0

@JoeBlack To chyba jakiś żart.

2

@Barcasub W takim przypadku nie zabiorą ale zasądzą pijanemu kierowcy karę o wartości takiego samochodu.

4

@MysticCat Nie da się chyba wprowadzić takiej kary o jakiej piszesz w polskim i unijnym prawodawstwie. Ale jak dla mnie to mogą z miejsca ich zamykać w więzieniu. Ale podobnej sankcji jaką jest konfiskata pojazdu absolutnie nie popieram.

0

@Tridente2015 No może nie w taki do końca kapitalny ale na pewno emocjonujące to było. Karabach mimo osłabienia dał nadzieję,że w końcu potknie im się noga.

0

@Tridente2015 Villareal też był blisko. Odrobili na 3-0 i zabrakło im jednej bramki. No i też stracili w ostatnich minutach. Ale jednak wynik wisiał na włosku do końca.

11

@draxidox "Resort sprawiedliwości już zapowiedział, że zapisy dotyczące przepadku pojazdów zostaną złagodzone." I bardzo dobrze.

0

@Tasde Ale to tak wcale nie działa,że jak cos robi państwo to ma łatwiej niż Kowalski. Biurokracja mieli powoli,zwłaszcza gdy kompetencje leżą w urzędachbróżnych ministerstw a nieraz samorządów.

1

@Emhyr Widziałem nagranie - tak właśnie pszczoly się roją,czyli część pszczół opuścila ul aby założyć nową rodzinę i osiedlić się w nowym miejscu. One wtedy nie żądlą. Są skupione na podążaniu za matka i pszczolami zwiadowcami które kierują je do nowego miejsca. Do tego sa opite na maxa miodem aby mieć zapasy jedzenia w nowym miejscu. Ale jest ich wtedy mega gęsto w powietrzu.

0

@Tasde Z tego co czytałem to dzis lub wczoraj wybrali w przetargu wykonawcę fabryki więc albo to się będzie toczyc dalej albo jednak utopią kolejne miliony. Co do przykładu Tesli,to doskonale widać różnicę między inicjatywa prywatną a państwową. Projekt auta też jest na ukończeniu więc tu tez prace szły. Podobnie jak wszelkie pozwolenia i decyzje na budowę fabryki. Ta biurokracja pożera masę czasu.
https://www.motocaina.pl/artykul/izera-jaworzno-wykonawca-472813.html

0

@Emhyr Musiało być coś tam słodkiego. Ewentualnie się roiły. Innego wyjscia nie ma.

0

@Mezocyklon87 I niezapomniana Pussy Galore.

1

@Tasde No nie. To nie tak. Wiele można im zarzucić w tym temacie,ale spłycanie tego do takich stwierdzeń ze to jedyne co zrobili to takie chwytliwe hasło ale bezpodstawne. Ten projekt cały czas szedł do przodu - może zbyt wolno to fakt ale kluczowe rozmowy z Chinczykami rozpoczęły się na jesieni.
Poza tym to nie chodzi o przerzucanie się teraz czyja to wina bo my się tu kłócimy a inni sobie korzystają.

1

@MichalZZZ Mnie wciągnął z miejsca. Tylko,że teraz z niecierpliwoscią czekam na kolejny sezon.

0

@Gall Szkoda,że nie trafił do nas razem z Artetą.

0

@Gall W jakim sensie?

1

Po co nam w Polsce montownia chińskich aut- mówili. Otwórzmy lepiej kolejne markety.
https://francuskie.pl/definitywny-koniec-projektu-izera-chinczycy-wybrali-wlochy-i-wegry/

0

@SkN No nie w porę. To fakt.

0

@MichalZZZ Oglądałeś serial From?

1

Ale co Olympiakos odrobił. Jak niegdyś Wisła Kraków z Saragossą

0

@mekston OK. Co nie zmienia faktu że nie zamierzam im w tym kibicować. Wręcz przeciwnie zważywszy tylko i wyłącznie na przeszłość trenera.

6

@bartekvisca To tabletka dzień po popchnie nas w rozwoju?

0

@mekston Toteż niczego mu nie odmawiam ale jak Real zacznie grać ładną piłkę to też mam im kibicować?

2

@BorzyKrzys Owszem - ale ja go pamiętam jako element tego znienawidzonego Realu z czasów Mourinho gdy emocje sięgały zenitu. Gdyby grał tam w innej erze to może inaczej bym go postrzegał.

0

@mekston Było blisko. Już lisek witał się z gąską. Ale że Rambla tak pokochała typa z Madrytu to kto by się spodziewał

0

@mekston Lipa straszna. Liczyłem że madryciok dostanie po uszach.

0

@MesQueUnClub96 Oj jak boli. Oj jak boli.

0

@MesQueUnClub96 Był czas że i Barcę to niezwykle obchodziło. Ale co tam. Wielki Bayer nawet się nie schyli po to.

0

@mekston Jeszcze się okaże.

0

@MesQueUnClub96 No wiem. Inter i Bayer wracają do swoich ogórkowych lig zweryfikowani w Europie ale niektórzy nadal będą ich wynosić pod niebiosa.

0

Hahaha. Sprawdzam wyniki i co widzę? Wczoraj mocarny Inter zweryfikowany przez Atletico, a dziś jeszcze lepiej - bożyszcze co poniektórych dostaje u siebie bęcki od Karabachu które gra w oslabieniu. Le cabaret.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?