@Safrani Lepiej by było aby przekazali to na mszę w intencji odnalezienia zagubionego rozumu u unijnych decydentów,którzy nam serwują podobne idiotyzmy z tymi nakrętkami.
@yzyr Doświadczenie chłopie, doświadczenie. Zresztą nie bez powodu w nawet prymitywnych społecznościach najważniejsze decyzje zawsze podejmowała rada starszych.
@marcin62 Tak - jasne - zgasiła,zaorała, zmiażdżyła, itp. itd. Tylko co ma jedno z drugim wspólnego? Ja w dzieciństwie zaiwaniałem do szkoły na piechotę z ciężkim plecakiem , teraz moje dzieci jeżdżą samochodem,a w szkole ustawili szafki na książki . Tylko co ma jedno z drugim wspólnego?
@RoberDzik Z ulubionych to tylko Barca,a innym kibicuję tylko doraźnie jeśli mi się spodoba ich gra,trener czy piłkarz. 3 znienawidzone - Real, PSG, Manchester City
Ależ emocjonujący finisz w rosyjskiej lidze. Dynamo przed ta kolejką było liderem,ale przegrało mecz z trzecim Krasnodarem. Z tym, że to zwycięstwo Krasnodarowi i tak nie dało mistrza, bo oba te zespoły wyprzedził Zenit obejmując prowadzenie w 85 minucie. Takie finisze ligowego sezonu to ja rozumiem.
@Aragorn33 Nie chcę iść w żadną argumentację. Po prostu to są tylko twoje domysły kto za to odpowiada. Ale patrzac na twoja reakcję to od razu widać komu byłoby to na rękę i komu to przynosi korzyść.
5
@Maziarz Nie jest przereklamowany. Zamykam temat.
0
@Encore Piękne trafienie i jeszcze piękniejsza cieszynka.
0
@tristan87 To jest jakiś stand up czy o co chodzi? Nie może przekazać tego o co jej chodzi normalnie,tylko musi to wyglądać tak żenująco?
0
@Destroyer_of_Worlds Jak Mbappe przychodzi do nas to po co nam Wirtz?
0
@Faro Jasne że tak. Mam nadzieję,że w końcu się odbuduje.
0
@Barcasub No i spoko. Nie pisz tylko,że wszyscy go niedawno chcieli,a teraz się to zmieniło.
4
@Safrani Lepiej by było aby przekazali to na mszę w intencji odnalezienia zagubionego rozumu u unijnych decydentów,którzy nam serwują podobne idiotyzmy z tymi nakrętkami.
0
@Barcasub Ja nadal bym wolał de Zerbiego niz Flicka.
0
@yzyr Doświadczenie chłopie, doświadczenie. Zresztą nie bez powodu w nawet prymitywnych społecznościach najważniejsze decyzje zawsze podejmowała rada starszych.
1
@marcin62 Tak - jasne - zgasiła,zaorała, zmiażdżyła, itp. itd. Tylko co ma jedno z drugim wspólnego? Ja w dzieciństwie zaiwaniałem do szkoły na piechotę z ciężkim plecakiem , teraz moje dzieci jeżdżą samochodem,a w szkole ustawili szafki na książki . Tylko co ma jedno z drugim wspólnego?
0
@RoberDzik Z ulubionych to tylko Barca,a innym kibicuję tylko doraźnie jeśli mi się spodoba ich gra,trener czy piłkarz.
3 znienawidzone - Real, PSG, Manchester City
0
@DLFCB Raczej za kolejne 41 lat.
2
@Adran360 I co uciekali z tego stadionu? Są nagrania?
1
@Kgorecki2500 A dlaczego tylko 16-latkom? Dlaczego nie 12-latkom, albo 6-latkom?
1
@Adran360 Koniec epoki. Legendy własnie w takich okolicznosciach powinny żegnac się z klubem.
0
@MesQueUnClub_87 Po tym co teraz odwalił z Xavim,to zapomnijcie o pożegnaniu Messiego
0
@Colon A to tylko wycinek tych topowych piłkarzy.
0
@tristan87 Kibice z Rigczem
1
Ależ emocjonujący finisz w rosyjskiej lidze. Dynamo przed ta kolejką było liderem,ale przegrało mecz z trzecim Krasnodarem. Z tym, że to zwycięstwo Krasnodarowi i tak nie dało mistrza, bo oba te zespoły wyprzedził Zenit obejmując prowadzenie w 85 minucie. Takie finisze ligowego sezonu to ja rozumiem.
0
@Barca2022 Po tym czy następnym?
0
@TheNekro94 Aż strach pomyśleć co by się działo na turnieju z jakąś repką.
1
@Popitek12 Ciekawe czy pójdzie śladami tego z pierwszego miejsca i po MU wybierze Real?
0
Kurczę. To jak ten Flick jeszcze oficjalnie nie klepnięty to może udałoby się ściagnąć Pana Trenera Erica ten Haga?
0
Susza, psiakrew.
0
@Hosh Gapisz mi się na bebech?
25
Może kontrowersyjnie ale Kroos chyba będzie wolny.
0
@Ankara_Messi A dlaczego nie Marquez?
0
@AFA Pomyślał sobie Tusk, po czym dokonał porannych ablucji...
6
@Aragorn33 Nie chcę iść w żadną argumentację. Po prostu to są tylko twoje domysły kto za to odpowiada. Ale patrzac na twoja reakcję to od razu widać komu byłoby to na rękę i komu to przynosi korzyść.
17
@Aragorn33 Przecież w tej informacji nie ma słowa o tym,że to działanie ruskich.