0

@Safrani Mi się chce rzygać,że w tym kraju kiedykolwiek druga opcja dorwie się do władzy,to od razu torpedują niedokończone projekty poprzedników. Rozumiem pojedyncze przyklady,ale to się dzieje za kazdym razem i dotyczy wielkich projektów i inwestycji. Jak z takim podejściem mozna budować jakies długofalowe plany na rozwój kraju?

11

@Borneo Lista wstydu to wszystkie twoje wpisy na tym portalu.

1

@Popitek12 TurboSłowianie.

0

@Emhyr Striker to raczej Guiu,a Roque na wypożyczenie.

0

@fenix1983 Po prostu liczyłem że juz będzie w pełni zdrowy. Nie chodzilo mi o przyspieszanie jego powrotu na siłę.

0

@Emhyr Fati to zaczął i już skończył

0

Kurczę. Naprawdę liczyłem że na Euro będzie gotowy.

0

@yoli O czym piszesz?

4

@stone80 Nie rozumiem co tu miałoby zmuszać kogoś do samosądu. Skazali typa surowym wyrokiem i po co tu potrzebny samosąd? Rozumiałbym gdyby np. go uniewinnili z powodów proceduralnych czy dali niski wyrok. Rozumiem krytykę tego systemu,ale nie w tym konkretnym przypadku.

1

@Pedri16Future Ależ ci ludzie którzy ich utrzymują są poebani. A oni sami? No cóż. Korzystają z naiwności frajerów. Zaraz wyjdzie że to wszystko było od początku ustawione.

1

@Miszak Trzymajmy. Może wcisną jakiegos samobója.

0

@Arden Nie mam nic przeciwko,ale niech to zrobi kiedyś z innym zespołem.

0

Ależ twraz koncertowo wszystko wychodzi graczom BVB. Nawet jak traca pilkę to im wraca pod nogi.

1

@P33ck Dlatego lepiej aby to Bayern awansował a w finale w czapę od BVB.

0

Fajna ta 10 w BVB

0

Koleś co zęby pogubił.

4

@MesQueUnClub96 Ulala. Zabrzmiało groźnie. Mam nadzieję,że Ousmane przeczyta w porę twój wpis ...

0

No dzięki Ronald. Dopiero teraz dociera dobitnie czego nas pozbawił ten jeden moment głupoty.

1

@FcPortoFan1999 Polskich? Kto? Ewentualnie Skorża,Nawałka i Kasperczak.

0

@tomek8756 No ciekawa historia. Szkoda,że nie trafil do Rakowa

1

@nexxo Mój finał marzeń z obecnych drużyn? Bayern-Bvb.

0

@MesQueUnClub96 Prędzej Harry Kane to wygra.

0

@Czajka90 Koledzy z kadry?

3

@Stinger_ A co mnie obchodzi że ktos się jara Realem? Jak się trafi finał Real PSG to będę za porazką PSG. Tyle w tym temacie.

2

@ranger3120 O to aż tak nie pamiętam. W ogóle na przestrzeni tylu lat to mecze się zacierają w pamięci.

4

@Stinger_ Czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Chyba mogę sobie nienawidzić klubu jaki sobie wybiorę. A PSG nienawidzę bardziej niz Realu. Co pocznę.
To moja osobista opinia,a fakt że jestem przy okazji kibicem Barcy nie sprawia,że będę wmawiał innym kibicom Barcy aby mieli takie same odczucia i antypatie jak ja.

1

@Stinger_ To Bayer był kiedys w finale LM?

1

@Stinger_ Ech. Dla mnie to już lepiej niech wygra ktoś z La Ligi,a nawet i największy rywal niż ten rak futbolu. Zawsze to lepszy wróg na wlasnej krzywdzie od lat hodowany niż ten obcy.
Ale po co te dywagacje. Może oba odpadną czego z całego serca sobie i wszystkim życzę.

7

@ranger3120 Nie,nie,nie. Nie lubię już żadnego zespołu który pozostał w LM,ale PSG nienawidzę najbardziej z nich wszystkich.

1

@barcelonaLM Memicznie wyglądają na tej miniaturce w tych okularach. Niczym jacyś filmowi agenci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?