@DLFCB Największym problemem zdrowotnym świata jest otyłość? Chyba w znikomej części globu. Ogólnie to z tym CO2 trochę celnie ale z ta otyłością to wielka bzdura.
@Kgorecki2500 Przecież taka narracja jak w tym wpisie idzie z Izraela od lat. Oczekiwanie od nich przeprosin,to jak liczenie na to,że Wisła zmieni swój bieg.
@sokot Jak to wchodziło w życie to nie było żadnych przepisów wykonawczych i rozporządzeń. Czyli nawet nie wiedzieli co z tym odebranym autem zrobić. Były doniesienia, że w końcu przekazywali je "osobom godnym zaufania". Jak widać nie dało się napisać tych rozporządzeń w zgodzie z prawem i nikt nie chciał brać za to odpowiedzialności.
@Ojciec5tkidzieci Owszem będzie darmowy zwrot. On jest przypisany do tego zakupu i nie ma problemu. Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu od odbioru przesyłki i jak zgłosisz to dostajesz kod z Inpost też ważny przez 14 dni. A dodatkowo zdradzę ci ciekawostkę jak działa umowa SMART. Jesli konczy ci się umowa 7 kwietnia to allegro z tym dniem wysyła co wypowiedzenie umowy z terminem 14 dni i przez te 14 dni nadal masz darmowe wysyłki. Czyli de facto twój 30 dniowy SMART działa przez 30 dni + 14 dni.
@MeAndSwan "zakazano kibicom przybycia na to spotkanie z jakimkolwiek symbolem nawiązującym do konfliktu izraelsko-palestyńskiego" To chyba jasno wynika z treści zakazu.
@Antimadridista_WR Ależ to akurat nie jest gnojenie ludzi w lepszej sytuacji. To nie jest na przykład tak jak dla przykładu ze składką zdrowotną czy innymi podobnymi rzeczami. A co do rodzaju kar za konkretne przewinienia to temat na inną dyskusję.
@Antimadridista_WR I tu pełna zgodą z Tobą. Dlaczego mają dostać różne mandaty? Dlaczego ktoś ma dostać karę 10% swoich zarobków ,a ktoś 0,1%? Kara powinna być tak samo dotkliwa dla obu sprawców
@Antimadridista_WR Idąc tym tokiem myślenia to czemu ktoś komu się ułożyło lepiej ma być traktowany lepiej? Kara procentowa uzależniona od dochodu jest jak najbardziej sprawiedliwą karą i jest równie dotkliwa dla każdego.
@Safrani W końcu ktoś przejrzał na oczy? Ale i tak za wprowadzenie tego w życie bez odpowiednich rozporządzeń regulujących praktyczne kwestie z tym związane ktoś powinien ponieść odpowiedzialność.
0
@DLFCB Największym problemem zdrowotnym świata jest otyłość? Chyba w znikomej części globu. Ogólnie to z tym CO2 trochę celnie ale z ta otyłością to wielka bzdura.
0
@HighestInTheRoom Przecież Spartak Moskwa to nie jest izraelski klub.
0
@Kgorecki2500 Nie mamy też interesu w tym aby robić sobie z nich wrogów z takiego powodu.
0
@Kgorecki2500 Na szczęście to tak nie działa.
3
@Kgorecki2500 Przecież taka narracja jak w tym wpisie idzie z Izraela od lat. Oczekiwanie od nich przeprosin,to jak liczenie na to,że Wisła zmieni swój bieg.
1
@PatrychoO No przecież sam napisałeś,że o piwko. Zdecyduj się o co co chodzi.
0
@agaFCB Namysłów?
0
@Kgorecki2500 W jakim sensie? Przeciez nie on jest osoba decyzyjną w tych kwestiach i przekazuje jedynie stanowisko Izraela.
0
@Emhyr A co tu wybierać? Sytuacja win-win. Nie dość,że Xavi zostaje to jeszcze finał LM.
0
@Kubsoleon Wychowawczy klaps od trenera.
1
@sokot Jak to wchodziło w życie to nie było żadnych przepisów wykonawczych i rozporządzeń. Czyli nawet nie wiedzieli co z tym odebranym autem zrobić. Były doniesienia, że w końcu przekazywali je "osobom godnym zaufania". Jak widać nie dało się napisać tych rozporządzeń w zgodzie z prawem i nikt nie chciał brać za to odpowiedzialności.
0
@Hosh Odpowiedź jest prosta - bo mogą.
0
@tomek8756 Skąd ten pasek? Jakoś na Kanale Zero słowo przepraszam nie padło pomimo wręcz ich "wymuszeń" przez red. Mazurka
0
@Culer9002 Od tego są dyplomaci.
5
@HighestInTheRoom Zdecydowanie wolałem Babiarza w tym teleturnieju.
1
@Michu94 Tylko nie żaden Flick. Tylkk Xavi,Motta albo Marquez. Barca bez DNA nie ma żadnego sensu.
2
@Xaviball Może z tą debatą jeszcze całkiem nie zrezygnowali. Pojawila się okazja rozmowy z ambasadorem to korzysta. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.
0
@TR3YWAY No własnie widzę. Czyli będzie klepał swój przekaz bez większej dyskusji.
0
@TR3YWAY Słabo. Lepiej aby wziął udział,ale w debacie.
1
@Ojciec5tkidzieci Owszem będzie darmowy zwrot. On jest przypisany do tego zakupu i nie ma problemu. Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu od odbioru przesyłki i jak zgłosisz to dostajesz kod z Inpost też ważny przez 14 dni. A dodatkowo zdradzę ci ciekawostkę jak działa umowa SMART. Jesli konczy ci się umowa 7 kwietnia to allegro z tym dniem wysyła co wypowiedzenie umowy z terminem 14 dni i przez te 14 dni nadal masz darmowe wysyłki. Czyli de facto twój 30 dniowy SMART działa przez 30 dni + 14 dni.
0
@RosjaninBut Tego juz całkiem odkleiło. Czasem nawet mi go szkoda.
0
@MeAndSwan "zakazano kibicom przybycia na to spotkanie z jakimkolwiek symbolem nawiązującym do konfliktu izraelsko-palestyńskiego" To chyba jasno wynika z treści zakazu.
2
@Monegros Już się nie żal madryciaku.
0
@Kgorecki2500 I po huk oni się w to mieszają? Dlaczego żadna komisja nie wyjaśnia eksplozji rakiety w Przewodowie?
0
@Antimadridista_WR Ależ to akurat nie jest gnojenie ludzi w lepszej sytuacji. To nie jest na przykład tak jak dla przykładu ze składką zdrowotną czy innymi podobnymi rzeczami. A co do rodzaju kar za konkretne przewinienia to temat na inną dyskusję.
1
@Antimadridista_WR I tu pełna zgodą z Tobą. Dlaczego mają dostać różne mandaty? Dlaczego ktoś ma dostać karę 10% swoich zarobków ,a ktoś 0,1%? Kara powinna być tak samo dotkliwa dla obu sprawców
0
@Antimadridista_WR Idąc tym tokiem myślenia to czemu ktoś komu się ułożyło lepiej ma być traktowany lepiej? Kara procentowa uzależniona od dochodu jest jak najbardziej sprawiedliwą karą i jest równie dotkliwa dla każdego.
1
@Popitek12 Ansu Fati
1
@ranger3120 To zależy ile lat ma auto.
1
@Safrani W końcu ktoś przejrzał na oczy? Ale i tak za wprowadzenie tego w życie bez odpowiednich rozporządzeń regulujących praktyczne kwestie z tym związane ktoś powinien ponieść odpowiedzialność.