@FcPortoFan1999 Weź przestań. Może kibic Totków jeden z drugim byłby zdolny klepać takie banialuki,ale już widzę jak na tym poziomie piłkarz świadomie sabotuje mecz i poświęca punkty ważne dla klubu aby dopiec rywalowi. To tak jakby Barca się podkładała Gironie na niekorzyść Realowi na przykład.
Mbappe czy Haaland? Jako,że przyjscie Kyliana w tym okienku zamknęłoby na razie drzwi do Barcy Norwegowi,to wolelibyście odpuścić Francuza na rzecz Haalanda czy jednak nie?
@NeroTFP1 Bo tak naprawdę ciężko jest zrozumieć czym jest depresja nie doświadczając tego. Łatwo wtedy tworzyć swoje własne teorie na ten temat czy przyklaskując czyimś teoriom.
@marcin62 Nawiazując do artykułu - rozumiem jeszcze że ktos chce zrobić wesele bez alkoholu. Mam na ten temat swoje zdanie , no ale rozumiem. Ale wegańskie wesele? Wtf?
@Ptasior Zdrowy Roberto w składzie to złoto. Zmiennik z niską pensją,doświadczony i grający na kilku pozycjach. Kogo innego malkontenci widzą na jego miejsce?
@QQL5 -No to faktycznie zemsta. Trochę słabo że mając szansę go zidentyfikować tak to spaliłeś. Na twoim miejscu to bym się teraz zastanawiał czy ten typ ci jakiegoś psikusa nie zrobi w twojej paczce
@adi7adi8 No i dopiero by się cyrki zaczęły. Po co takie cos w ogóle poruszać? Zaraz Izrael by swoje koszulki postulował, Arabowie swoje, Serbowie swoje, lgiebety swoje itd itp. Już nie mówiąc,że to jakiś dodatkowy sponsoring by nakręciło. A ktoś by to musiał weryfikował, drugi by potem płakał w mediach, ten co nie wyraził zgody musiałby się tłumaczyć itd.
1
@tristan87 I co z tego. A z Realem jakos zapomniał jak się strzela.
0
@FcPortoFan1999 Weź przestań. Może kibic Totków jeden z drugim byłby zdolny klepać takie banialuki,ale już widzę jak na tym poziomie piłkarz świadomie sabotuje mecz i poświęca punkty ważne dla klubu aby dopiec rywalowi. To tak jakby Barca się podkładała Gironie na niekorzyść Realowi na przykład.
0
@Bartas7VeB 8 lat kompromitacji MATSA? Sam jesteś kompromitacja.
0
Mbappe czy Haaland? Jako,że przyjscie Kyliana w tym okienku zamknęłoby na razie drzwi do Barcy Norwegowi,to wolelibyście odpuścić Francuza na rzecz Haalanda czy jednak nie?
0
@Castro @FcPortoFan1999 Co wy tu za teorie spiskowe sobie tworzycie to nie mam słów
0
@FcPortoFan1999 A weź daj Pan spokój
0
Co ten Son narobił najlepszego
0
@Szmulek Srutu tutu.
0
@kanver_ To pomaga. Uwierz.
0
Rudy wylatuje z Euro?
0
@NeroTFP1 Bo tak naprawdę ciężko jest zrozumieć czym jest depresja nie doświadczając tego. Łatwo wtedy tworzyć swoje własne teorie na ten temat czy przyklaskując czyimś teoriom.
0
@marcin62 Nawiazując do artykułu - rozumiem jeszcze że ktos chce zrobić wesele bez alkoholu. Mam na ten temat swoje zdanie , no ale rozumiem. Ale wegańskie wesele? Wtf?
0
@Ptasior Zdrowy Roberto w składzie to złoto. Zmiennik z niską pensją,doświadczony i grający na kilku pozycjach. Kogo innego malkontenci widzą na jego miejsce?
0
@P33ck Czemu wielu o nim tam pisze? Przystojny,piękny itd? To nawiązanie do czegoś czy o co chodzi?
0
@Safrani Kto mu wierzy?
2
@4drian0 Bardzo śmieszne. Tak samo ci ludzie pewnie się śmieją jak biały zobaczy coś pierwszy raz w buszu i boi się tego dotknąć albo do tego podejść.
1
@MesQueUnClub_87 "Chodzę w takie miejsca tylko w ostateczności " To chyba każdy w końcu tam chodzi tylko w ostateczności.
0
@ngif Z jakiegoś powodu? Ciekawe z jakiego. No doprawdy bardzo ciekawe....
1
@Popitek12 Niestety tak. Przestrzegam cię młody - nie popełniaj tego błędu.
1
@July_6_BcN @Xaviball Pewnie ktoś polecony od Stanowskiego prowadzi jej social media
0
@Reviven Marcin Bułka.
0
@MichuZ44 Jestem przeciwny.
6
@DonMatteo901 A City to kopciuszek w tym składzie co wychowankami stoi i jak sprowadza kogoś to za grosze.-
0
@QQL5 -No to faktycznie zemsta. Trochę słabo że mając szansę go zidentyfikować tak to spaliłeś. Na twoim miejscu to bym się teraz zastanawiał czy ten typ ci jakiegoś psikusa nie zrobi w twojej paczce
0
@BORO_12 Może i tak. Może jednak są inne powody które to uniemożliwiły jak pisał przedmówca wyżej.
0
@Joe_Barbaro Gdyby Xavi sam zrezygnował to oczywiście że tak. Jednak jeśli zostaje to wolę Xaviego.
0
@adi7adi8 No i dopiero by się cyrki zaczęły. Po co takie cos w ogóle poruszać? Zaraz Izrael by swoje koszulki postulował, Arabowie swoje, Serbowie swoje, lgiebety swoje itd itp. Już nie mówiąc,że to jakiś dodatkowy sponsoring by nakręciło. A ktoś by to musiał weryfikował, drugi by potem płakał w mediach, ten co nie wyraził zgody musiałby się tłumaczyć itd.
1
@Azi Absolutnie nie. W dzisiejszych czasach i piłkarz i klub mają możliwości aby wysyłać swój przekaz na różne sposoby.
1
@adi7adi8 To nawet nie chodzi o to. Są pewne zasady i koniec.
1
Co ten Liverpool odwala na koniec sezonu to się w pale nie mieści.