@nowy19pl Nic nie myślę, bo nie widziałem tej umowy - jeśli jest taki zapis to może i nie ma prawa głosu. A co do szans na transfer to myślę podobnie. Wielkich szans w tym nie upatruję.
@Barcanajlepszyteam Jemu bardziej chodziło o to, żeby na co dzień poznali tych z Hamasu. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem. Aczkolwiek znając naturę Izraelitów mogło tez chodzic o to co ty piszesz.
@prokofiew Mało tego że siedzimy,to nasi politycy w żaden sposób tego nie bronili i nie walczyli o nasze interesy,tylko się zgadzali na wszystkie obostrzenia i jednoczesnie mało robili aby im sprostać.
@PatrychoO Czepianie się aby się czepiać. To wszystko generuje koszty. A może nawet podzielili to na jakieś kategorie jakościowe,bo pewnie tez sa one w różnym stanie.
@Donnie_Darko Tu także pełna zgoda. Od samego początku byłem przeciwnikiem bojkotu rosyjskich sportowców. Natomiast co do Izraela to chodzi mi głównie o kwestie regionalne. Skoro Izrael gra w strefie europejskiej to tak samo weźmy Liban,Jordanię itd.
@Kgorecki2500 Zgadzam się - Izraela nie powinno być zarówno na Eurowizji i tak samo np. w kwalifikacjach piłkarskich do turniejów reprezentacji i ich klubów w europejskich pucharach. Jesli delegacja zachowywała się skandalicznie, ( nie sledzę tego uniwersum) to rola organizatorów jest aby przywołać ich do porządku i ukarać. Natomiast co do poglądów piosenkarki to nie powinno podlegać ocenie podczas występu. Zresztą tego samego wymaga się od nas podczas występów innych odklejeńców. Czy ktoś buczał np. na geja czy faceta z gołą dupą skaczącego po scenie,bo mu się to nie podoba? Juz widzę reakcję na takie zachowanie widowni. Cały internet by płonął od oburzenia.
@Barcanajlepszyteam Nie próbuję usprawiedliwiać. Próbuję dobitnie ukazać jakim idiotyzmem jest obranie sobie za cel jakiejś piosenkarki podczas występu,bo się komuś jej reprezentowany kraj nie podoba. To trzeba być debilem i tyle.
@Explode Dokładnie. Rozumiem,że teraz się to skupia na nim bo jest liderem koalicji gdy szambo wybiło,ale PIS też przejadał kasę zamiast robic odpowiednie inwestycje.
@Kgorecki2500 Może trochę zbyt ostro powiedział ale ma trochę racji. Buczeć podczas czyjegoś występu,bo się komuś nie podobają działania kraju jaki ten wykonawca reprezentuje? Ci co temu przyklaskują ciekawe co by powiedzieli gdyby widownia buczała podczas występu różnych odklejeńców?
@Kozinho. No bez jaj. Tusk nie rządził rzez ostatnie dekady w Polsce i UE. Owszem przykładał do tego rękę,ale byl tylko jednym z wielu którzy do tego stanu doprowadzili.
@Misiaczek09 To akurat bardzo dobrze, że PO nie zmieniło tej polityki. Tym niemniej idealne ukazanie realiów i mechanizmów polityki. Zresztą PIS robi tak samo. Nawalaj w przeciwnika, punktuj jego pomysły czy idee,a aw razie co to potem rób dalej to samo i udawaj ze nic takiego nie robisz czy nie robiłeś ani nie mówiłeś. I nawet w dobie internetu to działa.
3
@Technik To akurat było fajne.
0
@okiemtypera_lucaxx95 No nie no - nietrafne porównanie. Zarówno co do ogólnej sytuacji jak i co do przyczyn regresu.
1
@TR3YWAY Ja usłyszałem że woli fat-boyów.
0
@nowy19pl Nic nie myślę, bo nie widziałem tej umowy - jeśli jest taki zapis to może i nie ma prawa głosu. A co do szans na transfer to myślę podobnie. Wielkich szans w tym nie upatruję.
0
@MesQueUnClub96 Phi. W pierdlu też robią darmowe i wcale nie musza być związane z historycznym sezonem klubu.
0
@nowy19pl Z tego co piszą to przy opcji numer trzy sam zawodnik wybiera klub.
0
@Faro Myślę, że jak przyjdzie czas i będzie gotowy to na niego postawią.
1
@DonCarletto No marne,ale jakaś nadzieja się tli. Zwłaszcza przy Tottenhamie.
2
Kurczę,żeby jeszcze Tottenham albo i West Ham urwali punkty City to byłoby pięknie.
