@Bykunn A ja jednak widzę sporą nierówność. I to zwłaszcza dziś gdy kobiety normalnie służą w wojsku. Tak samo więc powinny podlegać obowiązkowi kwalifikacji wojskowej - co nie oznacza że do tego wojska kiedykolwiek trafią (tak samo jak i podlegający kwalifikacji mężczyźni). Bardziej już bym właśnie dostrzegał zasadność nierównego wieku emerytalnego i przemawiający za tym argument który sam przywołałeś - tą opiekę nad dzieckiem. Aczkolwiek też nie do końca, ale tu już to bardziej pasuje. Utrudnienia w karierze, wycofanie z rynku pracy itd. Rodzi to jakieś pole do dyskusji.
@BorzyKrzys Generalnie dobre podejście, że nie da naszych pieniędzy polskim klubom. Nie życzę sobie tego aby marnotrawiono je w ten sposób. Natomiast opis tej sytuacji z Mioduskim to pozostawię bez komentarza.
@lucca87 Taa Jasne A potem ktoś by wrzucił filmik z takiego zajścia i byś komentował - co to za debile, gdzie jest policja czemu nikt nie reaguje gdy biją człowieka.
@Amidamaru Poza tym wszystkim co wymienili przedmówcy jest jeszcze jedna przyczyna dla której stawiają akurat na nich wszystkich. Największe sukcesy Hiszpania odnosiła gdy jej kadra składała się w większości z graczy dwóch klubów. Zgranie na boisku,ale i atmosfera w szatni robiły swoje. Widać,że chcą do tego wrócić.
2
@fcbarcafan19 @FcPortoFan1999 Polecam na ten temat ksiażkę Zychowicza - "Opowieści niepoprawne - Żydzi"
0
@TR3YWAY @MESSIah16 Daj spokój koledze.
0
@Antimadridista_WR Ja ta mam nadzieję ze dzisiaj jednak Atletico przejdzie. W Mediolanie tylko Milan.
0
@Encore Ten to jak się odwali to jak stróż na Boże Ciało.
0
Jeeest. Pięknie.
0
Jeest. Brawo Raya
0
I po co ta pajacerka przy karnych?
0
@David_Beckham Ukrainiec za Kiwiora wszedł.
0
No i mamy to Panowie. Karne.
0
Nasz Nico własnie schodzi z boiska.
2
@Popitek12 Ale to nie do nas tak. Do nas nie...
0
@FCB24 Prawda jest taka,że Romeu sam siebie na boisko nie wpuszcza...
1
No i Sergi nie strzelił ale dzięki niemu padła bramka zamykająca mecz. Malkontentom na pohybel. Brawo Sergi.
0
@KacperVEB Roque jest cienki. Jeszcze musi się dużo nauczyć. Pewnie pójdzie na wypożyczenie.
0
Czego ten Xavi sie bulwersuje?
0
@Murazor @JohnnySilverhand Dokładnie. Szmat czasu minął.
0
Pamiętacie za jakiego trenera zadebiutował w Barcy Oriol Romeu?
0
@Adasmos Dogrywka. W pierwszym meczu tez byl remis.
0
Oby Robertoc coś strzelił. To bylaby piękna historia.
0
Do boju chłopaki. Liczę na szybkie odrobienie strat i dobicie smoków.
2
@fc20barca @cules100pro Na szczęście La Liga praktycznie wyklucza zastrzeganie numerów.
1
@MESSIah16 Zależy jaki atak ma na myśli.
3
@michal26 Juz to widzę jak burzą budynki niepasywne.
1
@Arden Czy ja wiem? Punkty w rankingu UEFA niewątpliwie przydadzą się hiszpańskiej piłce,ale czy to dzisiaj najważniejsze?
0
@Bykunn A ja jednak widzę sporą nierówność. I to zwłaszcza dziś gdy kobiety normalnie służą w wojsku. Tak samo więc powinny podlegać obowiązkowi kwalifikacji wojskowej - co nie oznacza że do tego wojska kiedykolwiek trafią (tak samo jak i podlegający kwalifikacji mężczyźni). Bardziej już bym właśnie dostrzegał zasadność nierównego wieku emerytalnego i przemawiający za tym argument który sam przywołałeś - tą opiekę nad dzieckiem. Aczkolwiek też nie do końca, ale tu już to bardziej pasuje. Utrudnienia w karierze, wycofanie z rynku pracy itd. Rodzi to jakieś pole do dyskusji.
0
@draxidox "jeśli ktoś myśli, że równość polega na wyrównywaniu linijką, to wcale to tak nie działa!" - a jak niby działa?
1
@BorzyKrzys Generalnie dobre podejście, że nie da naszych pieniędzy polskim klubom. Nie życzę sobie tego aby marnotrawiono je w ten sposób. Natomiast opis tej sytuacji z Mioduskim to pozostawię bez komentarza.
1
@lucca87 Taa Jasne A potem ktoś by wrzucił filmik z takiego zajścia i byś komentował - co to za debile, gdzie jest policja czemu nikt nie reaguje gdy biją człowieka.
0
@Forsyth "Debata trwa". Dobre sobie.
0
@Amidamaru Poza tym wszystkim co wymienili przedmówcy jest jeszcze jedna przyczyna dla której stawiają akurat na nich wszystkich. Największe sukcesy Hiszpania odnosiła gdy jej kadra składała się w większości z graczy dwóch klubów. Zgranie na boisku,ale i atmosfera w szatni robiły swoje. Widać,że chcą do tego wrócić.