@Borneo Nie mówię żeby pluć. Ale w geopolityce nie ma przyjaciół. Każdy ma swoje interesy i nie można zdawać się na czyjąś łaskę i niełaskę. Dopóki nasze interesy są zbieżne to dobrze, ale przyjdzie czas gdy te interesy się rozejdą.
@Borneo Chodzi ci o niemiecki Lipsk? Palnij się w łeb albo najpierw pomyśl czyje interesy obsługiwałoby w czasie wojny niemieckie czy tez inne zagraniczne lotnisko.
@Borneo "A Putin może podniecić się sukcesami i iść dalej" Cokolwiek by nie sądzić o Putinie to nie jest to człowiek który nie działa wedle wytyczonego długofalowego planu. On w polityce nie działa emocjonalnie. CPK posiada także wymiar wojskowy. Zresztą eksperci mówią że sama decyzja o budowie CPK wysyła jasny sygnał do naszych partnerów i pozwala tworzyć pewne strategie i sojusze na przyszłość.
@blue_shark Może nie dokladnie w takim klimacie,ale doskonale opisująca szwedzkie realia sprzed kilkunastu lat - Jens Lapidus seria Szybki cash . Byl też film o tym tytule.
@bynek90 Trudno. Gdyby chciał klub idealny na rozwój to powinien wybrać Ajax,BVB,Brighton itd. Tutaj jednak punkty są najważniejsze i agent powinien mu to uświadomić. Ja mu się nie dziwię tylko widzę to tak,że na obecna chwilę nie jest gotowy na regularną grę. Więc pozostaje albo wypożyczenie albo sprzedaż.
@Borneo Dobra. Myślałem że pijesz do użytkownika La Rambli. Natomiast to co pisze niejaki Michał Cichy jak najbardziej może się odnosić do grupy ludzi,która popiera ten pogląd. Wiele ludzi w tym kraju ma juz dość popisowej wojenki i chciałoby aby politycy w końcu zajęli się rozwojem kraju,a nie roztrząsali te banalne tematy zastępcze,które zarówno PIS jak i PO co chwilę wyciągają i grillują.
@jacobFCB Oprócz tego ci ludzie Tuska łamią prawo przejmując niektóre kluczowe stanowiska. Unia to twór-mem. Ale pewnie ludzie na Zachodzie to łykną,bo cóż oni wiedza o sytuacji w Polsce.
@Gaz Oczywiście że doił. Czy to było jakieś naganne? Oczywiście że nie. Biznes jest biznes. Każdy by to robił na jego miejscu. Jedyni winni tej sytuacji to osoby które nie przerwały tego w porę. Plus oczywiście ich inne poronione decyzje.
@NeroTFP1 Swoją droga warto przy tej okazji wspomnieć o genezie powstania szkockich kiltów. Otóż Szkoci nękani najazdami Wikingów podczas których ci wybijali w pierwszej kolejności mężczyzn w wioskach zaczęli nosić te swoje spódniczki aby uchronić się przed śmiercią. #piekłomężczyzn.
0
@TR3YWAY Ja oglądam z francuskim komentarzem i w sumie tam podobnie to wymawiają.
0
Ta 10-tka w Bvb całkiem daje radę.
0
@Herato Jakoś nie jestem fanem ani jednego ani drugiego. Ten Hag coś za dużo konfliktów wywołujr.
15
@Kazragore Bredzi jak zwykle
0
@Borneo Nie rozumiem dlaczego w tej dyskusji pojawia się w ogóle Kaczyński? Posluchaj geopolityków to zrozumiesz jakie interesy mam na myśli.
0
@Kidd No nie wiem. Nowy trener mógłby to poukładać a tak z tyłu głowy będzie jednak im to siedzieć.
0
@Borneo Co ty sobie wmawiasz jakieś plucie?
0
@Kidd Co za menda konfident siedzi w tej drużynie. Teraz pewnie to rozbije tę grupę na długo.
0
@esem91 Tylko winny się tłumaczy.
0
@Borneo Nie mówię żeby pluć. Ale w geopolityce nie ma przyjaciół. Każdy ma swoje interesy i nie można zdawać się na czyjąś łaskę i niełaskę. Dopóki nasze interesy są zbieżne to dobrze, ale przyjdzie czas gdy te interesy się rozejdą.
