0

@Foro W niektórych markach się da. Poszukaj po różnych forach.

3

@Fenelon Weźcie już skończcie z tymi debilnymi stwierdzeniami - zaorał,zmasakrował,zniszczył itd. Niczym dzieci w piaskownicy. To juz nie da się normalnie porozmawiać z oponentem i czasem wytknąć mu jakieś błędy,a zaraz potem samemu odczuć to samo?

1

@MOLESTA Przyklasnę gdy sąd oceni dowody i kogokolwiek skaże. Bo póki co to może być to samo co z aferą Pegasusa,gdzie sam Bodnar przyznał,że na razie we wszystkich przypadkach była zgoda sądu na podsłuchy.

0

@Vampir707 Czy w tym pierwszym wpisie Petru zaznacza,że to za mało? Bo ja tam widzę tylko stwierdzenie faktów i porównanie danych.

0

@creativeopinion Twoja sprawa. Mam kilka kont i nie mam jakichś problemów z tym - na jednym mam ustawione zlecenie ,że samo przelewa 500 zł na moje drugie konto i warunek spełniony. I bodajże muszę użyć dwie karty w miesiącu, co nie jest jakieś trudne w ogarnięciu . Skłoniło mnie do tego głównie promocyjne oprocentowania przyznawane na 3-6 m-cy w różnych bankach, ale też z reguły od 200 do 600 zł można było dostać za samo założenie konta. Plusem jest to, że jesteś niezależny od tych drobnych awarii - kilka razy mi się to przydało.

0

@tbas Polecam wszystkim założyć kilka kont w różnych bankach. Jest wiele kont praktycznie darmowych przy spełnieniu czegoś co i tak się robi (opłaty kartą, wpływy na konto - czasem wystarczy ustawić zlecenie stale z jednego konta aby przelewać na drugie). Do tego przy zakładaniu można skorzystać z promocji i zyskać od banku kilkaset złotych, korzystne oprocentowanie itd. A rozłożenie kasy w kilku bankach pozwala nie przejmować się drobnymi awariami i chwilowym brakiem dostępu do konta.

0

@Arden Ciekawe czy choć jeden z tych co go obrażają i krzywdzą przemyśli swoje zachowanie. Zresztą wystarczy i u nas poczytać komentarze. Ciekawe jak taki hejt znosiliby ci którzy anonimowo wypisują te swoje mądrości.

0

@Blanco16 Podobne porównania będą bez sensu i tyle. Yamal będzie pisał własną historię. Oby udaną.

0

@Popitek12 Pozwól,że ocenimy to jak się skończy ten 21 wiek.

0

@esem91 Gdybyś nie dał podpisu to bym się nie skapował o kogo chodzi. Ale jajca fanie Pierdku

0

@Szklaner Akurat żona to odeszla i zabrała pół majątku.

1

@JimMorrisonFCB Też myślę, że wróci. Na razie dostał 4,5 roku, pewnie zaliczą mu areszt, może w odwołaniu też mu obnižą karę, do tego może jakieś przedterminowe zwolnienie za dobre sprawowanie. To nie jest wyrok dożywocia czy jakieś kilkanaście lat gdzie nie miałby nic do stracenia.

2

@ranger3120 Czyli na razie omawialiście Platona i jego pojęcie miłości?

1

@FCB_dimiC Zmiana na plus.

12

@Kuba_1 Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

6

@Rl9k1nG Hashtag Gaza Holocaust? Co to za przygłup rozpowszechnia podobne hasła?

0

@tomek8756 Przecież nie ma obowiązku zdawania matury....

0

@TR3YWAY Weź nie żartuj nawet.

0

@Criss18Barca No bez jaj - ale fryzura to tylko Puyol.

0

@TR3YWAY Co to za jakas patusiara?

1

@MesQueUnClub_87 Nagrać ich i puścić to im niech sobie przemyślą.

0

@szymonekk Nie chodzi o karanie klubu ale wylapanie tych debili aby to oni poniesli karę. Dla przykładu.

0

Trzymaj się chłopie na przekór całej tej bezmyślnej hołocie.

2

@Criss18Barca Ustawa kodeks wyborczy. Zmiana polegałaby na nadaniu czynnego prawa wyborczego wyłącznie osobom które zaliczą odpowiedni egzamin.

1

@szkutnik91 Raz dwa trzy - rasiści w ryk.

0

@xavi890 Ale liczby robi lepsze od wielu innych którzy grali w Barcy na tej pozycji.

2

@Criss18Barca Wygrana Euro przez Polaków sprawiłaby, że bym po prostu oszalał z radości. Chyba nic lepszego w kibicowskim życiu by mnie nigdy nie spotkało. A LM dla Barcy? Nie pierwsza i nie ostatnia. Gdybym miał wymienić zwycięzców z ostatnich 10-15 lat to pewnie kilka pomyłek bym popełnił. Zaś turnieje z racji tego że są co 4 lata i z racji tych skumulowanych naraz emocji zapadaja w pamięć na dłużej.

1

@Awtameok_Klana Jak widać youtube jest tak obszerne,że wiele postaci nam umyka. Ja wspomnianego Kotarskiego poznałem poprzez reklamy, czasem przewijał się w programach telewizyjnych, potem trafiłem na jego filmiki z Dawidem Podsiadło. Bardzo ciekawa postać, ale nie wiedziałem skąd się wziął i że się przebił z yt. A po twoim komentarzu wbiłem yo nazwisko w internet i się okazuje,że zastąpi od kwietnia Babiarza w Va Banque. Wydaje się wprost skrojony do tej roli.

3

@Comentateiro Dla mnie jest do wywalenia całościowo - nie zamierzam w żaden sposób wspierać michnikowszczyzny - ani poprzez bezpośrednie płacenie za te treści, ani poprzez klikanie. Szukanie pereł w szambie wolę sobie odpuścić.

0

@KrychaFCB Aha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?