@MesQueUnClub96 On nie tylko gral w Madrycie,ale grał w Realu z czasów Mourinho - a więc gdy nienawiść pomiędzy Realem a Barcą sięgała zenitu. Warto o tym pamiętać.
@Hindus Ależ mnie to cieszy bo od dawna czekam na ich potknięcie,a raczej na potknięcie ich trenera. Tyle,że juz niejedno w futbolu widziałem aby kogos skreslać przed czasem.
@T^L "To akurat nie ma znaczenia".xd No właśnie ma i to największe. To tak jakbyś napisał, że ktoś kto zaczynał kierować w początkach motoryzacji nigdy nie dostał mandatu za przekroczenie prędkości. Warto wtedy się zastanowić czy istniały wtedy w ogóle ograniczenia prędkości. Co niniejszym czynię.
Te rosnące z roku na rok wynagrodzenia sia niesamowite. Takie miał Auba,takie ma Lewy. A gdy dochodzi co do czego to klub się ich pozbywa. Kazdy agent powinien teraz tego unikać bo to fikcja.
0
On tak cały czas?
1
@MesQueUnClub96 On nie tylko gral w Madrycie,ale grał w Realu z czasów Mourinho - a więc gdy nienawiść pomiędzy Realem a Barcą sięgała zenitu. Warto o tym pamiętać.
0
@DonCarletto No jak widać niestety poczekam.
2
Ten sport jest porąbany.
0
@Hindus Ależ mnie to cieszy bo od dawna czekam na ich potknięcie,a raczej na potknięcie ich trenera. Tyle,że juz niejedno w futbolu widziałem aby kogos skreslać przed czasem.
0
@Hindus Tak jak Real tez nie miał szans?
0
Gościu jakie zeszyty mu tam wyciągnął. Pół godziny będą teraz studiować.
0
Roma wraca do gry tak jak kiedyś z Barcą.
0
@FcPortoFan1999 Jakoś tak się złożyło.
2
@FcPortoFan1999 Roma, Atalanta i Olympiakos do boju !
0
Atalanta czy Marsylia? Za kim jesteście? Ja chyba z lekkim wskazaniem na Atalantę,ale jak awansuje Marsylia to też spoko.
1
Ech. Dobrze chociaż,ze człowiek żył w takich czasach gdy Real nie mógł przejsć 1/8 finału w LM . Przynajmniej jest co powspominać
1
@Kgorecki2500 No i to jest bardzo dobra wiadomosć po tym wczorajszym meczu.
0
@wyrek Chodzi mi tylko o wygląd. Zawsze jak widzę jego twarz to zastanawiam się gdzie zostawił mundur.
0
@Herato Guzik a nie pechowiec. Też miał swoje okazje. Gdyby potrafil strzelić to miałby szanse na te swoje trofeum.
0
@dAvi_2 W sumie ten Muller chyba nawet bardziej irytuje swoim wyglądem niż Winicjusz.
0
@betonito "Łysy miłośnik Mentzena" xd.
0
@daniel32778 Piękne to jest. On nawet po golu ze stoickim spokojem to przyjął.
0
@97ketrab Zobaczymy po analizach tej ostatniej akcji.
0
@Roobo To akurat nie ma znaczenia czy bronili czy nie. Gwizdek to gwizdek. Ale nie powinno go być.
0
@Dieselzor Zaczynasz gadać jak Xavi.
0
Marciniak cos ty narobił.
0
Zajebiście. Cos pięknego. Hahahaha
1
Ten spokój Carlo jest świetny. Podoba mi się bardzo te jego opanowanie.
1
Co ten de Ligt się tak porusza jakby już sił nie miał?
0
@T^L "To akurat nie ma znaczenia".xd
No właśnie ma i to największe. To tak jakbyś napisał, że ktoś kto zaczynał kierować w początkach motoryzacji nigdy nie dostał mandatu za przekroczenie prędkości. Warto wtedy się zastanowić czy istniały wtedy w ogóle ograniczenia prędkości. Co niniejszym czynię.
1
@tristan87 Trudno,że taki krótki, ale najważniejsze że zostaje.
1
@NeroTFP1 I prawidłowo. Też bym całkowicie zrezygnował,ale lubię od czasu do czasu lampkę wina wypić.
8
@Lionel_Messi10 Niech wpada na komisariat. Apsirant Burnett wystawi mu odpowiedni kwitek.
2
Te rosnące z roku na rok wynagrodzenia sia niesamowite. Takie miał Auba,takie ma Lewy. A gdy dochodzi co do czego to klub się ich pozbywa. Kazdy agent powinien teraz tego unikać bo to fikcja.