1

@tristan87 I co z tego. A z Realem jakos zapomniał jak się strzela.

0

@FcPortoFan1999 Weź przestań. Może kibic Totków jeden z drugim byłby zdolny klepać takie banialuki,ale już widzę jak na tym poziomie piłkarz świadomie sabotuje mecz i poświęca punkty ważne dla klubu aby dopiec rywalowi. To tak jakby Barca się podkładała Gironie na niekorzyść Realowi na przykład.

0

@Bartas7VeB 8 lat kompromitacji MATSA? Sam jesteś kompromitacja.

0

Mbappe czy Haaland? Jako,że przyjscie Kyliana w tym okienku zamknęłoby na razie drzwi do Barcy Norwegowi,to wolelibyście odpuścić Francuza na rzecz Haalanda czy jednak nie?

0

@Castro @FcPortoFan1999 Co wy tu za teorie spiskowe sobie tworzycie to nie mam słów

0

@FcPortoFan1999 A weź daj Pan spokój

0

Co ten Son narobił najlepszego

0

@Szmulek Srutu tutu.

0

@kanver_ To pomaga. Uwierz.

0

Rudy wylatuje z Euro?

0

@NeroTFP1 Bo tak naprawdę ciężko jest zrozumieć czym jest depresja nie doświadczając tego. Łatwo wtedy tworzyć swoje własne teorie na ten temat czy przyklaskując czyimś teoriom.

0

@marcin62 Nawiazując do artykułu - rozumiem jeszcze że ktos chce zrobić wesele bez alkoholu. Mam na ten temat swoje zdanie , no ale rozumiem. Ale wegańskie wesele? Wtf?

0

@Ptasior Zdrowy Roberto w składzie to złoto. Zmiennik z niską pensją,doświadczony i grający na kilku pozycjach. Kogo innego malkontenci widzą na jego miejsce?

0

@P33ck Czemu wielu o nim tam pisze? Przystojny,piękny itd? To nawiązanie do czegoś czy o co chodzi?

0

@Safrani Kto mu wierzy?

2

@4drian0 Bardzo śmieszne. Tak samo ci ludzie pewnie się śmieją jak biały zobaczy coś pierwszy raz w buszu i boi się tego dotknąć albo do tego podejść.

1

@MesQueUnClub_87 "Chodzę w takie miejsca tylko w ostateczności " To chyba każdy w końcu tam chodzi tylko w ostateczności.

0

@ngif Z jakiegoś powodu? Ciekawe z jakiego. No doprawdy bardzo ciekawe....

1

@Popitek12 Niestety tak. Przestrzegam cię młody - nie popełniaj tego błędu.

1

@July_6_BcN @Xaviball Pewnie ktoś polecony od Stanowskiego prowadzi jej social media

0

@Reviven Marcin Bułka.

0

@MichuZ44 Jestem przeciwny.

6

@DonMatteo901 A City to kopciuszek w tym składzie co wychowankami stoi i jak sprowadza kogoś to za grosze.-

0

@QQL5 -No to faktycznie zemsta. Trochę słabo że mając szansę go zidentyfikować tak to spaliłeś. Na twoim miejscu to bym się teraz zastanawiał czy ten typ ci jakiegoś psikusa nie zrobi w twojej paczce

0

@BORO_12 Może i tak. Może jednak są inne powody które to uniemożliwiły jak pisał przedmówca wyżej.

0

@Joe_Barbaro Gdyby Xavi sam zrezygnował to oczywiście że tak. Jednak jeśli zostaje to wolę Xaviego.

0

@adi7adi8 No i dopiero by się cyrki zaczęły. Po co takie cos w ogóle poruszać? Zaraz Izrael by swoje koszulki postulował, Arabowie swoje, Serbowie swoje, lgiebety swoje itd itp. Już nie mówiąc,że to jakiś dodatkowy sponsoring by nakręciło. A ktoś by to musiał weryfikował, drugi by potem płakał w mediach, ten co nie wyraził zgody musiałby się tłumaczyć itd.

1

@Azi Absolutnie nie. W dzisiejszych czasach i piłkarz i klub mają możliwości aby wysyłać swój przekaz na różne sposoby.

1

@adi7adi8 To nawet nie chodzi o to. Są pewne zasady i koniec.

1

Co ten Liverpool odwala na koniec sezonu to się w pale nie mieści.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?