0

@Bernard777 No bez przesady. LM to całkiem inna półka i inny kaliber. Tak samo liga niemiecka w porównaniu do angielskiej,hiszpanskiej czy włoskiej. Ale już w przyszłej LM mogą wskoczyć na odpowiednią półkę .

2

Arsenalu - co ty robisz.

0

@Pawlak1992 Sheriff Tiraspol. Xd.

0

@Vampir707 Ale wiesz to, że to nie jest sprzyjanie Iranowi, a sprzyjanie wrogowi Izraela? I dlatego zadaj sobie pytanie co takiego Izrael uczynił, że ludzie kibicowaliby nawet Rosji w takim potencjalnym starciu. Normalnie zupełnie niewinny szykanowany znienawidzony przez wielu kraj

1

Pewnie Liverpool odrobi,ale co Crystal narobiło nadziei to nie mam słów. Jeszcze niech City się potknie po drodze

0

@MichuZ44 Trzeba znac kontekst. Nie mam pojęcie kto to jest i o co chodzi.

3

@Kgorecki2500 Wedle Izraelitów Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki,to co pan Tomasz taki zdziwiony?

2

@tristan87 Niech sobie robią dodatkową kategorię,albo ewentualnie startują w dyscyplinie bez podziału na płeć.

0

@Rifek @Kamilos84 Z drugiej strony taki obraz to też trzeba mieć miejsce by go powiesić. Trzeba mieć odpowiedni wystroj aby dany obraz tam pasował. I w ogóle te prezenty to taki ciężki temat. Czasem na przykład dostajemy cos co nam nie pasuje czy jest zbędne ale potem trzeba to eksponować,no bo nie wyrzucisz czy nie odłożysz.

0

@FcPortoFan1999 To jest taka dokladna data?

1

@MesQueUnClub96 Bayer musi wygrac czy remis im wystarczy?

0

@HighestInTheRoom Jak to jest możliwe aby podszyć się pod czyjś numer?

0

@draxidox Wywalone jajca mam na to.

2

@prokofiew To nie jest takie proste jak myslisz. Arabowie sa tak podzieleni i mają tyle sprzecznych interesów,że niektórzy nienawidzą siebie równie mocno jak Żydów. Gdyby potrafili się zjednoczyć,to Izrael zostałby zmieciony z powierzchni Ziemi.

12

@Kgorecki2500 Jaki koleś. Jeszcze wojsko tam wyślij. Jaką solidarność on ma na myśli?

0

@Borneo Wytrzeźwiej typie.

1

@Popitek12 Nie ma czegoś takiego jak racja w konflikcie czy rywalizacji między państwami. Każdy kraj ma tylko swoje interesy i mocniejszy albo bardziej wpływowy je osiąga.

0

@Borneo Ty i tak przebywasz w swojej czasoprzestrzeni , w swoim małym wszechświecie więc wątpię byś to ogarnął.

1

@PatrychoO Ale kto tą Afrykę tam sprowadził i budował tym samym bogactwo i potęgę? Teraz niech placą rachunek.

0

@daniel32778 A co jeśli Dembele czytał kiedyś La Ramblę i wiedział jakie tu pomyje na niego wylewano? I teraz pewnie ci sami bredzą coś o szacunku i klasie? Nie mówię,że akurat ty ale kto to robił ten wie.

10

Nowe standardy w TVP(O). Dziś w regionalnej TVP(O) przedstawiali miasta i gminy mojego regionu gdzue będzie druga tura wyborów. Oczywiście przedstawicieli KO pokazali w ich kilkuzdaniowej wypowiedzi,a o ich rywalach tylko wspomnieli. Nowa jaKOść. Rzygam tym popisem.

1

@barcelonaLM Brawo Italia.

0

@Emhyr Co ten diabeł sobie heheszki robi. Ostatnio wstąpił w CR gdy podniósł pięść na sędziego,a teraz to...

1

@P33ck Pan trener Gasperini.

0

@MesQueUnClub96 No szkoda - w koncówce meczu dwa gole po stałych fragmentach.

1

Kurczę - szkoda Fabiańskiego. Mógłby zachować te czyste konto do końca.

1

@Kgorecki2500 Zamiast popijania wodą to mogła polecić na przyklad roundup. Smacznego.

0

@tristan87 Ale w necie były chyba dwa wywiady niedługo po tym zdarzeniu. Pamiętam że w jednym z nich przyznał,że byl przekonany iż łapie za gaśnicę pianową a nie proszkową i że tego najbardziej żałuje w tej sytuacji.

0

@tristan87 W jakim sensie? Chodzi ci pewnie o tę scenę z Murzynem?

0

@Ojciec5tkidzieci Przecież sam Braun był juz o to pytany i wypowiadał się na ten temat. Natomiast większość mediów go pomija więc jak mogą go o to zapytać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?