@Transu96 Wędki nie,ale dyplomy czy nagrody jako pamiątki to raczej bym zachował. Edit - ale generalnie to mi to zwisa. Jak dla mnie to inni mogą podobne rzeczy nawet w kiblu spuścić. To indywidualna sprawa jak kto do tego podchodzi.
@fart Nie wiem po co to było. Pewnie presja go zjadła o nie wytrzymał. A to jednak trochę zdjęło ciśnienie. Myślę,że gdyby tego nie ogłosił,to już by go tu nie było. Dlatego piszę,że jedynie po kosmicznym zakonczeniu sezonie jest jakaś tam szansa na zmianę decyzji. Pod wpływem euforii może się tak stać. A czy tak będzie to nie wiem.
@fart Jeśli stanie się tak jak mówisz to wówczas będzie czas na zmianę decyzji przez Xaviego. O ile oczywiście klub z nikim się w międzyczasie nie dogada. Do tego czasu raczej nic się nie zmieni.
@Bykunn Mogła jeszcze być żona czy ktoś inny kto opiekował się dzieckiem. Nie znając okoliczności zdarzenia to nie ma co się wypowiadać. Chodzi mi tu bardziej o fakt samego upicia i czy był jedynym opiekunem dziecka w tamtej chwili. Natomiast co do kierowania pod takim wpływem to jedyne co w moich oczach tłumaczy (nie mylić z usprawiedliwia, może bardziej w sensie wyjaśnia) to zdarzenie, to fakt że dziecko wymagało nagłej pomocy i był jedyną osobą która umie kierować samochodem. A jak było to zapewne zostanie wyjaśnione przez służby.
@Forsyth Tak można wywnioskować z twego wpisu. Inaczej po co to akcentować, że Polacy niechętnie głosują akurat na kobiety? Tak lakoniczna uwaga oznacza, że według Ciebie Polacy niechętnie na nie głosują bo są kobietami. A może jakieś źródła, statystyki?
@Forsyth Niechętnie głosują na kobiety? Z powodu tego że jest kobietą? Nie wydaje mi się. Chyba że wierzysz też w to,że kibice wyzywają Viniciusa tylko z powodu jego koloru skóry.
@Vampir707 Skoro taka jest wola ludu, to chyba sami potrafia wybrać do tych gmin ludzi którzy zrezygnują z zakupu przez samorządy fajerwerki. I coraz więcej samorządów tak robi. Po co więc wprowadzać zakaz i brać ludzi za mordę?
1
@Transu96 Wędki nie,ale dyplomy czy nagrody jako pamiątki to raczej bym zachował.
Edit - ale generalnie to mi to zwisa. Jak dla mnie to inni mogą podobne rzeczy nawet w kiblu spuścić. To indywidualna sprawa jak kto do tego podchodzi.
2
@Transu96 Takie pamiątki? No raczej.
1
@fart Nie wiem po co to było. Pewnie presja go zjadła o nie wytrzymał. A to jednak trochę zdjęło ciśnienie. Myślę,że gdyby tego nie ogłosił,to już by go tu nie było. Dlatego piszę,że jedynie po kosmicznym zakonczeniu sezonie jest jakaś tam szansa na zmianę decyzji. Pod wpływem euforii może się tak stać. A czy tak będzie to nie wiem.
0
@fart Jeśli stanie się tak jak mówisz to wówczas będzie czas na zmianę decyzji przez Xaviego. O ile oczywiście klub z nikim się w międzyczasie nie dogada. Do tego czasu raczej nic się nie zmieni.
0
@aspr1me Dokładnie to samo miałem napisać
0
@yoli Im się dopiero oczy otworzą jak się Xaviemu zamkną.
0
Saul - ten parodysta wchodzi.
0
@barcanawieki Weź daj spokój. Już lepiej Guiu niech wchodzi
0
Ajajajaj. Lewy cos ty zrobil opie.
0
@Bykunn Mogła jeszcze być żona czy ktoś inny kto opiekował się dzieckiem. Nie znając okoliczności zdarzenia to nie ma co się wypowiadać. Chodzi mi tu bardziej o fakt samego upicia i czy był jedynym opiekunem dziecka w tamtej chwili. Natomiast co do kierowania pod takim wpływem to jedyne co w moich oczach tłumaczy (nie mylić z usprawiedliwia, może bardziej w sensie wyjaśnia) to zdarzenie, to fakt że dziecko wymagało nagłej pomocy i był jedyną osobą która umie kierować samochodem. A jak było to zapewne zostanie wyjaśnione przez służby.
0
@Gh0st "Kto się tam pokazuje, tego ja nie szanuję ..."
0
@marcin62 Ten świat jest poebany.
1
@Popitek12 Vinicius Junior.
0
Fort wchodzi i zachwyca z miejsca. Tak to widzę.
1
@draxidox Ciekawe ilu z nich potem zostało weganami czy wegetarianami...
0
@MesQueUnClub96 Co to za słowo w ogóle? Dzieciaki tylko ciagle to używają. Sigma i sigma.
1
@Rust_Cohle Milik kontuzja to nie ma komu strzelac.
0
@Forsyth Tak można wywnioskować z twego wpisu. Inaczej po co to akcentować, że Polacy niechętnie głosują akurat na kobiety? Tak lakoniczna uwaga oznacza, że według Ciebie Polacy niechętnie na nie głosują bo są kobietami. A może jakieś źródła, statystyki?
0
@Mixtape Ja bym jednak nie ograniczał się do wskazywania konkretnych partii, tylko zastosował to do wszystkich polityków.
1
@Forsyth Niechętnie głosują na kobiety? Z powodu tego że jest kobietą? Nie wydaje mi się. Chyba że wierzysz też w to,że kibice wyzywają Viniciusa tylko z powodu jego koloru skóry.
2
@Vampir707 Skoro taka jest wola ludu, to chyba sami potrafia wybrać do tych gmin ludzi którzy zrezygnują z zakupu przez samorządy fajerwerki. I coraz więcej samorządów tak robi. Po co więc wprowadzać zakaz i brać ludzi za mordę?
3
@koksik2700 UE zakazuje aut spalinowych,ale tworzy wyjątek dla paliw syntetycznych, na które niemieckie firmy mają patenty. Przypadek, prawda?
0
@tristan87 Parodia normalnie
0
@Forsyth Ten upadek zaczął się wraz z końcem ery kolonializmu
1
@kanver_ Za Atletico strzeli hat tricka,a potem to już z górki.
1
@MESSIah16 Gdyby w latach 80- tych opisać dzisiejsze czasy to dopiero by tam osiwieli.
1
@blakkudium Dziwne że nie wpisali odpowiedniej klauzuli w umowie wypożyczenia. Zwłaszcza tacy cwaniacy jak Atletico
1
@Popitek12 Grzegorz Rasiak.
2
@AFA A gdzie młot? Bez młota to nie robota.
0
@4drian0 To,że nie lubi Ameryki to rozumiem. Ale co ma do Gruzji?