@regatta52 Jakie granie pod partię. Ziemkiewicz trafił tu tylko wyłącznie z powodu ataku gazety wybiórczej na Stanowskiego. On od lat obnażał prawdę o tym ścieku, więc dlatego powstał ten program akurat z nim.
@Ojciec5tkidzieci Właśnie jestem świeżo po lekturze ksiązki "Tako rzecze Lem" w której też pojawił się taki wątek. Lem też ukrywał przez kilka dni kolegę gdzieś na strychu,ale to co przez ten czas i potem przeżywał było straszne. Zwłaszcza poczul ulgę gdy ten kolega zniknął ,ale też bal się po wszystkim że go złapia i go wyda. Przytoczył też wypowiedź bodajże Bartoszewskiego i szacunki że aby uratować jednego Żyda musiała powstać siatka ok 80 ludzi. A jeden szmalcownik w tym samym czasie mógł wydac ich kilkudziesieciu.
@prokofiew Ależ ja nic nie oczekuję i niczego nie oceniam. Wyraziłem swoją opinię czym chciałem rozwinąć dyskusję. Zresztą sam napisałeś komentarz w formie pytania więc myślałem , że czekasz na rozwinięcie tematu. Owszem - czasem zdarzało mi się napisać jakiś nieprzemyślany komentarz dotyczący zdarzeń w których ginęli ludzie, ale ubolewam nad tym i staram się od tego powstrzymywać.
@prokofiew W jakim sensie fanem? Rosja to temat rzeka. Ale jednak takie epitety jak orki, ruska swołocz, ukry, upaińcy, brudasy, lachy itp.itd. nagminnie używane kierują ludzi do komór gazowych i do ludobójstwa. Bez tego pierwszego kroku nigdy do takich rzeczy nie dochodziło. Nawet na wojnach oczywiście pomijając różne bestialskie wybryki.
"Austriacy w ogóle są fałszywymi Niemcami,co wyraża się w tym,że są strasznie nieporządni. Kiedy robili ze mną wywiad w Krakowie,spieszyli się bo wyjeżdżali do Lwowa. Po jakimś czasie jednak wracają i mówią,że chcą ze mną powtórzyć wywiad, bo zapomnieli włożyć kasety. Cóż było robić. Wyrzuciłem ich." S. Bereś - "Tako rzecze Lem"
@Safrani No pewnie że z innego pulapu zaczynały. Po tym gdy cały świat przerzucił do nich produkcję wszystkiego to jak miały startować z tego samego pułapu?
@Safrani Jasne - Jankes czy Chińczyk nam za to zapłacą. Wszystko za darmo będzie. A jak nie to nam UE dodrukuje i rozda euro. Co tam że jeszcze wczoraj czy dziś doplacaliśmy aby Polacy montowali ogrzewanie gazowe. Dziś zmiana koncepcji. A jutro kolejna.
@Arden Owszem jest - ale umówmy się, że oni są przygotowani głównie na wybryki chuligańskie,a nie na atak jakiegoś samobójcy. Owszem może nawet zareagują i go unieszkodliwią, ale nie zapobiegną atakowi kogoś kto jest gotowy zginąć a jego jedynym celem jest zabić jak najwięcej ludzi. Poza tym przypomnij sobie akcję pod instrybutorem.
@Arden Proszę cię - w Polsce na każdym pierwszym koncercie można taki atak zrobić i dziesiątki ofiar by było. Nie mówię o tych największych ale o takim na setki osób. Nikt tego nie zabezpiecza pod kątem ataku terrorystycznego.
@Cygan BRC Skoro piszesz o ataku na niewinne państwo rosyjskie to jakie straty to państwo poniosło? Zginęło czy tylko jest ranne? Ja tu widzę atak na ludzi, a ty na jakies abstrakcyjne państwo.
6
@regatta52 Jakie granie pod partię. Ziemkiewicz trafił tu tylko wyłącznie z powodu ataku gazety wybiórczej na Stanowskiego. On od lat obnażał prawdę o tym ścieku, więc dlatego powstał ten program akurat z nim.
0
@HighestInTheRoom Najbardziej znany a ja go jakoś nie znam.
1
@MesQueUnClub96 Hmm. Żadnego?
0
@Lucerfi Korwin jak zwykle w punkt.
2
@Ojciec5tkidzieci Właśnie jestem świeżo po lekturze ksiązki "Tako rzecze Lem" w której też pojawił się taki wątek. Lem też ukrywał przez kilka dni kolegę gdzieś na strychu,ale to co przez ten czas i potem przeżywał było straszne. Zwłaszcza poczul ulgę gdy ten kolega zniknął ,ale też bal się po wszystkim że go złapia i go wyda. Przytoczył też wypowiedź bodajże Bartoszewskiego i szacunki że aby uratować jednego Żyda musiała powstać siatka ok 80 ludzi. A jeden szmalcownik w tym samym czasie mógł wydac ich kilkudziesieciu.
