@RosjaninBut Jak ktoś jest przeciwny zabijaniu ludzi to i tak go nie zmuszą. Jak dadzą takiemu broń na poligonie to sobie w nogę strzeli i tyle go widzieli na polu walki.
@MesQueUnClub96 Skoro tyle lat trwało zanim Bayer ruszył ten rekord to myślę, że będzie ciężko. Nawet w jakichś słabszych ligach gdzie dominuje 1-2 zespoły jakoś nikt tego nie pobił.
@arasz1819 Lepiej bym tego nie ujął. A już najlepsi są ci którzy piszą że Koeman czy Xavi zniszczyli swój status legendy. Otóż nie - nie wy im nadawaliście miano legendy i nie wy im go odbierzecie. A cała ta obecna sytuacja? Jest żałosna. Takie rzeczy powinni załatwić po cichu między sobą. I to jest zarzut wyłącznie do Laporty.
@cules100pro " Laporta jest jaki jest ale wciąż jest mądrzejszy od Ciebie". To akurat oczywiste. Przede wszystkim Laporta posiada wiedzę o sprawach o jakich ja i Rambla nigdy się nie dowie.
@Kgorecki2500 Nosz ja nie mogę. Po co oni się wpieprzają w czyjeś sprawy? Czy ktoś im broni założyć biznes i wprowadzić tam te meleksy? I niech ludzie zadecydują jaki transport wolą
@cules100pro Ty tak na serio? Bo faktycznie cały świat się z nas nie śmiał gdy były problemy z rejestracją piłkarzy do ostatniego dnia. To dopiero Xavi ujawnił szokujące i nieznane informacje o sytuacji finansowej Barcy.
@Kazragore Akurat jeśli chodzi o Szekspira to jego dzieła są uniwersalne i pasujące do różnych realiów. Kiedyś był film "Romeo musi umrzeć" i nikt nie miał problemu. Ostatnio czytałem Makbeta w interpretacji Jo Nesbo i też dał radę. Wszystko zależy od ogólnego obrazu i interpretacji tej sztuki w której gra rzeczona aktorka o charakterystycznym wyglądzie. Jeśli jest wciśnięta tam na siłę i udaje włoską szlachciankę z XVI wieku to moze to faktycznie nie na miejscu. Ale jeśli jest to swego rodzaju nawiązanie do dzieła Szekspira odegrane w lekko innym tonie to czemu nie? Na razie jednak każdy czepia się tylko tego zdjęcia które krąży po necie.
@Reviven Przecież w tym sezonie osiągnął lepszy wynik sportowy niż w zeszłym. W lidze możemy mieć na koniec raptem 3 punkty mniej niż wtedy, a do tego ugraliśmy lepszy wynik w LM. Więc dlaczego miałby w grudniu polecieć za wyniki sportowe?
Jeśli naprawdę Xavi odejdzie to błagam niech to będzie Marquez a nie żaden Flick czy kto inny. Ale jeśli naprawdę zwolnią Xaviego po tych wynikach jakie tu zrobił z dzieciakami w składzie, to ja naprawdę stracę wiarę w ten klub,a zwłaszcza w jego władze.
0
@BarcaToSensZycia Ciężko powiedzieć w tym przypadku,bo to może wymysły dziennikarzy
1
@Ojciec5tkidzieci Tak. Był. Znam historię kaprala Wojtka. Smutne zwłaszcza jego losy po wojnie. Możnaby nawet porównać do losów Polski.
2
@Kgorecki2500 Ten miś ze zdjęcia też całkiem sympatyczny.
2
@tbas Tuchel po tym co odwalił w Bayernie. No szanujmy się ludzie.
0
@FcPortoFan1999 Ja widziałem niejeden w którym przegrywał. To się liczy?
0
@RosjaninBut Jak ktoś jest przeciwny zabijaniu ludzi to i tak go nie zmuszą. Jak dadzą takiemu broń na poligonie to sobie w nogę strzeli i tyle go widzieli na polu walki.
2
@MesQueUnClub96 Skoro tyle lat trwało zanim Bayer ruszył ten rekord to myślę, że będzie ciężko. Nawet w jakichś słabszych ligach gdzie dominuje 1-2 zespoły jakoś nikt tego nie pobił.
7
@arasz1819 Lepiej bym tego nie ujął. A już najlepsi są ci którzy piszą że Koeman czy Xavi zniszczyli swój status legendy. Otóż nie - nie wy im nadawaliście miano legendy i nie wy im go odbierzecie. A cała ta obecna sytuacja? Jest żałosna. Takie rzeczy powinni załatwić po cichu między sobą. I to jest zarzut wyłącznie do Laporty.
