0

On tak cały czas?


1

@MesQueUnClub96 On nie tylko gral w Madrycie,ale grał w Realu z czasów Mourinho - a więc gdy nienawiść pomiędzy Realem a Barcą sięgała zenitu. Warto o tym pamiętać.

0

@DonCarletto No jak widać niestety poczekam.

2

Ten sport jest porąbany.

0

@Hindus Ależ mnie to cieszy bo od dawna czekam na ich potknięcie,a raczej na potknięcie ich trenera. Tyle,że juz niejedno w futbolu widziałem aby kogos skreslać przed czasem.

0

@Hindus Tak jak Real tez nie miał szans?

0

Gościu jakie zeszyty mu tam wyciągnął. Pół godziny będą teraz studiować.

0

Roma wraca do gry tak jak kiedyś z Barcą.

0

@FcPortoFan1999 Jakoś tak się złożyło.

2

@FcPortoFan1999 Roma, Atalanta i Olympiakos do boju !

0

Atalanta czy Marsylia? Za kim jesteście? Ja chyba z lekkim wskazaniem na Atalantę,ale jak awansuje Marsylia to też spoko.

1

Ech. Dobrze chociaż,ze człowiek żył w takich czasach gdy Real nie mógł przejsć 1/8 finału w LM . Przynajmniej jest co powspominać

1

@Kgorecki2500 No i to jest bardzo dobra wiadomosć po tym wczorajszym meczu.

0

@wyrek Chodzi mi tylko o wygląd. Zawsze jak widzę jego twarz to zastanawiam się gdzie zostawił mundur.

0

@Herato Guzik a nie pechowiec. Też miał swoje okazje. Gdyby potrafil strzelić to miałby szanse na te swoje trofeum.

0

@dAvi_2 W sumie ten Muller chyba nawet bardziej irytuje swoim wyglądem niż Winicjusz.

0

@betonito "Łysy miłośnik Mentzena" xd.

0

@daniel32778 Piękne to jest. On nawet po golu ze stoickim spokojem to przyjął.

0

@97ketrab Zobaczymy po analizach tej ostatniej akcji.

0

@Roobo To akurat nie ma znaczenia czy bronili czy nie. Gwizdek to gwizdek. Ale nie powinno go być.

0

@Dieselzor Zaczynasz gadać jak Xavi.

0

Marciniak cos ty narobił.

0

Zajebiście. Cos pięknego. Hahahaha

1

Ten spokój Carlo jest świetny. Podoba mi się bardzo te jego opanowanie.

1

Co ten de Ligt się tak porusza jakby już sił nie miał?

0

@T^L "To akurat nie ma znaczenia".xd
No właśnie ma i to największe. To tak jakbyś napisał, że ktoś kto zaczynał kierować w początkach motoryzacji nigdy nie dostał mandatu za przekroczenie prędkości. Warto wtedy się zastanowić czy istniały wtedy w ogóle ograniczenia prędkości. Co niniejszym czynię.

1

@tristan87 Trudno,że taki krótki, ale najważniejsze że zostaje.

1

@NeroTFP1 I prawidłowo. Też bym całkowicie zrezygnował,ale lubię od czasu do czasu lampkę wina wypić.

8

@Lionel_Messi10 Niech wpada na komisariat. Apsirant Burnett wystawi mu odpowiedni kwitek.

2

Te rosnące z roku na rok wynagrodzenia sia niesamowite. Takie miał Auba,takie ma Lewy. A gdy dochodzi co do czego to klub się ich pozbywa. Kazdy agent powinien teraz tego unikać bo to fikcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?