@BORO_12 Przecież nie o tym piszę. Pytałeś jakie kwasy mogłoby spowodować ewentualne przesunięcie go do rezerw. Mógłby kręcić nosem,że nie po to tu przychodził. Ale to też takie moje gdybanie tylko. A co do szans to trochę minut dostał,a do tego trener widzi go na treningach. Ja tam ufam Xaviemu i jeśli na niego nie na razie stawia to wie co robi.
@Hosh No zobacz. A w Polsce ludzie przez setki lat też ginęli za wolność w bitwach i powstaniach, po to by w XXI w. Polacy zaznaczyli kratkę "TAK" przy pytaniu o akces do UE. Xd
@nowy19pl Nic nie myślę, bo nie widziałem tej umowy - jeśli jest taki zapis to może i nie ma prawa głosu. A co do szans na transfer to myślę podobnie. Wielkich szans w tym nie upatruję.
0
A co to się stało w Birmingham. Ktoś tam samobója strzelił w 1 minucie.
0
W końcu Roberto. Czas pozamykać mordy malkontentom.
0
@BORO_12 Przecież nie o tym piszę. Pytałeś jakie kwasy mogłoby spowodować ewentualne przesunięcie go do rezerw. Mógłby kręcić nosem,że nie po to tu przychodził. Ale to też takie moje gdybanie tylko. A co do szans to trochę minut dostał,a do tego trener widzi go na treningach. Ja tam ufam Xaviemu i jeśli na niego nie na razie stawia to wie co robi.
0
@BORO_12 Że za niskie progi na jego nogi.
0
@Kgorecki2500 Niech ona tam nie idzie. Jej rozwlekłe nazwisko na tylu unijnych dokumentach pociąga za sobą ogromny slad węglowy.
0
@BORO_12 Pewnie jeszcze większe kwasy by robił
0
@kigani Jak ter Stegen nie ma charyzmy? Co to za teoria w ogóle?
3
@GeneralXavi Masz mój głos.
0
@kigani Xd. Jeszcze tylko tego pajaca w tym zespole brakuje.
1
@Reviven Absolutnie tak nie mam. Czekam na kolejny sezon Xaviego z niecierpliwością.
1
@Misiaczek09 Ale jazz... xd. Ciekawe, ciekawe
1
@bartekvisca A to już niech widzowie zadecydują. Aczkolwiek wpisałoby się to w tamtejszy klimat i daje pole do zmyślnej inscenizacji.
2
Gracjan Roztocki na Eurowizję. Tak czy nie?
0
@Janas11224 Za 100% to na pewno nie, bo ludy semickie to nie tylko Żydzi,aczkolwiek chcą zagarnąć to miano tylko dla siebie
0
@madl1l3nho Nic tam nie odpuścili.
0
@Lanosss A ja mam wrażenie, że paradoksalnie zdobędą LM po tym jak pozbyli się wszystkich cracków.
0
@Rewolucja123 tak. Jeśli wezmą pod lupę ich zgodność z FFP.
0
@Criss18Barca Był to jeden wulgaryzm i jeden reporter. Po co tu liczba mnoga?
0
@Popitek12 Polityk i szacunek? To się nie klei.
0
@Hosh No zobacz. A w Polsce ludzie przez setki lat też ginęli za wolność w bitwach i powstaniach, po to by w XXI w. Polacy zaznaczyli kratkę "TAK" przy pytaniu o akces do UE. Xd
0
@tbas Pewnie poza La Rambla namiętnie czytają pudelka skoro ekscytują ich takie doniesienia.
1
@Misiaczek09 Z jednej strony to przepchnął tym Real ale z drugiej to chyba tylko skrócił nadzieje Bayernu bo w dogrywce i tak by Real ich pokonał.
3
@Technik To akurat było fajne.
0
@okiemtypera_lucaxx95 No nie no - nietrafne porównanie. Zarówno co do ogólnej sytuacji jak i co do przyczyn regresu.
1
@TR3YWAY Ja usłyszałem że woli fat-boyów.
0
@nowy19pl Nic nie myślę, bo nie widziałem tej umowy - jeśli jest taki zapis to może i nie ma prawa głosu. A co do szans na transfer to myślę podobnie. Wielkich szans w tym nie upatruję.
0
@MesQueUnClub96 Phi. W pierdlu też robią darmowe i wcale nie musza być związane z historycznym sezonem klubu.
0
@nowy19pl Z tego co piszą to przy opcji numer trzy sam zawodnik wybiera klub.
0
@Faro Myślę, że jak przyjdzie czas i będzie gotowy to na niego postawią.
1
@DonCarletto No marne,ale jakaś nadzieja się tli. Zwłaszcza przy Tottenhamie.