2

Hahaha. Silva. Brawo

0

Luka. Coś ty narobił.

14

@Rl9k1nG Istnieje teoria,że to pierwsza wersja AI. Póki co efekt jest jaki widzimy.

0

@koziar Jak ja nie lubię takiego gadania. Co z tego że istnieje jak nie strzelają goli?

1

Pan Trener Tuchel to jednak fachowiec jest.

0

@regatta52 Zależy komu ty kibicujesz?

0

@Ojciec5tkidzieci W ogóle te herbaty z torebki to mi się jakoś nie widzą. Ja używam liściastą i tam trzeba chwile poczekać aby pojawił się jakiś kolor, a zalejesz tą torebkę i w kilka sekund już brązowe. I do tego po tych torebkach pojawia się osad na kubku, a po liściastej tego nie ma. Według mnie tam musza jakiś barwnik dodawać

0

@tomek8756 Aż korci aby dla beki podejść do nich z odpaloną piłą spalinową i przymierzać się do ich uwolnienia z potrzasku

0

@Magicc89PL Odchodzi ale Laporta powinien zrobić wszystko aby zmienił zdanie. Wpadka Araujo nie powinna przekreslić zwłaszcza tego co zrobił w ostatnim czasie.

1

Xavi musi zostać i tyle. Wylew Araujo nie powinien byc powodem do jego zwolnienia.

1

Niech już się nie zesrają z tym Dembele. Nic dziwnego że czuł satysfakcję po tym ile tu pomyj na niego wylali.

0

Dobra. Laporta rozbijaj ten bank i ruszaj po Kyliana

0

@P33ck Dla mnie on zawsze był stary.

0

@kamiVeB Raphinha, Lewandowski i Kovacs

0

@krol211 To akurat bardzo dobra wiadomość. Jeśli Xavi musi odejść,to Marquez jest bardzo dobra opcją.

0

@misterio A co potem można zrobić za pomocą zdobycia hasła do czyjegoś Wifi?

0

@Kgorecki2500 Jakby nie patrzeć to byli w obozie aliantów. A swoją drogą to kiedy Putin oficjalnie opuszczał Rosję na jakieś zagraniczne wizyty?

0

Pytanie do speców - czy z urządzenia podłączonego do domowej sieci WIFI jest możliwe aby poznać hasło do tej sieci? Konkretnie chodzi o falownik fotowoltaiki, a hasło było wpisywane poprzez aplikację na smartfonie.

0

@Bobo25 Co w tym śmiesznego. Koniec końców to on się teraz cieszy. Nie znajduję w tym pocieszenia. Oby BVB ich wyeliminowała.

0

@MichalZZZ Zaorać tych typów. Sfrustrowane zera i tyle na ten temat.

0

@Kinginiesta A mi to wisi kto z tej pary awansuje. Najlepiej jakby oba zespoły odpadły.

0

@Sysia11 Chcesz kibicować zabawkom szejkom to wolna droga - jest kilka do wyboru wedle uznania.

0

@panczo Dokładnie. I tak zrobił wyniki ponad stan.

1

A więc jednak. Nie udało się. Kto wie jakby się to potoczyło gdyby nie ta kartka Araujo.

0

5 minut nadziei

0

Mbappe. Piękny bilard.

0

@K0stek No nie no - żart. Znieśli to całkiem.

0

@K0stek Przecież od ćwierćfinałów ta zasada obowiązuje

1

Kiedy ostatnio gralismy w 10?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?