0
@Barcasub Aż dwie? To nieźli fachowcy.
0
@Barcasub Spalone czy jak?
1
@MesQueUnClub96 Wspaniałe wieści.
0
@Barcanajlepszyteam Jemu bardziej chodziło o to, żeby na co dzień poznali tych z Hamasu. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem. Aczkolwiek znając naturę Izraelitów mogło tez chodzic o to co ty piszesz.
0
@prokofiew Mało tego że siedzimy,to nasi politycy w żaden sposób tego nie bronili i nie walczyli o nasze interesy,tylko się zgadzali na wszystkie obostrzenia i jednoczesnie mało robili aby im sprostać.
0
@PatrychoO Czepianie się aby się czepiać. To wszystko generuje koszty. A może nawet podzielili to na jakieś kategorie jakościowe,bo pewnie tez sa one w różnym stanie.
0
@Donnie_Darko Tu także pełna zgoda. Od samego początku byłem przeciwnikiem bojkotu rosyjskich sportowców. Natomiast co do Izraela to chodzi mi głównie o kwestie regionalne. Skoro Izrael gra w strefie europejskiej to tak samo weźmy Liban,Jordanię itd.
0
@Kgorecki2500 Zgadzam się - Izraela nie powinno być zarówno na Eurowizji i tak samo np. w kwalifikacjach piłkarskich do turniejów reprezentacji i ich klubów w europejskich pucharach. Jesli delegacja zachowywała się skandalicznie, ( nie sledzę tego uniwersum) to rola organizatorów jest aby przywołać ich do porządku i ukarać. Natomiast co do poglądów piosenkarki to nie powinno podlegać ocenie podczas występu. Zresztą tego samego wymaga się od nas podczas występów innych odklejeńców. Czy ktoś buczał np. na geja czy faceta z gołą dupą skaczącego po scenie,bo mu się to nie podoba? Juz widzę reakcję na takie zachowanie widowni. Cały internet by płonął od oburzenia.
0
@Barcanajlepszyteam Jak dla mnie to jednak ci z widowni i ci co im przyklaskują to więksi debile.
0
@Nieznajomy "przecież Eurowizja to bardzo polityczny konkurs" - i to własnie należy ostro krytykować i próbować zmienić.
0
@Barcanajlepszyteam Nie próbuję usprawiedliwiać. Próbuję dobitnie ukazać jakim idiotyzmem jest obranie sobie za cel jakiejś piosenkarki podczas występu,bo się komuś jej reprezentowany kraj nie podoba. To trzeba być debilem i tyle.
3
@Explode Dokładnie. Rozumiem,że teraz się to skupia na nim bo jest liderem koalicji gdy szambo wybiło,ale PIS też przejadał kasę zamiast robic odpowiednie inwestycje.
4
@BorzyKrzys Zmieniła się sytuacja. Kiedyś byliśmy opozycją, teraz już nie.
0
@Kgorecki2500 Może trochę zbyt ostro powiedział ale ma trochę racji. Buczeć podczas czyjegoś występu,bo się komuś nie podobają działania kraju jaki ten wykonawca reprezentuje? Ci co temu przyklaskują ciekawe co by powiedzieli gdyby widownia buczała podczas występu różnych odklejeńców?
1
@Kozinho. No bez jaj. Tusk nie rządził rzez ostatnie dekady w Polsce i UE. Owszem przykładał do tego rękę,ale byl tylko jednym z wielu którzy do tego stanu doprowadzili.
0
@BORO_12 No owszem - zgadza się. Jest mowa o Isaku i Newcastle. Dlatego nie rozumiem czemu wspominasz o Ishaku z Lecha.
0
@BORO_12 Absolutnie nie ma mowy w tym artykule o żadnym Ishaku.
0
@Katalończyk 99 A kiedys rodzice sie wspinali na drzewa z dziećmi? Albo grali z nimi w piłkę?
0
@Arden To jest straszne. A już zwlaszcza jak się spojrzy na to jakie mają dziś możliwości i z nich wcale nie korzystają
0
@BORO_12 Ishak? Xd. Artykuł jest o kim innym akurat.
1
@Misiaczek09 To akurat bardzo dobrze, że PO nie zmieniło tej polityki. Tym niemniej idealne ukazanie realiów i mechanizmów polityki. Zresztą PIS robi tak samo. Nawalaj w przeciwnika, punktuj jego pomysły czy idee,a aw razie co to potem rób dalej to samo i udawaj ze nic takiego nie robisz czy nie robiłeś ani nie mówiłeś. I nawet w dobie internetu to działa.