@Safrani Mi się chce rzygać,że w tym kraju kiedykolwiek druga opcja dorwie się do władzy,to od razu torpedują niedokończone projekty poprzedników. Rozumiem pojedyncze przyklady,ale to się dzieje za kazdym razem i dotyczy wielkich projektów i inwestycji. Jak z takim podejściem mozna budować jakies długofalowe plany na rozwój kraju?
@stone80 Nie rozumiem co tu miałoby zmuszać kogoś do samosądu. Skazali typa surowym wyrokiem i po co tu potrzebny samosąd? Rozumiałbym gdyby np. go uniewinnili z powodów proceduralnych czy dali niski wyrok. Rozumiem krytykę tego systemu,ale nie w tym konkretnym przypadku.
@Pedri16Future Ależ ci ludzie którzy ich utrzymują są poebani. A oni sami? No cóż. Korzystają z naiwności frajerów. Zaraz wyjdzie że to wszystko było od początku ustawione.
@Stinger_ Czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Chyba mogę sobie nienawidzić klubu jaki sobie wybiorę. A PSG nienawidzę bardziej niz Realu. Co pocznę. To moja osobista opinia,a fakt że jestem przy okazji kibicem Barcy nie sprawia,że będę wmawiał innym kibicom Barcy aby mieli takie same odczucia i antypatie jak ja.
@Stinger_ Ech. Dla mnie to już lepiej niech wygra ktoś z La Ligi,a nawet i największy rywal niż ten rak futbolu. Zawsze to lepszy wróg na wlasnej krzywdzie od lat hodowany niż ten obcy. Ale po co te dywagacje. Może oba odpadną czego z całego serca sobie i wszystkim życzę.
0
@Safrani Mi się chce rzygać,że w tym kraju kiedykolwiek druga opcja dorwie się do władzy,to od razu torpedują niedokończone projekty poprzedników. Rozumiem pojedyncze przyklady,ale to się dzieje za kazdym razem i dotyczy wielkich projektów i inwestycji. Jak z takim podejściem mozna budować jakies długofalowe plany na rozwój kraju?
11
@Borneo Lista wstydu to wszystkie twoje wpisy na tym portalu.
1
@Popitek12 TurboSłowianie.
0
@Emhyr Striker to raczej Guiu,a Roque na wypożyczenie.
0
@fenix1983 Po prostu liczyłem że juz będzie w pełni zdrowy. Nie chodzilo mi o przyspieszanie jego powrotu na siłę.
0
@Emhyr Fati to zaczął i już skończył
0
Kurczę. Naprawdę liczyłem że na Euro będzie gotowy.
0
@yoli O czym piszesz?
4
@stone80 Nie rozumiem co tu miałoby zmuszać kogoś do samosądu. Skazali typa surowym wyrokiem i po co tu potrzebny samosąd? Rozumiałbym gdyby np. go uniewinnili z powodów proceduralnych czy dali niski wyrok. Rozumiem krytykę tego systemu,ale nie w tym konkretnym przypadku.
1
@Pedri16Future Ależ ci ludzie którzy ich utrzymują są poebani. A oni sami? No cóż. Korzystają z naiwności frajerów. Zaraz wyjdzie że to wszystko było od początku ustawione.
1
@Miszak Trzymajmy. Może wcisną jakiegos samobója.
0
@Arden Nie mam nic przeciwko,ale niech to zrobi kiedyś z innym zespołem.
0
Ależ twraz koncertowo wszystko wychodzi graczom BVB. Nawet jak traca pilkę to im wraca pod nogi.
1
@P33ck Dlatego lepiej aby to Bayern awansował a w finale w czapę od BVB.
0
Fajna ta 10 w BVB
0
Koleś co zęby pogubił.
4
@MesQueUnClub96 Ulala. Zabrzmiało groźnie. Mam nadzieję,że Ousmane przeczyta w porę twój wpis ...
0
No dzięki Ronald. Dopiero teraz dociera dobitnie czego nas pozbawił ten jeden moment głupoty.
1
@FcPortoFan1999 Polskich? Kto? Ewentualnie Skorża,Nawałka i Kasperczak.
0
@tomek8756 No ciekawa historia. Szkoda,że nie trafil do Rakowa
1
@nexxo Mój finał marzeń z obecnych drużyn? Bayern-Bvb.
0
@MesQueUnClub96 Prędzej Harry Kane to wygra.
0
@Czajka90 Koledzy z kadry?
3
@Stinger_ A co mnie obchodzi że ktos się jara Realem? Jak się trafi finał Real PSG to będę za porazką PSG. Tyle w tym temacie.
2
@ranger3120 O to aż tak nie pamiętam. W ogóle na przestrzeni tylu lat to mecze się zacierają w pamięci.
4
@Stinger_ Czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Chyba mogę sobie nienawidzić klubu jaki sobie wybiorę. A PSG nienawidzę bardziej niz Realu. Co pocznę.
To moja osobista opinia,a fakt że jestem przy okazji kibicem Barcy nie sprawia,że będę wmawiał innym kibicom Barcy aby mieli takie same odczucia i antypatie jak ja.
1
@Stinger_ To Bayer był kiedys w finale LM?
1
@Stinger_ Ech. Dla mnie to już lepiej niech wygra ktoś z La Ligi,a nawet i największy rywal niż ten rak futbolu. Zawsze to lepszy wróg na wlasnej krzywdzie od lat hodowany niż ten obcy.
Ale po co te dywagacje. Może oba odpadną czego z całego serca sobie i wszystkim życzę.
7
@ranger3120 Nie,nie,nie. Nie lubię już żadnego zespołu który pozostał w LM,ale PSG nienawidzę najbardziej z nich wszystkich.
1
@barcelonaLM Memicznie wyglądają na tej miniaturce w tych okularach. Niczym jacyś filmowi agenci.