@MesQueUnClub_87 Są też różne etapy tych poszukiwań i potrzeb muzycznych. To ,że ktoś obecnie słucha jakichś słabych piosenek to nie znaczy,że tak będzie zawsze. Jak sobie przypomnę jakiej muzyki kiedyś słuchałem to aż się palę z żenady.
@Arys No chyba raczej placi i rozlicza z roboty ktos bliski zmarłego. Wyłączając jakies specyficzne przypadki gdy zmarły przed śmiercią sam osobiście zadba o te sprawy.
@Kgorecki2500 W obecnej polskiej armii to jednak większość poszła tam za kasą. Zwłaszcza w regionach w których wojsko to największy i najpewniejszy pracodawca. Żadne szczytne idee ich tam nie przyciągnęły.
@Kgorecki2500 Obywatelski projekt? Wskazać dane tych obywateli i niech płacą tyle co tu proponują. A od reszty wara. Co to za idea w ogóle,że ktoś się miesza w takie sprawy?
@Zoker To raczej wynika z sytuacji finansowej Barcy. Podaj mi w takim razie przykład jakiegoś innego doświadczonego zawodnika zdolnego obskoczyć kilka pozycji, który by przyszedł za darmo i zgodził się na najniższą pensję w zespole oraz na rolę zmiennika. Aha - no i umowa na rok i zaaklimatyzowany chociaż w lidze hiszpańskiej.
@FcPortoFan1999 No cóż - ja myślę inaczej. Chcę oglądać zespół który każdy mecz gra o wygraną bez żadnych kalkulacji. Jeszcze rozumiem jakieś podłożenie się w meczu gdy to wynika z absurdów regulaminu że opłaca się przegrać aby coś zyskać dla siebie. Ale w każdym innym przypadku gardzę takim kalkulowaniem aby tylko dokopać wrogowi. Zresztą to tylko hipotetyczne rozważania i jestem zdania, że to tylko rozkminy kibiców a na takim poziomie rozgrywek zawodnicy i kluby nie robią takich rzeczy.
@FcPortoFan1999 Rozważamy czysto hipotetyczną sytuację, ale wierzę że klub któremu kibicuję nigdy się nie zeszmaci do tego stopnia aby celowo się podkładać nawet w meczu, który nic nie daje
@FcPortoFan1999 Dobra już. Weź się pan nie kompromisuj. Nie wierzę aby Barca tak się celowo zhańbiła. A Tottenham w razie wygranej wciąż miałby szanse na miejsce dające LM.
0
@Kgorecki2500 Tylko jego kojarzę z tej listy.
1
@MesQueUnClub_87 Są też różne etapy tych poszukiwań i potrzeb muzycznych. To ,że ktoś obecnie słucha jakichś słabych piosenek to nie znaczy,że tak będzie zawsze. Jak sobie przypomnę jakiej muzyki kiedyś słuchałem to aż się palę z żenady.
6
@Chucky Myślę,że musisz się z tym pogodzić i znaleźć sobie nowego partnera. Z tej mąki chleba nie będzie.
1
@esem91 Oj tam. Schudnąć zawsze można.
1
@ObiwanKenobi Pit i Vat to tylko część świadczeń która wpływa do budżetu.
1
@kubix05 Piękne czasy
1
@Kidd Everactive fl300 plus dedykowany uchwyt na przykład.
0
@GeneralXavi Ten uśmiech Sławka jakiś taki bardziej szczery.
0
@Arys No chyba raczej placi i rozlicza z roboty ktos bliski zmarłego. Wyłączając jakies specyficzne przypadki gdy zmarły przed śmiercią sam osobiście zadba o te sprawy.
0
@Arkon Czemu kazdy pisze Nico mając na myśli Williamsa? Dla mnie Nico to tylko ten nasz co poszedł na razie do Porto.
0
@Kgorecki2500 W obecnej polskiej armii to jednak większość poszła tam za kasą. Zwłaszcza w regionach w których wojsko to największy i najpewniejszy pracodawca. Żadne szczytne idee ich tam nie przyciągnęły.
0
@Kgorecki2500 Gaśnicę podpisuje. Xd.
1
@Kgorecki2500 Obywatelski projekt? Wskazać dane tych obywateli i niech płacą tyle co tu proponują. A od reszty wara. Co to za idea w ogóle,że ktoś się miesza w takie sprawy?
0
@ObiwanKenobi Lewica która martwi się m.in o zarobki księży? Świat mnie zadziwia
0
@Arys No ale zadaj sobie pytanie kto jest tak naprawdę klientem.
1
@blakkudium Gdybym miał zgadywać to bym strzelał że to koszulka dla Rumunii.
3
@JordiAlbion Ronaldinho. Tylko i wyłącznie po to aby cieszyć oczy jego grą.
0
@Zoker Grają lepiej - dlatego mają pierwszy skład. Ale jak się połamią to przynajmniej jest po kogo sięgnąć w razie potrzeby.
0
@Zoker To raczej wynika z sytuacji finansowej Barcy. Podaj mi w takim razie przykład jakiegoś innego doświadczonego zawodnika zdolnego obskoczyć kilka pozycji, który by przyszedł za darmo i zgodził się na najniższą pensję w zespole oraz na rolę zmiennika. Aha - no i umowa na rok i zaaklimatyzowany chociaż w lidze hiszpańskiej.
0
@tomek8756 Powoływać się akurat na nich jako ekspertów to tak średnio bym powiedział. Tak średnio.
0
@Zoker Roberto zostaje za zasługi? Jakie brednie jeszcze ludzie wymyślą?
0
@AFA O jakim Olsenie? xd
0
@Criss18Barca Czas to zmienić.
1
@97ketrab Szach mat. Liczby nie kłamiom.
0
@AFA Warto dodać,że osiągnąć taki wynik z plackiem w bramce to jeszcze wybitniejsze osiągnięcie niż się wydaje na pierwszy rzut oka
5
@tristan87 Polacy sami olali referendum w tej sprawie, więc się wypowiedzieli w tej kwestii. Migranci nie stanowią dla nas problemu.
0
@FcPortoFan1999 No cóż - ja myślę inaczej. Chcę oglądać zespół który każdy mecz gra o wygraną bez żadnych kalkulacji. Jeszcze rozumiem jakieś podłożenie się w meczu gdy to wynika z absurdów regulaminu że opłaca się przegrać aby coś zyskać dla siebie. Ale w każdym innym przypadku gardzę takim kalkulowaniem aby tylko dokopać wrogowi. Zresztą to tylko hipotetyczne rozważania i jestem zdania, że to tylko rozkminy kibiców a na takim poziomie rozgrywek zawodnicy i kluby nie robią takich rzeczy.
0
@FcPortoFan1999 Rozważamy czysto hipotetyczną sytuację, ale wierzę że klub któremu kibicuję nigdy się nie zeszmaci do tego stopnia aby celowo się podkładać nawet w meczu, który nic nie daje
1
@macio_944 No niestety tak to wygląda. Ale jeśli kogoś się kreuje na niesamowitego cracka to jednak powinien wyrastać ponad każdego.
0
@FcPortoFan1999 Dobra już. Weź się pan nie kompromisuj. Nie wierzę aby Barca tak się celowo zhańbiła. A Tottenham w razie wygranej wciąż miałby szanse na miejsce dające LM.