@Fenelon Weźcie już skończcie z tymi debilnymi stwierdzeniami - zaorał,zmasakrował,zniszczył itd. Niczym dzieci w piaskownicy. To juz nie da się normalnie porozmawiać z oponentem i czasem wytknąć mu jakieś błędy,a zaraz potem samemu odczuć to samo?
@MOLESTA Przyklasnę gdy sąd oceni dowody i kogokolwiek skaże. Bo póki co to może być to samo co z aferą Pegasusa,gdzie sam Bodnar przyznał,że na razie we wszystkich przypadkach była zgoda sądu na podsłuchy.
@creativeopinion Twoja sprawa. Mam kilka kont i nie mam jakichś problemów z tym - na jednym mam ustawione zlecenie ,że samo przelewa 500 zł na moje drugie konto i warunek spełniony. I bodajże muszę użyć dwie karty w miesiącu, co nie jest jakieś trudne w ogarnięciu . Skłoniło mnie do tego głównie promocyjne oprocentowania przyznawane na 3-6 m-cy w różnych bankach, ale też z reguły od 200 do 600 zł można było dostać za samo założenie konta. Plusem jest to, że jesteś niezależny od tych drobnych awarii - kilka razy mi się to przydało.
@tbas Polecam wszystkim założyć kilka kont w różnych bankach. Jest wiele kont praktycznie darmowych przy spełnieniu czegoś co i tak się robi (opłaty kartą, wpływy na konto - czasem wystarczy ustawić zlecenie stale z jednego konta aby przelewać na drugie). Do tego przy zakładaniu można skorzystać z promocji i zyskać od banku kilkaset złotych, korzystne oprocentowanie itd. A rozłożenie kasy w kilku bankach pozwala nie przejmować się drobnymi awariami i chwilowym brakiem dostępu do konta.
@Arden Ciekawe czy choć jeden z tych co go obrażają i krzywdzą przemyśli swoje zachowanie. Zresztą wystarczy i u nas poczytać komentarze. Ciekawe jak taki hejt znosiliby ci którzy anonimowo wypisują te swoje mądrości.
@JimMorrisonFCB Też myślę, że wróci. Na razie dostał 4,5 roku, pewnie zaliczą mu areszt, może w odwołaniu też mu obnižą karę, do tego może jakieś przedterminowe zwolnienie za dobre sprawowanie. To nie jest wyrok dożywocia czy jakieś kilkanaście lat gdzie nie miałby nic do stracenia.
@Criss18Barca Wygrana Euro przez Polaków sprawiłaby, że bym po prostu oszalał z radości. Chyba nic lepszego w kibicowskim życiu by mnie nigdy nie spotkało. A LM dla Barcy? Nie pierwsza i nie ostatnia. Gdybym miał wymienić zwycięzców z ostatnich 10-15 lat to pewnie kilka pomyłek bym popełnił. Zaś turnieje z racji tego że są co 4 lata i z racji tych skumulowanych naraz emocji zapadaja w pamięć na dłużej.
@Awtameok_Klana Jak widać youtube jest tak obszerne,że wiele postaci nam umyka. Ja wspomnianego Kotarskiego poznałem poprzez reklamy, czasem przewijał się w programach telewizyjnych, potem trafiłem na jego filmiki z Dawidem Podsiadło. Bardzo ciekawa postać, ale nie wiedziałem skąd się wziął i że się przebił z yt. A po twoim komentarzu wbiłem yo nazwisko w internet i się okazuje,że zastąpi od kwietnia Babiarza w Va Banque. Wydaje się wprost skrojony do tej roli.
@Comentateiro Dla mnie jest do wywalenia całościowo - nie zamierzam w żaden sposób wspierać michnikowszczyzny - ani poprzez bezpośrednie płacenie za te treści, ani poprzez klikanie. Szukanie pereł w szambie wolę sobie odpuścić.
0
@Foro W niektórych markach się da. Poszukaj po różnych forach.
3
@Fenelon Weźcie już skończcie z tymi debilnymi stwierdzeniami - zaorał,zmasakrował,zniszczył itd. Niczym dzieci w piaskownicy. To juz nie da się normalnie porozmawiać z oponentem i czasem wytknąć mu jakieś błędy,a zaraz potem samemu odczuć to samo?
1
@MOLESTA Przyklasnę gdy sąd oceni dowody i kogokolwiek skaże. Bo póki co to może być to samo co z aferą Pegasusa,gdzie sam Bodnar przyznał,że na razie we wszystkich przypadkach była zgoda sądu na podsłuchy.
0
@Vampir707 Czy w tym pierwszym wpisie Petru zaznacza,że to za mało? Bo ja tam widzę tylko stwierdzenie faktów i porównanie danych.
