0

A co to się stało w Birmingham. Ktoś tam samobója strzelił w 1 minucie.

0

W końcu Roberto. Czas pozamykać mordy malkontentom.

0

@BORO_12 Przecież nie o tym piszę. Pytałeś jakie kwasy mogłoby spowodować ewentualne przesunięcie go do rezerw. Mógłby kręcić nosem,że nie po to tu przychodził. Ale to też takie moje gdybanie tylko. A co do szans to trochę minut dostał,a do tego trener widzi go na treningach. Ja tam ufam Xaviemu i jeśli na niego nie na razie stawia to wie co robi.

0

@BORO_12 Że za niskie progi na jego nogi.

0

@Kgorecki2500 Niech ona tam nie idzie. Jej rozwlekłe nazwisko na tylu unijnych dokumentach pociąga za sobą ogromny slad węglowy.

0

@BORO_12 Pewnie jeszcze większe kwasy by robił

0

@kigani Jak ter Stegen nie ma charyzmy? Co to za teoria w ogóle?

3

@GeneralXavi Masz mój głos.

0

@kigani Xd. Jeszcze tylko tego pajaca w tym zespole brakuje.

1

@Reviven Absolutnie tak nie mam. Czekam na kolejny sezon Xaviego z niecierpliwością.

1

@Misiaczek09 Ale jazz... xd. Ciekawe, ciekawe

1

@bartekvisca A to już niech widzowie zadecydują. Aczkolwiek wpisałoby się to w tamtejszy klimat i daje pole do zmyślnej inscenizacji.

2

Gracjan Roztocki na Eurowizję. Tak czy nie?

0

@Janas11224 Za 100% to na pewno nie, bo ludy semickie to nie tylko Żydzi,aczkolwiek chcą zagarnąć to miano tylko dla siebie

0

@madl1l3nho Nic tam nie odpuścili.

0

@Lanosss A ja mam wrażenie, że paradoksalnie zdobędą LM po tym jak pozbyli się wszystkich cracków.

0

@Rewolucja123 tak. Jeśli wezmą pod lupę ich zgodność z FFP.

0

@Criss18Barca Był to jeden wulgaryzm i jeden reporter. Po co tu liczba mnoga?

0

@Popitek12 Polityk i szacunek? To się nie klei.

0

@Hosh No zobacz. A w Polsce ludzie przez setki lat też ginęli za wolność w bitwach i powstaniach, po to by w XXI w. Polacy zaznaczyli kratkę "TAK" przy pytaniu o akces do UE. Xd

0

@tbas Pewnie poza La Rambla namiętnie czytają pudelka skoro ekscytują ich takie doniesienia.

1

@Misiaczek09 Z jednej strony to przepchnął tym Real ale z drugiej to chyba tylko skrócił nadzieje Bayernu bo w dogrywce i tak by Real ich pokonał.

3

@Technik To akurat było fajne.

0

@okiemtypera_lucaxx95 No nie no - nietrafne porównanie. Zarówno co do ogólnej sytuacji jak i co do przyczyn regresu.

1

@TR3YWAY Ja usłyszałem że woli fat-boyów.

0

@nowy19pl Nic nie myślę, bo nie widziałem tej umowy - jeśli jest taki zapis to może i nie ma prawa głosu. A co do szans na transfer to myślę podobnie. Wielkich szans w tym nie upatruję.

0

@MesQueUnClub96 Phi. W pierdlu też robią darmowe i wcale nie musza być związane z historycznym sezonem klubu.

0

@nowy19pl Z tego co piszą to przy opcji numer trzy sam zawodnik wybiera klub.

0

@Faro Myślę, że jak przyjdzie czas i będzie gotowy to na niego postawią.

1

@DonCarletto No marne,ale jakaś nadzieja się tli. Zwłaszcza przy Tottenhamie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?