0

@tbas Chodzi ci o to z artykułu? To dość jaskrawy przykład,ale wiele chińskich rozwiązań trafia do różnych krajów. https://forsal.pl/lifestyle/technologie/artykuly/8607624,chinskie-kamery-polska-administracja.html

1

@Jakchcesz To,że ci się tak wydaje to nie znaczy że tak jest. Zresztą niedługo za to zapłacisz to się przekonasz - soja,kakao itd. Wszystko to podrożeje,bo będzie posiadało specjalny wymagany papierek. To nie chodzi o wylesianie u nas tylko na całym świecie. A co to zmieni dla środowiska? Po prostu do nas przyślą towar z odpowiednim certyfikatem,a ten tańszy bez certyfikatu z wylesionych terenów powędruje do innych krajów. To tak jakbyś sprzątał ogród,przerzucił śmieci za płot sąsiada i cieszył się,że sprzątasz świat.

1

@Jakchcesz Ale jak to udowodnisz? To nie chodzi tylko o wylesianie na terenie UE,ale np skarmianie zwierząt sprowadzoną soją już będzie stanowić problem. A soja to u nas najpowszechniejsze źródło białka w żywieniu zwierząt. Ba - na dobra sprawę każdy jeden produkt stosowany w gospodarstwie będzie musiał pewnie posiadać specjalny "zielony" certyfikat.
Akurat bydło to pewnie najmniej dotknie - ale najbardziej dotyczy to drobiu. A tymczasem z Ukrainy będzie mogło wjechać wszystko....

4

@tbas To nie jest takie proste, że tylko zły Orban współpracuje z Chińczykami. W UE też się taka współpraca nawiązuje.. Zresztą na całym świecie to się dzieje. Polecam lekturę - https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5025604/chinczycy-trzymaja-nas-mocno-pierwsze-sledztwo-o-tym-jak-chiny-kolonizuja-europe-w-tym-polske

0

@HighestInTheRoom Kto to niby jest?

0

@Popitek12 Gratulacje.

0

@wojopancer Aktualnie? Xavi - jest trenerem Barcy, a Flick jest bezrobotny więc co to za porównanie w ogóle?

1

@Kgorecki2500 Po co się tak ograniczać? Tyle lat oni mieli wyższe pensje to czas abyśmy to my byli do przodu w zarobkach. No chyba że on chce zrównać Europejczykom do nas,to co innego

1

@Arden To brzmi niczym brazylijska telenowela. Aż przykro że to się dzieje w takim klubie.

4

@musli1989 Po jakich taśmach? Mozesz streścić?

0

@kigani Jestem w stanie to zrozumieć, ale sam zacząłeś temat reprezentacji i piszesz o tym, że zabrakło ledwie milimetr szczęścia w meczu z Japonią. No sorry.

5

@kigani Absolutnie nic nie daje podstaw do takiego myślenia. Przecież Niemcy pod wodzą Flicka w jego ostatnich 17 meczach pokonały jedynie Włochy, Kostarykę Oman i Peru. Ta przygoda była totalnie nieudana. No chyba że przyjmujemy tak krytykowaną tutaj narrację Xaviego i skupiamy się na tym kto był subiektywnie lepszy w meczu.

4

@kigani To czemu w takim razie notował tak słabe wyniki z kadrą gdy był selekcjonerem?

0

@ArcziArtt Wypadek przy pracy ma spełniać 3 warunki - ma to być zdarzenie nagłe, związane z pracą i wywołane przyczyną zewnętrzną. O ile 2 pierwsze warunki są spełnione to tę przyczynę zewnętrzną można w tym przypadku różnie interpretować. Właśnie poślizgnięcie, jakaś nierówna nawierzchnia czy coś takiego mogłoby być jednoznaczne ale tutaj sam pomyśl czy coś takiego miało miejsce.

8

"Niektórzy członkowie zarządu naciskają jeszcze na Márqueza." Brawo Panowie. Ciśnijcie tam ostro ten temat i ratujcie nasz klub przed Flickiem.

0

@Arden Przecież potem miał nieudaną przygodę z reprezentacją

0

@Kalin33 To co się dzieje w klubie względem Xaviego? Tak to nieśmieszny żart

4

@jakub1906 Plantatorzy bawełny też swego czasu zatrudniali sporo kolorowych.

0

@Albatros Bo Marquez przynajmniej nie skompromitował się jak Flick na poprzednim stanowisku. Poza tym ma DNA Barcy i na pewno finansowo lepsza opcja.

1

@Iniesta997 Jesli Xavi miałby odejść to zdecydowanie wolę Marqueza niz Flicka.

0

@Mario96w Chyba tak jak się pisze.

0

@Arden I bardzo dobrze zrobił. Choć i tak pewnie na próżno strzępi język do tego bezmózga.

0

@Pawel13sz Oby Xavi.

0

@Michael24 Niby się jeszcze człowiek łudzi, że jest nadzieja dla tego klubu i Xavi zostanie, ale po tym co się dzieje to jak miałaby wyglądać ta współpraca? Wczoraj taki wspaniały wieczór, zwycięstwo Atalanty,a dziś człowiek jakby dostał obuchem w łeb gdy zaczęli pisać o tym Flicku.

0

@RoberDzik Ja bym wziął Pepa Guardiolę.

2

Zdania dziennikarzy podzielone. Czyli jakaś nadzieja dla tego klubu jeszcze jest. Xavi zostań.

1

@TheNekro94 Wygrał rok temu ligę i jakoś te uwielbienie szybko minęło.

5

No i w końcu to się stało. Dzięki Atalanta.

0

"Flick naciska na dołączenie do Barcelony". Ciekawe w jaki sposób i na kogo naciska?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?