0
@creativeopinion Twoja sprawa. Mam kilka kont i nie mam jakichś problemów z tym - na jednym mam ustawione zlecenie ,że samo przelewa 500 zł na moje drugie konto i warunek spełniony. I bodajże muszę użyć dwie karty w miesiącu, co nie jest jakieś trudne w ogarnięciu . Skłoniło mnie do tego głównie promocyjne oprocentowania przyznawane na 3-6 m-cy w różnych bankach, ale też z reguły od 200 do 600 zł można było dostać za samo założenie konta. Plusem jest to, że jesteś niezależny od tych drobnych awarii - kilka razy mi się to przydało.
0
@tbas Polecam wszystkim założyć kilka kont w różnych bankach. Jest wiele kont praktycznie darmowych przy spełnieniu czegoś co i tak się robi (opłaty kartą, wpływy na konto - czasem wystarczy ustawić zlecenie stale z jednego konta aby przelewać na drugie). Do tego przy zakładaniu można skorzystać z promocji i zyskać od banku kilkaset złotych, korzystne oprocentowanie itd. A rozłożenie kasy w kilku bankach pozwala nie przejmować się drobnymi awariami i chwilowym brakiem dostępu do konta.
0
@Arden Ciekawe czy choć jeden z tych co go obrażają i krzywdzą przemyśli swoje zachowanie. Zresztą wystarczy i u nas poczytać komentarze. Ciekawe jak taki hejt znosiliby ci którzy anonimowo wypisują te swoje mądrości.
0
@Blanco16 Podobne porównania będą bez sensu i tyle. Yamal będzie pisał własną historię. Oby udaną.
0
@Popitek12 Pozwól,że ocenimy to jak się skończy ten 21 wiek.
0
@esem91 Gdybyś nie dał podpisu to bym się nie skapował o kogo chodzi. Ale jajca fanie Pierdku
0
@Szklaner Akurat żona to odeszla i zabrała pół majątku.
1
@JimMorrisonFCB Też myślę, że wróci. Na razie dostał 4,5 roku, pewnie zaliczą mu areszt, może w odwołaniu też mu obnižą karę, do tego może jakieś przedterminowe zwolnienie za dobre sprawowanie. To nie jest wyrok dożywocia czy jakieś kilkanaście lat gdzie nie miałby nic do stracenia.
2
@ranger3120 Czyli na razie omawialiście Platona i jego pojęcie miłości?
1
@FCB_dimiC Zmiana na plus.
12
@Kuba_1 Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
6
@Rl9k1nG Hashtag Gaza Holocaust? Co to za przygłup rozpowszechnia podobne hasła?
0
@tomek8756 Przecież nie ma obowiązku zdawania matury....
0
@TR3YWAY Weź nie żartuj nawet.
0
@Criss18Barca No bez jaj - ale fryzura to tylko Puyol.
0
@TR3YWAY Co to za jakas patusiara?
1
@MesQueUnClub_87 Nagrać ich i puścić to im niech sobie przemyślą.
0
@szymonekk Nie chodzi o karanie klubu ale wylapanie tych debili aby to oni poniesli karę. Dla przykładu.
0
Trzymaj się chłopie na przekór całej tej bezmyślnej hołocie.
2
@Criss18Barca Ustawa kodeks wyborczy. Zmiana polegałaby na nadaniu czynnego prawa wyborczego wyłącznie osobom które zaliczą odpowiedni egzamin.
1
@szkutnik91 Raz dwa trzy - rasiści w ryk.
0
@xavi890 Ale liczby robi lepsze od wielu innych którzy grali w Barcy na tej pozycji.
2
@Criss18Barca Wygrana Euro przez Polaków sprawiłaby, że bym po prostu oszalał z radości. Chyba nic lepszego w kibicowskim życiu by mnie nigdy nie spotkało. A LM dla Barcy? Nie pierwsza i nie ostatnia. Gdybym miał wymienić zwycięzców z ostatnich 10-15 lat to pewnie kilka pomyłek bym popełnił. Zaś turnieje z racji tego że są co 4 lata i z racji tych skumulowanych naraz emocji zapadaja w pamięć na dłużej.
1
@Awtameok_Klana Jak widać youtube jest tak obszerne,że wiele postaci nam umyka. Ja wspomnianego Kotarskiego poznałem poprzez reklamy, czasem przewijał się w programach telewizyjnych, potem trafiłem na jego filmiki z Dawidem Podsiadło. Bardzo ciekawa postać, ale nie wiedziałem skąd się wziął i że się przebił z yt. A po twoim komentarzu wbiłem yo nazwisko w internet i się okazuje,że zastąpi od kwietnia Babiarza w Va Banque. Wydaje się wprost skrojony do tej roli.
3
@Comentateiro Dla mnie jest do wywalenia całościowo - nie zamierzam w żaden sposób wspierać michnikowszczyzny - ani poprzez bezpośrednie płacenie za te treści, ani poprzez klikanie. Szukanie pereł w szambie wolę sobie odpuścić.
0
@KrychaFCB Aha.