a z drugiej jednak trzeba przekopać się przez ten masowy zalew twórczości aby cos dobrego znaleźć.
@Arden Skąd info,że zarabiałby dużo mniej od Roberta? W mediach krążyły informacje,że Robert w pierwszym sezonie miał niższą stawkę niż miał mieć Auba.
@PatrykBarca Tylko debile wyzywają Rybusa. Znaleźli sobie cel do opluwania,ale to ze po cichu inni Polacy robią interesy z Rosją już im nie przeszkadza. Za to Rybus który założył tam rodzinę ma się jej wyrzec według tych debili.
@tristan87 Serio? Myślałem, że to scena z filmu,a to taki cringe'owy spot? Już odbyły się pokazy przedpremierowe nowej części z tego cyklu "U Pana Boga w ...", więc myślałem że to zwiastun.
0
@FCB_dimiC A gdzie on teraz w ogóle pracuje?
0
@macio_944 Rekord to rekord. A zawodnicy całkiem zacni tam występują i jakoś nikt nie pobił na razie rekordu.
0
@clyde Herr Flick.
1
@tbas Za taka kasę warto zaryzykować. Pytanie tylko czy pasuje stylem do Atletico.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Lech Lech Kolejorz.
0
@misterio No cóż - ja jestem w takim razie zagorzałym przeciwnikiem tego co proponujesz.
1
@Jakchcesz Jeśli zostanie,to myślę że Araujo. On potrzebuje lekkiej zmiany nastawienia i przywołania do pionu sądząc po ostatnich wywiadach. I tu akurat trener mógłby uczynić go lepszym graczem
1
@DLFCB Mówią,że nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie,ale czy aby na pewno? Co innego gdy nie masz wpływu na wygląd,a co innego gdy sam sobie to robisz. To od razu też jednak świadczy o osobowości.
5
@PrzyszlyPrezydent Wbrew pozorom i odgrywanym rolom, to w rzeczywistości jest to nietuzinkowa postać i w środowisku aktorskim jeden z tych bardziej ogarniętych.
0
@misterio O czym my tu w ogóle rozmawiamy? O partactwie w autoryzowanych serwisach to mógłbym ci książkę napisać. Tym bardziej tam gdzie zatrudniają uczniów z zawodówki. Natomiast to idzie w tym kierunku - zgoda. Ale wcale nie musimy się na to zgadzać i należy głośno to krytykować.
1
@misterio Przecież wiesz, że nie o to tu chodzi? Nikt poza serwisem nie będzie mógł ci nic naprawić. Już teraz w wielu samochodach nawet po wymianie klocków trzeba umieścić tę informację w komputerze.
2
To już jest jakaś paranoja - https://autokult.pl/chcecie-diesli-to-zobaczcie-co-was-czeka-koniec-z-tanimi-naprawami,7031994528492224a
1
@macio_944 A kto im to przetłumaczy? Lewy?
0
@blakkudium Nie zapomnę nigdy tego jak świętował zwycięstwo Porto nad Arsenalem jakby mistrzostwo świata zdobyli. A potem odpadli po drugim meczu.
0
@Emhyr Nie sądzę aby to tak działało.
0
@Emhyr Przyczepiam się do tego, że to jest nienormalna sytuacja, że pracownicy nie dostają pieniędzy zapisanych w kontraktach, tylko jak wynika z tego doniesienia Xavi sie zrzeka, ale stawia warunek, że reszcie klub musi wypłacić ich należności. Przecież to jest chore, jeśli tak jest.
1
@Emhyr A co to ma do rzeczy czy oni maja agentów czy nie? Kontrakt dotyczy każdego z osobna i psim obowiązkiem klubu jest się z niego wywiązać. A patrząc na to jakie wałki tu się odwalały pod względem wyprowadzania kasy z klubu, to dziwię się że ktokolwiek jest zdolny aby się zrzekać należnych mu pieniędzy.
1
@Emhyr To jest jakieś chore. Xavi ma kontrakt, sztab ma kontrakty, zostali zwolnieni i jeszcze jakieś warunki muszą stawiać aby dostac to co im się należy?
1
@Kgorecki2500 Kurdę. Do Adolfa podobny z ta grzywką.
0
@Encore Jaki tam smutek. Każdy artysta znajdzie swoich słuchaczy. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Choć z jednej strony łatwość dotarcia,a z drugiej jednak trzeba przekopać się przez ten masowy zalew twórczości aby cos dobrego znaleźć.
0
@dAvi_2 I bardzo dobrze. A hejterom kij w wiadomo co. Boli? Ma boleć.
0
Eksperci orzekli - to Barca powinna być mistrzem w tym roku - https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/fc-barcelona-mistrzem-la-liga-tak-przynajmniej-wyszlo-hiszpanom/241091
Co wy na to?
0
@Arden Skąd info,że zarabiałby dużo mniej od Roberta? W mediach krążyły informacje,że Robert w pierwszym sezonie miał niższą stawkę niż miał mieć Auba.
2
@PatrykBarca Tylko debile wyzywają Rybusa. Znaleźli sobie cel do opluwania,ale to ze po cichu inni Polacy robią interesy z Rosją już im nie przeszkadza. Za to Rybus który założył tam rodzinę ma się jej wyrzec według tych debili.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Wychodzi na to,że trzeba się pozbywać niechcianego ładunku na własną rękę.
0
@tristan87 Serio? Myślałem, że to scena z filmu,a to taki cringe'owy spot?
Już odbyły się pokazy przedpremierowe nowej części z tego cyklu "U Pana Boga w ...", więc myślałem że to zwiastun.
1
@tristan87 To teraz historia od znajomego co jeździ na tirze. Gość zorientował się,że na pace ma imigrantów, zadzwonił na policję i dostał za to karę.
0
@Kgorecki2500 W Rosji też mają. I na Białorusi też.
0
@Tridente2015 Dlaczego niestety? Bardzo dobrze,że ten projekt został zaniechany.