0

@Saviola88 Ukraina dobrze współpracująca z UE to zagłada polskich rolników. A ten pan rzekomo reprezentuje interesy polskich rolników. Ciekawe.

0

@Kuba_1 I to pokazuje dobitnie jaką legenda byl i jest Xavi. Nawet kibice rywali potrafią wyrazić wsparcie dla Generała. Ale eksperci z La Rambli wiedzą lepiej.

0

@FcPortoFan1999 To tym bardziej.

0

@FcPortoFan1999 Każdy zawodnik bez kontraktu jest zawodnikiem na Barcelonę.

1

@HypeR Ich jedyna szansa na wygranie ligi. Co prawda na rzecz Arsenalu,ale jednak.

1

@Mns21 Piękne czasy. Kiedy jeszcze City dało się lubić.

0

Czyżby z Premier League spadli wszyscy beniaminkowie?

0

@MesQueUnClub96 No i przekonałeś aby głosować na Izrael.

3

@Roobo Ale bez kitu - tam jest ten słupek. Dopiero teraz zobaczyłem. Dobre jaja.

0

@Hindus Już lepsze to niż laska z brodą.

0

@MessiForeverTheBest "katolicyzmu lub innego myślenia magicznego" xd

2

@Kinginiesta Tylko, że te projekty maja także drugie dno o czym się zapomina. Czy to wszystko wychodzi na plus? Owszem. Ale sporo już za to zapłacili w różny sposób, a teraz szykują im rachunek który ich dobije.

0

@jacobFCB Co znaczy "życzymy"? Kto życzy?

0

@patrys218 Zupełnie nie interesuje mnie ta sztuczna polityczna manifestacja. Przecież ta twórczość która się tam pojawia to jest totalny kicz. Szkoda czasu na to.

0

@HighestInTheRoom No i dobrze. Wypad z ONZ jak się nie podoba.

0

@Hindus Czytając posty na La Rambli to jest sporo takich.

2

@PatrychoO Autograf to każdy gupi może dostać. A w takiej sytuacji brac udział to zapamięta się na całe życie i będzie co opowiadać.

0

@FcPortoFan1999 Jednak nie - już wyjaśnione. Głupi wypadek.

1

@tomek8756 W internecie to sobie można klepać - a tam są ludzie co jeszcze z nim zdjęcia robią bo on ich bohatersko ratuje przed złą Unią.

0

@FcPortoFan1999 Jakich kibiców? To nie był żaden kibic.

0

@TR3YWAY Te logo Nike to wygląda jak kogut z Tottenhamu.

0

@zodiak_10 I szach mat dzięki temu La Liga nie będzie mogła blokować rejestracji Kyliana z powodu FFP. Laporta to jednak ma łeb.

2

@koksik2700 I z wdzięczności za to lud pracujący miast i wsi pójdzie do urn i znowu zagłosuje na tych uśmiechniętych od ucha do ucha. Żenada totalna.

0

Simons i Mbappe . Alez to będzie chodzić.

0

@Misiaczek09 Oczywiście, że tak.

0

@Gacek5 Co ci dziennikarze. Czym go przypalali? Mocno go skrzywdzili?

0

@Rl9k1nG Czekam z niecierpliwością.

0

2

@Bykunn Podobno jeden ufolog podczas hipnozy wmówił to temu rolnikowi a potem drugi ufolog to łyknął i rozpromował to wydarzenie.

0

@Ptasior Sam jestes wstyd. Ciekawe co Ty zrobiłes dla Polski?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?