5

@Maziarz Nie jest przereklamowany. Zamykam temat.

0

@Encore Piękne trafienie i jeszcze piękniejsza cieszynka.

0

@tristan87 To jest jakiś stand up czy o co chodzi? Nie może przekazać tego o co jej chodzi normalnie,tylko musi to wyglądać tak żenująco?

0

@Destroyer_of_Worlds Jak Mbappe przychodzi do nas to po co nam Wirtz?

0

@Faro Jasne że tak. Mam nadzieję,że w końcu się odbuduje.

0

@Barcasub No i spoko. Nie pisz tylko,że wszyscy go niedawno chcieli,a teraz się to zmieniło.

4

@Safrani Lepiej by było aby przekazali to na mszę w intencji odnalezienia zagubionego rozumu u unijnych decydentów,którzy nam serwują podobne idiotyzmy z tymi nakrętkami.

0

@Barcasub Ja nadal bym wolał de Zerbiego niz Flicka.

0

@yzyr Doświadczenie chłopie, doświadczenie. Zresztą nie bez powodu w nawet prymitywnych społecznościach najważniejsze decyzje zawsze podejmowała rada starszych.

1

@marcin62 Tak - jasne - zgasiła,zaorała, zmiażdżyła, itp. itd. Tylko co ma jedno z drugim wspólnego? Ja w dzieciństwie zaiwaniałem do szkoły na piechotę z ciężkim plecakiem , teraz moje dzieci jeżdżą samochodem,a w szkole ustawili szafki na książki . Tylko co ma jedno z drugim wspólnego?

0

@RoberDzik Z ulubionych to tylko Barca,a innym kibicuję tylko doraźnie jeśli mi się spodoba ich gra,trener czy piłkarz.
3 znienawidzone - Real, PSG, Manchester City

0

@DLFCB Raczej za kolejne 41 lat.

2

@Adran360 I co uciekali z tego stadionu? Są nagrania?

1

@Kgorecki2500 A dlaczego tylko 16-latkom? Dlaczego nie 12-latkom, albo 6-latkom?

1

@Adran360 Koniec epoki. Legendy własnie w takich okolicznosciach powinny żegnac się z klubem.

0

@MesQueUnClub_87 Po tym co teraz odwalił z Xavim,to zapomnijcie o pożegnaniu Messiego

0

@Colon A to tylko wycinek tych topowych piłkarzy.

0

@tristan87 Kibice z Rigczem

1

Ależ emocjonujący finisz w rosyjskiej lidze. Dynamo przed ta kolejką było liderem,ale przegrało mecz z trzecim Krasnodarem. Z tym, że to zwycięstwo Krasnodarowi i tak nie dało mistrza, bo oba te zespoły wyprzedził Zenit obejmując prowadzenie w 85 minucie. Takie finisze ligowego sezonu to ja rozumiem.

0

@Barca2022 Po tym czy następnym?

0

@TheNekro94 Aż strach pomyśleć co by się działo na turnieju z jakąś repką.

1

@Popitek12 Ciekawe czy pójdzie śladami tego z pierwszego miejsca i po MU wybierze Real?

0

Kurczę. To jak ten Flick jeszcze oficjalnie nie klepnięty to może udałoby się ściagnąć Pana Trenera Erica ten Haga?

0

Susza, psiakrew.

0

@Hosh Gapisz mi się na bebech?

25

Może kontrowersyjnie ale Kroos chyba będzie wolny.

0

@Ankara_Messi A dlaczego nie Marquez?

0

@AFA Pomyślał sobie Tusk, po czym dokonał porannych ablucji...

6

@Aragorn33 Nie chcę iść w żadną argumentację. Po prostu to są tylko twoje domysły kto za to odpowiada. Ale patrzac na twoja reakcję to od razu widać komu byłoby to na rękę i komu to przynosi korzyść.

17

@Aragorn33 Przecież w tej informacji nie ma słowa o tym,że to działanie ruskich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?