0
@Borneo Chodzi ci o niemiecki Lipsk? Palnij się w łeb albo najpierw pomyśl czyje interesy obsługiwałoby w czasie wojny niemieckie czy tez inne zagraniczne lotnisko.
0
@Foton Niekoniecznie. Czeczko też strzelił samobója.
0
@Borneo Masz na myśli Lipsk na Podlasiu?
0
@A4ron Znasz na tyle otoczenie Kowala,aby móc stwierdzić,że nie szczypie się także w stosunku do swoich przyjaciół?
2
@RosjaninBut Oby miał kwity zakopane lepiej niz Lepper i oby zostały ujawnione w ewentualnych okolicznościach.
4
@esem91 Po pijaku to wielu robi podobnie. Ale czy to akurat zaleta?
0
@Borneo "A Putin może podniecić się sukcesami i iść dalej" Cokolwiek by nie sądzić o Putinie to nie jest to człowiek który nie działa wedle wytyczonego długofalowego planu. On w polityce nie działa emocjonalnie. CPK posiada także wymiar wojskowy. Zresztą eksperci mówią że sama decyzja o budowie CPK wysyła jasny sygnał do naszych partnerów i pozwala tworzyć pewne strategie i sojusze na przyszłość.
0
@draxidox Ciekawa inicjatywa. Komunikat głosowy może bardziej oddziaływać na kierowcę niż znak ostrzegawczy na drodze.
1
@Kgorecki2500 No tak,ale potem to się jednak przekłada na próg wejścia,a także na liczbę przedstawicieli.
1
@blue_shark Może nie dokladnie w takim klimacie,ale doskonale opisująca szwedzkie realia sprzed kilkunastu lat - Jens Lapidus seria Szybki cash . Byl też film o tym tytule.
1
@Kgorecki2500 Szkoda tylko,że podobne ugrupowania kanibalizują głosy wyborców tej strony sceny politycznej.
0
@bynek90 Trudno. Gdyby chciał klub idealny na rozwój to powinien wybrać Ajax,BVB,Brighton itd. Tutaj jednak punkty są najważniejsze i agent powinien mu to uświadomić. Ja mu się nie dziwię tylko widzę to tak,że na obecna chwilę nie jest gotowy na regularną grę. Więc pozostaje albo wypożyczenie albo sprzedaż.
0
@Borneo Dobra. Myślałem że pijesz do użytkownika La Rambli. Natomiast to co pisze niejaki Michał Cichy jak najbardziej może się odnosić do grupy ludzi,która popiera ten pogląd. Wiele ludzi w tym kraju ma juz dość popisowej wojenki i chciałoby aby politycy w końcu zajęli się rozwojem kraju,a nie roztrząsali te banalne tematy zastępcze,które zarówno PIS jak i PO co chwilę wyciągają i grillują.
0
@jacobFCB Oprócz tego ci ludzie Tuska łamią prawo przejmując niektóre kluczowe stanowiska. Unia to twór-mem. Ale pewnie ludzie na Zachodzie to łykną,bo cóż oni wiedza o sytuacji w Polsce.
0
@Matheu12 Olmo? On gra w Leipzig więc jak moze wchodzić w Barcy?
1
@Gaz Oczywiście że doił. Czy to było jakieś naganne? Oczywiście że nie. Biznes jest biznes. Każdy by to robił na jego miejscu. Jedyni winni tej sytuacji to osoby które nie przerwały tego w porę. Plus oczywiście ich inne poronione decyzje.
1
@Borneo Że jak? W którym miejscu w tej dyskusji @HighestInTheRoom pisze w formie "my"?
1
@PizzerMan Post na gorące.
1
@NeroTFP1 Swoją droga warto przy tej okazji wspomnieć o genezie powstania szkockich kiltów. Otóż Szkoci nękani najazdami Wikingów podczas których ci wybijali w pierwszej kolejności mężczyzn w wioskach zaczęli nosić te swoje spódniczki aby uchronić się przed śmiercią.
#piekłomężczyzn.
2
@Borneo "jak gołum" Co ałtor miau na myśli?