2

@Irmscher10 Nad czym tu się zastanawiać? Niech juz będą te dopłaty ale tylko do nowych. Koniec kropka. A za cały interes i tak finalnie zapłacą Polacy,bo będą musieli na swój koszt to zutylizować. Poza tym po roztrząsać w ogóle taki absurd jak dopłacanie do zakupu i sprowadzanie czyichś odpadów? Gdzie tu jakaś ekologia?

0

@Aristocrate_7 A może Patrz człowieku z Atalanty? Jak dla mnie to ciekawe wzmocnienie by było.

2

@Rewolucja123 Z ruskiem na froncie.

0

@Irmscher10 No ale na litość boską - jakim prawem do aut używanych? Gdzie tu sens i logika? To nie jest dopłata dla Kowalskiego tylko dla Schmitta. A ta kasa to i tak z twoich podatków - jak nie oddasz jej w podatku od aut spalinowych to oddasz w jakims innym. Ani Polska ani UE nie bierze tej kasy z powietrza.

8

@AlexDark00 Na ostatniej prostej tego wyścigu żółwi emocje większe niż przez cały sezon

0

@DonAndrzejos Lo 27 to pamiętam.

0

@Barcasub To się nie dzieje...

2

@Sulimo Zamiast kar finansowych powinny być kary punktowe i tyle. Albo zlikwidować ten przepis albo go egzekwować sprawiedliwie.

1

@Lucerfi Dokładnie tak. Po prostu istnieją bardziej adekwatne określenia na te zbrodnie, które popełnia Izrael.

0

@patrykzmc2000 Kiepsko to widzę,ale teraz juz pozostaje zdać się tylko na wolę trenera. Z tym,że Xavi byl krytykowany m.in. za stawianie na kolegów z boiska. Flick miałby mieć w tym temacie odpuszczone na starcie?

3

@Comentateiro Kropla drąży skałę. W końcu dopiąłeś swego.

1

@Krystian1588 Pełna zgoda. Do momentu jego przyjścia można było psioczyć, teraz czy nam się podoba czy nie od niego zależą losy naszego klubu. Tak więc pozostało nam juz tylko trzymanie kciuków i wspieranie nawet w ewentualnie cięższych chwilach.

0

@Gaucho A dlaczego lekką ręką? I kto twierdzi,że Roberto nie zapieprza? Chodzi o to aby taki potencjalny zastępca Roberto czy jego agent nie robił kwasów. Tak jak np Roque. A wszelkie aspiracje do gry zgłaszał na treningach swym zaangażowaniem a nie słownie w mediach itd.

1

@Sulimo Zakazać wszystko. Nie będzie niczego. Startuj w wyborach. Masz mój głos.

2

@bartekvisca Zdrowy Roberto w składzie jako zmiennik to złoto. Wymień jakaś alternatywę za Roberto - ma być doświadczony, zaaklimatyzowany w lidze,zdolny do gry na kilku pozycjach, z najniższym kontraktem w zespole, z umową na rok, oczywiście ma przyjść za darmo i ma byc gotowy do roli zmiennika,czyli nie może robić kwasów,że mało gra. Czekam na listę nazwisk...

2

@Kgorecki2500 Nie - porównania do Trzeciej Rzeszy są nie na miejscu. Po co zniżać się do podobnych haniebnych porównań?

3

Z tym Flickiem to jeszcze bym nie mówił hop. Zaraz cos chlapnie w wywiadzie,albo Laporta wstanie lewą nogą i mu się odwidzi Niemiec

2

@FcPortoFan1999 Co niektórym się jeszcze oczy otworzą jak Xaviemu się zamkną (metaforycznie oczywiście)

6

@patrykzmc2000 Czyli Laporta out.

6

Ale spójrzcie jakie bydlaki w tym zarządzie - nawet nie ogłosili tego przed ostatnim meczem u siebie aby Xavi mógł się godnie pożegnać.

2

@Bulbazaur17 Zapewne w atmosferze wzajemnego zrozumienia....

0

Na TTV własnie leciało krótkie omówienie historii Barcy i przekazali,że gracze Barcy zdobyli najwięcej Złotych Piłek,a 8 z 12 zdobył sam Messi. No i jak to nie powiedzieć,że telewizja kłamie?

3

@Krzyszt8f_xd To bagno to akurat nie była wina Koemana. On też robił wyniki ponad stan. Ale co do reszty zgoda.

2

Masakra to co zrobili z Xavim. Jestem zagorzałym przeciwnikiem wyboru Flicka,no ale cóż. Trzeba się z tym pogodzić i kibicować nowemu projektowi. Oby zarząd miał rację i postawił na właściwego konia.

0

@tbas Nie tylko chcą - czepiasz się tych słów które może niefortunnie użyłem. Oni też to robią. Z tym że najpierw ustalmy czego dotyczy ta dyskusja - rządów Orbana i jego metod, czy współpracy z Chinami. Ja się skupiam na tym drugim aspekcie. Tobie widzę chodzi bardziej o to co robi Orban,a te chińskie rozwiązania to tylko jedno z jego narzędzi.

0

@tbas Dlaczego piszesz, że "zamiast krytykować"? Dlaczego jak ludzie obiorą sobie za cel jedno drzewo, to gdy ktoś im powie aby spojrzeli szerzej i dostrzegli las, to wszyscy krzyczą - dlaczego bronisz to drzewo? Chcę tylko zwrócić uwagę na szerszy problem, bo to nie jest tak, że tylko totalitarne władze to wprowadzają. Dziś nie zacytuję ci fragmentów z tej książki bo posiadam ją w formie audiobooka, ale takie rzeczy już wprowadzają wszędzie. Owszem - nie w tak jawny i drastyczny sposób jak Orban ale to się dzieje.

0

@ProMILs Wszystko zależy od interpretacji tej sztuki. Ale na razie to widze tylko jakieś głupie memy w tym temacie i głupkowate komentarze dotyczące urody tej dziewczyny. Tak jakby to była jakaś kukiełka czy przedmiot który nie ma uczuć i można sobie na niego bezkarnie pluć. Do tego anonimowo.

0

@Nazio_87 Oby tak własnie było.

0

@Derean W jaki sposób ona się godzi na debilizm tych co te memy tworzą?

0

@tbas Pytasz o konkrety to podałem ci lekturę,jesli interesuje cię ten temat. Pamiętam,że tam był też rozdział dotyczący stosowania kamer identyfikujących twarze w różnych zachodnich krajach. Było też sporo o tym jak demokratyczne władze ślinią się wręcz na myśl o stosowaniu podobnych rozwiązań do kontroli społeczeństwa i jak po cichu wprowadzają chinskie rozwiązania u siebie. To nie jest proste,że tylko ktos taki jak Orban to robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?