@Rewolucja123 "3 półfinały, a każdy przegrywał ze zwycięzcą lub finalistą" Tak na marginesie tot rudno przegrać półfinał z kimś kto nie zostanie finalistą.
@Criss18Barca Nie wiem - nie twierdzę nic w tym temacie. Jestem zdania że żadne deklaracje i przewidywania nie mają znaczenia gdy ludzi zastanie sytuacja kryzysowa.
@Criss18Barca "z drugiej strony badania pokazują że ci Polacy co tak mówią" pokaż mi badania z których wynika,że to ci sami mówią tak sprzeczne rzeczy.
@Irmscher10 Jakby co to kto chce to może u nas bez żadnego problemu legalnie ogarnąć sobie broń ale jakoś ludzie tego nie robią. Fakt,że czarnoprochową,ale przez setki lat zabijano z niej tak samo jak i z każdej innej.
@Never Z tym że samochód ma nr rejestracyjny i jest przypisany do właściciela wiec karę za OC stosunkowo łatwo wlepić a i to do niedawna wielu tego unikało. Dopiero informatyzacja uszczelniła ten system. A tu jest problem w tym,że ktoś oporny nawet w razie kontroli może stwierdzić że to nie jest jego pies, że go przygarnął na kilka dni z podwórka itd. Ale to tylko takie dywagacje gdy nie znamy szczegółów założeń. Według mnie jednak będzie ciężko to wyegzekwować - ci odpowiedzialni się zastosują, a ci którzy stanowią problem znajdą sposoby aby tego unikać. Generalnie jednak jestem przeciwnikiem totalnej kontroli ze strony państwa więc nie podoba mi się takie rozwiązanie.
@norbi77 Nie tylko na wsi. Prędzej na wsi znajdą i skontrolują takiego psa na widoku niż znajdą psa w domku na osiedlu. Być może weterynarze będą zobligowani do sprawdzania chipów przy szczepieniu i zabiegach by wpisać w rejestr. Paradoksalnie może to więc pogorszyć los niektórych zwierząt gdy właściciel zwierzęcia poza rejestrem będzie unikał usług weterynarza.
@norbi77 No i spoko. Wolny kraj. Ty z tego korzystaj, ja się z tego pośmieję i tyle. A wracając do tego numeru to ciekawe jak to wyegzekwują i kto tym się zajmie, zwłaszcza w miejscach gdzie nie funkcjonuje Straż Miejska.
0
@Safrani Ja bym raczej się nie skusił. Zastanowiło mnie jedynie umieszczenia psów w gronie rejestrowanych zwierząt hodowlanych.
0
@barcelonaLM Ludzie. Planeta się pali.
0
@Safrani Hm. Czyżby był to krok w kierunku zalegalizowania jedzenia psiny skoro wymieniłeś akurat te zwierzęta?
0
@Rewolucja123 "3 półfinały, a każdy przegrywał ze zwycięzcą lub finalistą" Tak na marginesie tot rudno przegrać półfinał z kimś kto nie zostanie finalistą.
0
@Criss18Barca Nie wiem - nie twierdzę nic w tym temacie. Jestem zdania że żadne deklaracje i przewidywania nie mają znaczenia gdy ludzi zastanie sytuacja kryzysowa.
3
@Criss18Barca "z drugiej strony badania pokazują że ci Polacy co tak mówią" pokaż mi badania z których wynika,że to ci sami mówią tak sprzeczne rzeczy.
0
@Irmscher10 Jakby co to kto chce to może u nas bez żadnego problemu legalnie ogarnąć sobie broń ale jakoś ludzie tego nie robią. Fakt,że czarnoprochową,ale przez setki lat zabijano z niej tak samo jak i z każdej innej.
3
@Pressinho Ech. Najgorzej gdy ktoś jest rozpieszczony sukcesami i nie docenia tego co ma.
1
@barcanawieki Cristiano w punkt.
0
@Never Z tym że samochód ma nr rejestracyjny i jest przypisany do właściciela wiec karę za OC stosunkowo łatwo wlepić a i to do niedawna wielu tego unikało. Dopiero informatyzacja uszczelniła ten system. A tu jest problem w tym,że ktoś oporny nawet w razie kontroli może stwierdzić że to nie jest jego pies, że go przygarnął na kilka dni z podwórka itd. Ale to tylko takie dywagacje gdy nie znamy szczegółów założeń. Według mnie jednak będzie ciężko to wyegzekwować - ci odpowiedzialni się zastosują, a ci którzy stanowią problem znajdą sposoby aby tego unikać. Generalnie jednak jestem przeciwnikiem totalnej kontroli ze strony państwa więc nie podoba mi się takie rozwiązanie.
2
@norbi77 Nie tylko na wsi. Prędzej na wsi znajdą i skontrolują takiego psa na widoku niż znajdą psa w domku na osiedlu. Być może weterynarze będą zobligowani do sprawdzania chipów przy szczepieniu i zabiegach by wpisać w rejestr. Paradoksalnie może to więc pogorszyć los niektórych zwierząt gdy właściciel zwierzęcia poza rejestrem będzie unikał usług weterynarza.
0
Sorloth jaki rajd na ostatniej w tym wyścigu żółwi po króla strzelców.
0
@michasfcb89 Iniesta raczej nie pójdzie w trenerkę. Szkoda, że Puyol nie poszedł.
0
@norbi77 No i spoko. Wolny kraj. Ty z tego korzystaj, ja się z tego pośmieję i tyle. A wracając do tego numeru to ciekawe jak to wyegzekwują i kto tym się zajmie, zwłaszcza w miejscach gdzie nie funkcjonuje Straż Miejska.
0
@bart_azz Szkoda,że jednak nie przeszedł do nas.
0
@norbi77 No i co z tego że są? Mnie to akurat śmieszy. Tak jak wiele rzeczy w dzisiejszym świecie.
0
@KanapkaFCB Już i tak po zawodach.
0
@norbi77 Na cmentarzu dla zwierząt. Xd.
0
@clyde Pewnie to dłużej potrwa,ale też mogłoby pomóc.
1
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Dziś Piesel, jutro prawa wyborcze dla braci mniejszych. Xd.
0
@Deviler Zbiorkomem.
0
@tadzik447 Różnie to bywa w życiu. Może trener to jednak inna para kaloszy bo zawodnik nie może sobie pozwolić na przerwę w graniu i musi czasem wziąć to co dają,ale jednak bywało że i trener odszczekiwał swe deklaracje. Chyba Pochettino to robił gdy był gotowy przyjść do Barcy.
Edit - https://sport.tvp.pl/49237258/transfery-fc-barcelona-mauricio-pochettino-zmienil-zdanie-praca-na-camp-nou-niewykluczona
0
@tadzik447 Tabun.
1
@NeroTFP1 Niejeden potem odszczekiwał takie słowa. Po co rzucać takie deklaracje?
0
@tbas Przecież to taka gadka motywacyjna na rzecz własnej drużyny.
1
@Cule1234 Dali im prztyczka w nos po tej aferze z Rubialesem.
0
@sevs Kane'a na szczęście zabrakło w dwóch ostatnich meczach, a zwłaszcza w ostatnim. Gdyby zagrał to może jednak pozostaliby na drugim.
0
@FabianekMrozek Mniej medialny Messi. Xd. Który pobił jajko.
0
@sevs Akurat czepianie się Kane'a to tak średnio wypada. Dość dobrze się spisał w swym pierwszym sezonie to mało powiedziane.