0

@FCB24 Oczywiście że nie. Przynajmniej dopóki w Barcy gra Lewy to korzystam z chęcią z możliwości jego oglądania na boisku. Poza tym gdyby nie głupota Araujo to dzis nastroje bylyby całkiem inne

2

@Kinginiesta Mnie tam sama wypowiedź i to czy był pijany w sumie niewiele rusza. Oczywiscie naganne by to było ale trudno. Natomiast to że ten dokument z badania alkomatem wzbudza tyle wątpliwosci i pytań to już o wiele poważniejsza sprawa. Znalazła się już ta aspirant Ewa Burnett?

0

@marcin62 Swoją drogą ma wiele racji w tym co głosi.

3

@Lucyfffer Zdecydowanie głupsza jest ta tłuszcza która się tym ekscytuje i za to płaci.

0

@bynek90 Na chwilę obecną on po prostu jest za słaby na pierwszy skład Barcy. Jak nie chce iść na wypożyczenie to pozostaje sprzedaż albo siedzenie na ławce.

2

@Kazragore Ależ on leży bo to jest na rękę Rosjanom. Całkowicie nieważne jest tu co było przyczyną wypadku i jaka jest prawda. Im jest na rękę budowanie podziałów wokół tej historii.

0

Jak się nie podoba to droga wolna.

5

Ktoś wczoraj pisał czemu byli zawodnicy się nie wypowiadają w temacie Xaviego i jego pozostania. I proszę - od razu ktoś się wypowiedział. Tyle że raczej nie po myśli laramblowych ekspertów.

0

@DonAndrzejos To niech idzie na wypożyczenie

0

@Kgorecki2500 Ten Protasiewicz to już puka od dna ale ktoś wyjaśni po kiego grzyba Kierwiński w ogóle mu cokolwiek odpisuje?
Aha - w sumie nie jemu odpisuje, ale i tak nie powinien się w to mieszać.

0

@EmilianoMartinez A ich wyborcy razem z nimi. Albo wilczy bilet i zakaz powrotu do kraju przez 5 lat

0

@norbi77 Zapytaj byłych więźniów.

1

@DamianBarcaCule Bo to kolejna osoba aspirująca do ksywy Zero.

1

Ciekawe czy Stano już kontaktował się z Kierwińskim aby wciągnąć go do Kanału Zero?

1

@FcPortoFan1999 Jasne że tak. Inny człowiek. Tak jak każdy. Jest fajne nagranie jak Siara Rewiński zgolił brodę.

0

@marcin62 Ale co ma ich ruszac bo nie rozumiem? Czy robia cos nielegalnego jadąc bryczką czy jak?

0

@Sulimo Skandal. Tylko o co chodzi? Że sa pijani? Że sprzedają szczeniaki? Czy że za drogo? Dlaczego odpady?

0

@draxidox I już wszyscy w ryk jaki to on nie brzydki itd. A uroda takiego Umtitiego nikomu nie przeszkadzała?

1

@FcPortoFan1999 Oczywiscie że xd. Braun zagadnięty o randomowy temat zarzuca na poczekaniu humorystyczną nawijkę.

9

@Montjuic Tak jak pisałem - mogło to pozostać w sferze domysłów i plotek, ale za ewentualne podrobienie dokumentu ktos może i powinien odpowiedzieć karnie.

0

@FCBparasiempre Przyjscie takiego cracka wzmocniłoby prestiż kazdej ligi.

2

@Visca_barca Bo lubię Barcę.

1

@abram3k @Danny Gaucho Faktycznie. Musiałem cos źle zrozumieć w artykule który pobieżnie przejrzałem. No to trochę lepiej to wygląda.

0

@FCBparasiempre No oczywiście że niespodzianka. Tak samo zresztą jak miejsce Girony. Ale to w żaden sposób nie swiadczy o niskim poziomie ligi hiszpańskiej.

7

@FCBparasiempre O niczym to nie będzie świadczyć. W niejednej topowej lidze gracze z mniej medialnych drużyn są wysoko w tabeli strzelców. A tutaj Girona ma szanse na drugie miejsce.

0

Kane'a dzielą już tylko 4 gole od rekordu Lewego. Ma dwa mecze. Nadzieja w tym,że Bayern w lidze gra coraz gorzej.

1

@jacobFCB O ile sam incydent na przemówieniu mógłby być w zasadzie niewinnym występem,tak ewentualne podrobienie dokumentu może być już poważnym przewinieniem. Znaleźli już tą aspirant Ewę Burnett?

1

@Rl9k1nG Niby tak, ale tam przemawiali też Duda i Hołownia i jakoś mówili normalnie.

0

@Comentateiro Zapewne też. Ale mam nadzieję że Xavi jeszcze wielu hejterom usta pozamyka zanim klub obejmie jakiś nowy trener

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?