0

@Sulimo To u mnie w pokoju dzieci się od dawna wala taka lalka gdy któreś dorwało się kiedyś do długopisu i ją pomazało.

2

Koomeiners wrócił, odebrał piłkę a za chwilę ustawiony w polu karnym i podaje. Podoba mi się ten zawodnik

0

@FcPortoFan1999 Też w Dublinie?

0

Kiedy grają rewanż?

0

@Kgorecki2500 No nie wiem. Znam go z tego filmiku z interwencji na torach gdzie stały wagony z ukraińskim zbożem. Na takiego cwaniaczka mi tam wyglądał.

1

@Michael24 Na ślub owszem,na wesele niekoniecznie. Chyba że naprawdę bliski znajomy.

0

@Kgorecki2500 Akurat on od początku mi się nie podobał.

0

Guillem Balagué - nie znam cię byku,ale już cię lubię. Obyś się nie mylił z tym Xavim.

1

@RosjaninBut Ja wciąż liczę na to,że pojawi się ktoś spoza tego ohydnego POPISU - ktos taki jak gen. Rajmund Andrzejczak, dr Rożek, Robert Makłowicz - nie wiem - ktokolwiek neutralny.

0

@TR3YWAY @Rewolucja123 Przecież w tamtej wypowiedzi Laporty chodziło zupełnie o co innego.

0

@Dejvo A skąd założenie, że pójście inną drogą dałoby lepsze wyniki?

0

@Dejvo Nie wiem co w tym widzisz śmiesznego. Taka jest filozofia naszego klubu i liczę, że szybko od tego nie odejdziemy.

1

@Kgorecki2500 "W wojsku nie ma być wygodnie." xd.

1

@RosjaninBut Nosz ja piernicze - czasem jak się czyta jakieś porąbane książki czy jakies chore sceny w filmach to się nieraz człowiek dziwi nad wyobraźnią autora czy reżysera. A tymczasem realny świat jest jeszcze bardziej chory.

0

@Dejvo Dlaczego xd?

0

@Kgorecki2500 Po prostu Tusk nie lubi gdy przywódcy sa pociągani do odpowiedzialności za swe czyny i decyzje.

0

@MOLESTA Nie chcę rozmawiać ani o Biedroniu, ani o tym pisowcu. To nie oni sa problemem,tylko ich zaślepieni wyborcy. Zresztą sam do tego nawiązujesz w swoim poście pisząc o "pisowskiej gawiedzi".

0

@arasz1819 Owszem. Jeśli to co piszą w tym artykule to prawda,to jest to śmieć. Nikt tego nie neguje. Ale w dzisiejszym świecie nawet tacy zdegenerowani ludzie znajdują swoich wyznawców. Zwłaszcza jeśli partia którą wyznają wskaże im go jako guru to znajdą się ludzie którzy w to nie wnikają.

0

@arasz1819 Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej i gdzie tu widzisz obronę? Przywołując podobny przykład z drugiej strony chciałem zwrócić uwagę tylko na to,że partyjny beton ślepych wyznawców jest po każdej stronie. Stąd to porównanie,a nie próba obrony.

0

@Safrani Serio? A co na to UE w takim razie? Jeśli to szkodliwe to na co czekają?

2

@Lionel_Messi10 No to niezłe wyróżnienie. Wiadomo kto to wybierał? Z drużyny mistrzów tylko dwóch graczy. Xd. Rzeczywiście obiektywnie to stworzyli

0

@Cule1234 Niech on idzie gdziekolwiek a Barcę zostawi dla kogoś naszego.

1

@MOLESTA No i? Biedroń bijący matkę bryluje w mediach i znajduje swoich wyborców, to pewnie i ten znajdzie swoich wyborców.

0

@bartekvisca Wiem o co ci chodzi - tutaj masz opis jak to mniej więcej wygląda gdy ktoś pisze komuś tekst -

1

@Safrani I teraz pytanie jak on u licha się tam znalazł?

0

@Herato No tak,pewnie jest kibicem ale jednak w innej roli wtedy występował. Ale to taka uwaga na marginesie tylko, bo jak widać i tak kazdy kojarzy Hazarda z tego postępku.

6

@Herato Trochę nie do końca z tym kibicem, bo on kopnął chłopca od podawania piłek.

0

@Herato Cantona?

0

@FcPortoFan1999 Tak - pamiętam. Zdanie zmienił akurat w momencie gdy pojawiła się możliwość na objęcie funkcji, więc to takie trochę mało szczere.

0

@FcPortoFan1999 Kiedyś powiedział,że prędzej krowy będzie hodował niz pracował w Barcy. Po latach to odszczekał,ale jednak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?