@NeroTFP1 Otóż to. Niby taki kontrwywiadowca, podrzuca nam tu jakieś podszywki, ale to wszystko ustawka. Podrzuca nam jakieś płotki, które jego mocodawcy spisali na straty, ale teraz wyszło szydło z worka.
No to jest żart. Jak nie lubię narzekania na pracę sędziów i roztrzasania niejednoznacznych sytuacji, tak tutaj wszystko bylo widać jak na dłoni. Ewidentny przekręt. Brak słów na to.
@kigani Możemy tak sobie odpisywać godzinami. Mi właśnie jej twarz się bardzo podoba. Ale nie widzę sensu aby ciebie czy kogoś innego do tego przekonywać , tak jak nie ma sensu abyś ty przekonywał kogokolwiek że jest brzydka.
@okiemtypera_lucaxx95 Zobaczymy jak im pójdzie w LM. Zeszły sezon Napoli też miało imponujący,a gdzie są dziś. I w zasadzie tylko trener tam się zmienił.
Kazik to mistrz - polityczno poprawna wersja "Murzynka Bambo": "Afroafrykanin Bambo w Afryce mieszka Taką samą ma skórę ten nasz koleżka. Uczy się pilnie przez całe ranki Ze swej afroafrykańskiej czytanki. A gdy do domu ze szkoły wraca Tworzy aplikacje – to jego praca. Aż mamy jego sugerują: geniuszu. A Bambo chętnie nadstawia uszu. A mamy proszą: napij się mleka A on się czuje córką, nie zwleka. Mamy sugerują: chodź do kąpieli. A on ochoczo wannę z nimi dzieli. Mamy kochają swojego syna Bo dobry chłopak z tego afroafrykanina Szkoda, że Bambo, świadomy, wesoły Nie chodzi razem z nami do szkoły."
2
@agaFCB Kwiecień plecień,a ludzie się dziwią.
0
@zodiak_10 Jestem hardkorem.
0
@ranger3120 La liga to mem. Najbardziej prestiżowy mecz piłki nożnej na świecie, a nawet goal line nie mają.
1
Niech na spokojnie wraca do zdrowia. Sezon i tak już zakończony. Niech młodzi się ogrywają.
5
@NeroTFP1 Otóż to. Niby taki kontrwywiadowca, podrzuca nam tu jakieś podszywki, ale to wszystko ustawka. Podrzuca nam jakieś płotki, które jego mocodawcy spisali na straty, ale teraz wyszło szydło z worka.
4
@Kapitan hawk "Przegrany Klasyk to też plusy." Dość kontrowersyjne stwierdzenie.
5
I tu piłka przekroczyła linię niby? To jest parodia normalnie
0
Christensen mógł tam na szczupaka się ładować.
2
No to jest żart. Jak nie lubię narzekania na pracę sędziów i roztrzasania niejednoznacznych sytuacji, tak tutaj wszystko bylo widać jak na dłoni. Ewidentny przekręt. Brak słów na to.
1
Czekają na przelew czy co? Ślepy by widział że to przekroczylo linię
1
Piękna cieszynka. Ale hejterom gul chodził. Szkoda tylko,że Marc tego nie obronil bo juz to na rękach miał.
3
Ideolo. Piękny początek.
0
Piękny widok Vini. A hejterzy w ryk. Ale na koniec mam nadzieję,ze to Vini dzis będzie ryczał.
0
@kigani Możemy tak sobie odpisywać godzinami. Mi właśnie jej twarz się bardzo podoba. Ale nie widzę sensu aby ciebie czy kogoś innego do tego przekonywać , tak jak nie ma sensu abyś ty przekonywał kogokolwiek że jest brzydka.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Zobaczymy jak im pójdzie w LM. Zeszły sezon Napoli też miało imponujący,a gdzie są dziś. I w zasadzie tylko trener tam się zmienił.
3
Kazik to mistrz - polityczno poprawna wersja "Murzynka Bambo":
"Afroafrykanin Bambo w Afryce mieszka Taką samą ma skórę ten nasz koleżka.
Uczy się pilnie przez całe ranki
Ze swej afroafrykańskiej czytanki.
A gdy do domu ze szkoły wraca
Tworzy aplikacje – to jego praca.
Aż mamy jego sugerują: geniuszu.
A Bambo chętnie nadstawia uszu.
A mamy proszą: napij się mleka
A on się czuje córką, nie zwleka.
Mamy sugerują: chodź do kąpieli.
A on ochoczo wannę z nimi dzieli.
Mamy kochają swojego syna
Bo dobry chłopak z tego afroafrykanina
Szkoda, że Bambo, świadomy, wesoły
Nie chodzi razem z nami do szkoły."
0
@kigani Co ty bredzisz. Iga przecież jest piękna. Choć to i tak akurat nie ma nic do rzeczy.
0
@ranger3120 Ja też. Aczkolwiek nic do ciebie nie mam.
2
@Popitek12 Tak tak tak. Jazda z --ami
1
@GeneralXavi Co ty gadasz opie. Zdobądź tego majstra i potem może jednak zmienisz decyzję i zostaniesz na długie lata.
0
@ranger3120 Ciekawe czy odwołasz te słowa gdy Frenkie zostanie MOTM.
0
@tbas Az strach siadac do ogladania klasyku,ale moze w koncu cos się odmieni na plus,bo kiedyś w końcu musi.
0
@MesQueUnClub96 W porównaniu z PSG to na pewno.
0
@DonCarletto Smutny to mało powiedziane. Ten pilkarski tydzien sprawił ze jestem zalamany a to co się dzisiaj dzieje to juz w ogóle dobija do konca.
0
Jesli miałem jakieś złudzenia,że BVB jakims cudem wyeliminuje PSG,to właśnie się ich pozbyłem.
1
@DonCarletto Mogłem napisac dosadniej ale szkoda bana przez klub tego madrycioka Alonso.
0
Walić ten sport. To jest niepojęte. Gówniany bayer znowu to zrobił. BVB jak zwykle sfrajerzyli.
0
@MesQueUnClub96 Pięknie. Oby tylko to dowieźli do konca.
0
@Arden No niesamowite. Trzeba byc totalnym naiwniakiem aby ufać doniesieniom podobnych instytucji i dawać im kasę.
0
@Gaz No nie no. Mam nadzieję,że nowy potencjalny trener zostawi Polaka rodaka. Nieprędko przyjdzie nam oglądać innego Polaka w barwach Barcy.