5
@Saviola88 W sumie ciekawy pomysł. Ja bym nawet wpłacił gdybym dostał za to jakis proporcjonalny udział z prawem do dywidendy.
0
@Borneo Jakich krzyży? O czym ty do mnie piszesz w ogóle? Ja tylko nawiązuję do tej inwestycji warszawskiej za kilkaset tysięcy gdzie ustawili kilka palet jako miejsce rekreacji.
https://warszawa.naszemiasto.pl/strefa-relaksu-na-placu-bankowym-kosztowala-prawie-milion/ar/c15-7263849
0
@Borneo Ustawi im palety za kilka milionów złotych?
4
Dobra - chłopaki nie wygłupiajcie się. Rozpijcie flaszkę i po problemie będzie. Jak coś to Robert niech im tam jakąś żoładkową podrzuci.
0
@Bobrowik Albo to dziennikarze robią sobie jaja z tymi doniesieniami
0
@Bobert_Kubicki No to chyba ze tak, bo naprawdę dziwny moment.
2
@tristan87 Wygrał puchar i w nagrodę zwolnienie. Też tam w tym Juve mają spoko timing. Nawet do konca sezonu nie poczekali.
0
@cules100pro " Laporta jest jaki jest ale wciąż jest mądrzejszy od Ciebie". To akurat oczywiste. Przede wszystkim Laporta posiada wiedzę o sprawach o jakich ja i Rambla nigdy się nie dowie.
0
@Kgorecki2500 Nosz ja nie mogę. Po co oni się wpieprzają w czyjeś sprawy? Czy ktoś im broni założyć biznes i wprowadzić tam te meleksy? I niech ludzie zadecydują jaki transport wolą
9
@cules100pro Ty tak na serio? Bo faktycznie cały świat się z nas nie śmiał gdy były problemy z rejestracją piłkarzy do ostatniego dnia. To dopiero Xavi ujawnił szokujące i nieznane informacje o sytuacji finansowej Barcy.
0
@Kgorecki2500 Widać poznali się na tych Palestyńczykach już dawno. Najważniejsze że u nas pogłaszczą go po główce i wypuszczą.
0
@Deviler "Wszyscy i wściekli" 12
0
@RosjaninBut Mówcie sobie co chcecie, ale Izraelici tak się jednak nie zachowują.
0
@Kazragore Akurat jeśli chodzi o Szekspira to jego dzieła są uniwersalne i pasujące do różnych realiów. Kiedyś był film "Romeo musi umrzeć" i nikt nie miał problemu. Ostatnio czytałem Makbeta w interpretacji Jo Nesbo i też dał radę. Wszystko zależy od ogólnego obrazu i interpretacji tej sztuki w której gra rzeczona aktorka o charakterystycznym wyglądzie. Jeśli jest wciśnięta tam na siłę i udaje włoską szlachciankę z XVI wieku to moze to faktycznie nie na miejscu. Ale jeśli jest to swego rodzaju nawiązanie do dzieła Szekspira odegrane w lekko innym tonie to czemu nie? Na razie jednak każdy czepia się tylko tego zdjęcia które krąży po necie.
7
@IronSanHybrid No nie wierzę. Wyborcy pewnie dumni z takich dokonań.
1
@Herato No niestety Xabi Alonso póki co ma równie mocne wejście
2
@PatrykBarca Dokładnie. Laporta się zbulwersował za kilka słów prawdy Fonta i Xaviego i robi teatrzyk aby odwrócić uwagę od problemu.
0
@Kazragore Jaki niby jest problem w wyglądzie Luny? Albo tej kobiety co ma grać Julię? Bo nie pasuje do twoich kanonów urody?
0
@SuperPatsonFCB Wy grillowaliście. Ja nigdy na Xaviego złego słowa nie powiedziałem. Barcę musi trenować nasz człowiek a nie ktoś z zewnątrz.
0
@Reviven Przecież w tym sezonie osiągnął lepszy wynik sportowy niż w zeszłym. W lidze możemy mieć na koniec raptem 3 punkty mniej niż wtedy, a do tego ugraliśmy lepszy wynik w LM. Więc dlaczego miałby w grudniu polecieć za wyniki sportowe?
0
Jeśli naprawdę Xavi odejdzie to błagam niech to będzie Marquez a nie żaden Flick czy kto inny. Ale jeśli naprawdę zwolnią Xaviego po tych wynikach jakie tu zrobił z dzieciakami w składzie, to ja naprawdę stracę wiarę w ten klub,a zwłaszcza w jego władze.
0
@SuperPatsonFCB Już nie mówiąc o tym co osiągnęła w LM.