@Kuba_1 I to pokazuje dobitnie jaką legenda byl i jest Xavi. Nawet kibice rywali potrafią wyrazić wsparcie dla Generała. Ale eksperci z La Rambli wiedzą lepiej.
@Kinginiesta Tylko, że te projekty maja także drugie dno o czym się zapomina. Czy to wszystko wychodzi na plus? Owszem. Ale sporo już za to zapłacili w różny sposób, a teraz szykują im rachunek który ich dobije.
@patrys218 Zupełnie nie interesuje mnie ta sztuczna polityczna manifestacja. Przecież ta twórczość która się tam pojawia to jest totalny kicz. Szkoda czasu na to.
0
@Saviola88 Ukraina dobrze współpracująca z UE to zagłada polskich rolników. A ten pan rzekomo reprezentuje interesy polskich rolników. Ciekawe.
0
@Kuba_1 I to pokazuje dobitnie jaką legenda byl i jest Xavi. Nawet kibice rywali potrafią wyrazić wsparcie dla Generała. Ale eksperci z La Rambli wiedzą lepiej.
0
@FcPortoFan1999 To tym bardziej.
0
@FcPortoFan1999 Każdy zawodnik bez kontraktu jest zawodnikiem na Barcelonę.
1
@HypeR Ich jedyna szansa na wygranie ligi. Co prawda na rzecz Arsenalu,ale jednak.
1
@Mns21 Piękne czasy. Kiedy jeszcze City dało się lubić.
0
Czyżby z Premier League spadli wszyscy beniaminkowie?
0
@MesQueUnClub96 No i przekonałeś aby głosować na Izrael.
3
@Roobo Ale bez kitu - tam jest ten słupek. Dopiero teraz zobaczyłem. Dobre jaja.
0
@Hindus Już lepsze to niż laska z brodą.
0
@MessiForeverTheBest "katolicyzmu lub innego myślenia magicznego" xd
2
@Kinginiesta Tylko, że te projekty maja także drugie dno o czym się zapomina. Czy to wszystko wychodzi na plus? Owszem. Ale sporo już za to zapłacili w różny sposób, a teraz szykują im rachunek który ich dobije.
0
@jacobFCB Co znaczy "życzymy"? Kto życzy?
0
@patrys218 Zupełnie nie interesuje mnie ta sztuczna polityczna manifestacja. Przecież ta twórczość która się tam pojawia to jest totalny kicz. Szkoda czasu na to.
0
@HighestInTheRoom No i dobrze. Wypad z ONZ jak się nie podoba.
0
@Hindus Czytając posty na La Rambli to jest sporo takich.
2
@PatrychoO Autograf to każdy gupi może dostać. A w takiej sytuacji brac udział to zapamięta się na całe życie i będzie co opowiadać.
0
@FcPortoFan1999 Jednak nie - już wyjaśnione. Głupi wypadek.
1
@tomek8756 W internecie to sobie można klepać - a tam są ludzie co jeszcze z nim zdjęcia robią bo on ich bohatersko ratuje przed złą Unią.
0
@FcPortoFan1999 Jakich kibiców? To nie był żaden kibic.
0
@TR3YWAY Te logo Nike to wygląda jak kogut z Tottenhamu.
0
@zodiak_10 I szach mat dzięki temu La Liga nie będzie mogła blokować rejestracji Kyliana z powodu FFP. Laporta to jednak ma łeb.
2
@koksik2700 I z wdzięczności za to lud pracujący miast i wsi pójdzie do urn i znowu zagłosuje na tych uśmiechniętych od ucha do ucha. Żenada totalna.
0
Simons i Mbappe . Alez to będzie chodzić.
0
@Misiaczek09 Oczywiście, że tak.
0
@Gacek5 Co ci dziennikarze. Czym go przypalali? Mocno go skrzywdzili?
0
@Rl9k1nG Czekam z niecierpliwością.
0
@ferdas_rawa Ok Sprawdziłem kto to jest i faktycznie merytoryczna https://dorzeczy.pl/kraj/582729/szokujacy-wywiad-kandydatki-konfederacji-do-pe.html
2
@Bykunn Podobno jeden ufolog podczas hipnozy wmówił to temu rolnikowi a potem drugi ufolog to łyknął i rozpromował to wydarzenie.
0
@Ptasior Sam jestes wstyd. Ciekawe co Ty zrobiłes dla Polski?