0
@qbuteq Przecież od dawna wiadomo,że to Polak bo Matka Boska Częstochowska.
0
@draxidox Jachira na tym zdjęciu wygląda jakby w więzieniu przebywała.
5
@Forsyth Trzaskowski jakoś sztucznie wypadł i na tym zdjęciu i na debacie.
0
Nadzieja w tym,że Raphinha oleje tę ofertę.
0
@prokofiew Ależ ja nic nie oczekuję i niczego nie oceniam. Wyraziłem swoją opinię czym chciałem rozwinąć dyskusję. Zresztą sam napisałeś komentarz w formie pytania więc myślałem , że czekasz na rozwinięcie tematu. Owszem - czasem zdarzało mi się napisać jakiś nieprzemyślany komentarz dotyczący zdarzeń w których ginęli ludzie, ale ubolewam nad tym i staram się od tego powstrzymywać.
0
@prokofiew W jakim sensie fanem? Rosja to temat rzeka. Ale jednak takie epitety jak orki, ruska swołocz, ukry, upaińcy, brudasy, lachy itp.itd. nagminnie używane kierują ludzi do komór gazowych i do ludobójstwa. Bez tego pierwszego kroku nigdy do takich rzeczy nie dochodziło. Nawet na wojnach oczywiście pomijając różne bestialskie wybryki.
2
@prokofiew Odczłowieczanie przeciwników to pierwszy krok do okrucieństwa.
0
@BorzyKrzys Hołownia ostro o TVP.
0
@Cule1234 O co tu chodzi? Jakie naruszenia ma na myśli? Bo raz wspomina o rażących naruszeniach a drugi raz o niskim kontrakcie.
2
@Kgorecki2500 Chamstwo i tyle.
0
"Austriacy w ogóle są fałszywymi Niemcami,co wyraża się w tym,że są strasznie nieporządni. Kiedy robili ze mną wywiad w Krakowie,spieszyli się bo wyjeżdżali do Lwowa. Po jakimś czasie jednak wracają i mówią,że chcą ze mną powtórzyć wywiad, bo zapomnieli włożyć kasety. Cóż było robić. Wyrzuciłem ich."
S. Bereś - "Tako rzecze Lem"
0
@KrychaFCB Gdzie ty tu widzisz obietnicę?
0
@Colon Oj tak - 1 sezon Pitbulla był genialny.
0
@prokofiew Owszem. Myślę,że masz prawo do takiej opinii. Myślę jednak też, że Lewica za podobne opinie by cię przeklęła.
1
@Danny Gaucho Tutaj zgoda. Ale ciekawe czy ze względu na wiek Lewego uważa,że jego rola w Barcy też jest marginalna.
0
@prokofiew "Zawsze szkoda gdy giną dzieci" Kontrowersyjne stwierdzenie. Lewica tak nie uważa.
1
@Visca_barca Mundial w Katarze.
0
@Safrani No pewnie że z innego pulapu zaczynały. Po tym gdy cały świat przerzucił do nich produkcję wszystkiego to jak miały startować z tego samego pułapu?
0
@sergio5 Czy to samo sądzi o Lewym?
7
@Safrani Jasne - Jankes czy Chińczyk nam za to zapłacą. Wszystko za darmo będzie. A jak nie to nam UE dodrukuje i rozda euro. Co tam że jeszcze wczoraj czy dziś doplacaliśmy aby Polacy montowali ogrzewanie gazowe. Dziś zmiana koncepcji. A jutro kolejna.
2
@Safrani Jakoś mnie to nie dziwi. Wyjrzyj przez okno to zobaczysz.
2
@Safrani A nie - no to spoko. W końcu planeta się pali.
0
@Arden Owszem jest - ale umówmy się, że oni są przygotowani głównie na wybryki chuligańskie,a nie na atak jakiegoś samobójcy. Owszem może nawet zareagują i go unieszkodliwią, ale nie zapobiegną atakowi kogoś kto jest gotowy zginąć a jego jedynym celem jest zabić jak najwięcej ludzi. Poza tym przypomnij sobie akcję pod instrybutorem.
0
@Arden Proszę cię - w Polsce na każdym pierwszym koncercie można taki atak zrobić i dziesiątki ofiar by było. Nie mówię o tych największych ale o takim na setki osób. Nikt tego nie zabezpiecza pod kątem ataku terrorystycznego.
0
@Cygan BRC Skoro piszesz o ataku na niewinne państwo rosyjskie to jakie straty to państwo poniosło? Zginęło czy tylko jest ranne? Ja tu widzę atak na ludzi, a ty na jakies abstrakcyjne państwo.