Takie coś mnie się wyświetliło na youtube. Powiem wam,że nie słyszałem o tej ciekawostce. Rozmowa o Katyniu w Alternatywach 4. Polecam komentarze o kontekście tej sceny -
@TheNekro94 Przy wyborach do europarlamentu. Europosłowie mają jednak jakiś wpływ na skład Komisji i kierunek w jakim ona podąża. @Safrani W takim sensie że jesli ktos olewa te wybory,to niech mu potem dokręcają śrubę aż miło. Bo potem to wielu narzeka na te unijne absurdy ,ale żeby wywalić tych co to wprowadzają to o tym nie pomyślą. Niech zatem dowalają te podatki jak największe. Spoleczenstwu się to należy.
@FcPortoFan1999 Niejeden mecz w ostatnim okresie okazala się niespodzianką i niejeden faworyt dostał z liścia na otrzeźwienie,abym ci zawierzył w te słowa.
@FcPortoFan1999 Nie wiem jak pozostali kibice,ale ja przeważnie byłem stonowany. Tyle,że w dwie strony - tonuję nastroje zarówno przy prowadzeniu drużyn którym kibicuję,ale z drugiej też strony zawsze mam nadzieję do końca gdy te drużyny gonią wynik,czy miejsce w tabeli.
@Destroyer_of_Worlds W sumie jakby spojrzeć na to tak, że przed szejkami istniało jedno PSG,a dopiero potem nastała ta katarska wydmuszka, to Ronaldinho był legendą tamtej epoki.
@Emhyr Czyli uważasz, że jeśli te topowe kluby raz zasiądą do koryta to doprowadzą do sprawiedliwego podziału? Może między sobą jakoś to podzielą, ale jednocześnie nie dopuszczą nikogo nowego do tego koryta. UEFA jaka jest taka jest , ale jednak nie wyklucza mniejszych klubów. A jednocześnie zdarza się że i wielkie firmy muszą czasem wypaść z rozgrywek. W Superlidze z tego co przedstawili to mieli tam mieć stałe miejsce. A to dla mnie o wiele gorsza patologia niż UEFA
@Emhyr Przeciez to nie ma sensu co piszesz. Skoro ktos tyle placi to ich na to stać. A jak są kluby państwa,to trzeba je utemperować,ale nie żadnym FFP. Sa inne sposoby których nie da się obejść.
@Firestone Sprawdziłem - i widzę ,że 15 klubów zalożycielskich ma zapewniony udział,a 5 dodatkowych klubów ma mozliwosc awansować. Jak dla mnie pewny udział kogokolwiek skreśla ten projekt z miejsca.
0
Takie coś mnie się wyświetliło na youtube. Powiem wam,że nie słyszałem o tej ciekawostce. Rozmowa o Katyniu w Alternatywach 4. Polecam komentarze o kontekście tej sceny -
0
@tristan87 No chyba że tak. Milan -Roma to dla mnie hit tej kolejki.
0
@DonMatteo901 Nienawidzę tych Szwedów. Jeszcze nam za potop nie zaplacili,a teraz rodaka mordują.
1
@HighestInTheRoom No i w końcu sprzedał czy nie?
2
@BorzyKrzys Warto przypomnieć,że sama Rowling to też taka trochę lewicowe poglądy wyrażała. Jak widać rewolucja pożera własne dzieci.
0
@tristan87 Akurat to najmniej ciekawa para w tym zestawieniu.
3
@Monegros Leniwi to raczej ci, których zabrakło na tej sali.
0
@4drian0 Bez kitu - Benfica, Marsylia,Milan,Liverpool - etatowi członkowie LM. Roma - tez wielki klub.
2
Całkiem fajne pary są w tej dzisiejszej Lidze Europy.
2
@TheNekro94 Przy wyborach do europarlamentu. Europosłowie mają jednak jakiś wpływ na skład Komisji i kierunek w jakim ona podąża.
@Safrani W takim sensie że jesli ktos olewa te wybory,to niech mu potem dokręcają śrubę aż miło. Bo potem to wielu narzeka na te unijne absurdy ,ale żeby wywalić tych co to wprowadzają to o tym nie pomyślą. Niech zatem dowalają te podatki jak największe. Spoleczenstwu się to należy.
0
@VegetaPolska Już niech się nie zesrają z tą cieszynką.
1
@Safrani I prawidłowo. Trujesz - płać. Nie myślisz przy wyborach - tak samo.
3
@PatrychoO Całkiem fajne.
0
@FcPortoFan1999 Niejeden mecz w ostatnim okresie okazala się niespodzianką i niejeden faworyt dostał z liścia na otrzeźwienie,abym ci zawierzył w te słowa.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem jak pozostali kibice,ale ja przeważnie byłem stonowany. Tyle,że w dwie strony - tonuję nastroje zarówno przy prowadzeniu drużyn którym kibicuję,ale z drugiej też strony zawsze mam nadzieję do końca gdy te drużyny gonią wynik,czy miejsce w tabeli.
0
@Destroyer_of_Worlds W sumie jakby spojrzeć na to tak, że przed szejkami istniało jedno PSG,a dopiero potem nastała ta katarska wydmuszka, to Ronaldinho był legendą tamtej epoki.
1
@Pawlak1992 A wielu również celebruje. I co z tego?
1
@blakkudium Idealnie. Teraz niech jeszcze Brest ich w lidze przegoni to dopiero będzie pięknie.
3
@Sulimo Gapisz mu się na bebech?
9
@FcPortoFan1999 Pycha kroczy przed upadkiem.
0
@Emhyr Czyli uważasz, że jeśli te topowe kluby raz zasiądą do koryta to doprowadzą do sprawiedliwego podziału? Może między sobą jakoś to podzielą, ale jednocześnie nie dopuszczą nikogo nowego do tego koryta. UEFA jaka jest taka jest , ale jednak nie wyklucza mniejszych klubów. A jednocześnie zdarza się że i wielkie firmy muszą czasem wypaść z rozgrywek. W Superlidze z tego co przedstawili to mieli tam mieć stałe miejsce. A to dla mnie o wiele gorsza patologia niż UEFA
0
@skubi99 A co mam napisać? Bardzo dobrze. Chcieli to będą ich mieć. Jasno się w tej sprawie wypowiedzieli,.
1
@Emhyr Przeciez to nie ma sensu co piszesz. Skoro ktos tyle placi to ich na to stać. A jak są kluby państwa,to trzeba je utemperować,ale nie żadnym FFP. Sa inne sposoby których nie da się obejść.
0
@Rhaan No i dobrze. Polacy na jesieni się wypowiedzieli w referendum na ten temat,więc na złą Unię niech nikt tego nie zwala.
0
@Emhyr A kto mówi,że to ma powstawać?
0
@Firestone Sprawdziłem - i widzę ,że 15 klubów zalożycielskich ma zapewniony udział,a 5 dodatkowych klubów ma mozliwosc awansować. Jak dla mnie pewny udział kogokolwiek skreśla ten projekt z miejsca.
0
@sidi12843 No zamknięta - czyli udzial biorą te kluby zalozycielskie.
0
@takisobiektos Nie zdziwię się. Superliga przynajmniej ta zabetonowana dla okreslonej listy klubów zabija rozgrywki ligowe.
0
@Emhyr Nie będzie żadnej Superligi. Na szczęście.
0
@BorzyKrzys Co ci w tym nie pasuje? Jak najwięcej podobnej wiedzy. Jeszcze np rozliczanie podatków powinno być obowiazkowe dla wszystkich