5

Warto by jeszcze wspomnieć o Kubo.
PS - Moriba ma dopiero 20 lat - lekko mnie to zaskoczyło

3

@bartas97 A czy gracze Realu dostali już karę za kontynuowanie akcji po gwizdku sędziego,czy dopiero będą to rozpatrywać?

0

@Grabarz1750 Serio? Koeman to była klapa? Jak na warunki jakie miał to moim zdaniem zrobił wyniki ponad stan.

0

@Cholek18 W najgorszym przypadku Marquez. W idealnym - Motta. A czemu nie Fick? Patrz reprezentacja

1

@Bykunn Pisałem to już w innym wątku ale się powtórzę - dziwię się że dotychczas na rynku nie powstała platforma typu allegro, łącząc właścicieli i lokatorów na której można wystawiać komentarze i tworzyć w ten sposób sobie pozytywną historię. W tej debacie też lewa strona wspominała coś o jakichś społecznych agencjach wynajmu które miałyby chronić interesy właścicieli. Ciekawy pomysł aczkolwiek bez konkretów ciężko to ocenić.

0

@noface Nieee. Panie Laporta. Nieeee

1

@michal26 W kilku kwestiach i oni mieli rację. Ale jeśli chodzi o rozwiązania, to juz nie za bardzo

1

@Arden Najmniejszy kogucik a najbardziej podskakuje

2

@Eric_Abidal_22 Myślę, że ci którzy mają rzeczywiście kilka, to znajdą sposób aby to obejść i przepisać na kogoś innego. Podatkiem ich do niczego nie zmusisz. Ważniejszą sprawą jest ochrona praw właścicieli, tak aby nie bali się wynajmować. Dziwię się, że w dobie internetu nie powstają jakieś prywatne firmy, które pozwalałyby uczciwym lokatorom tworzyć ich historię i ułatwiałyby właścicielom dotarcie do nich. Taka platforma jak allegro gdzie można wystawiać sobie nawzajem komentarze i pozwala konsumentom na odrzucenie ofert sprzedawców z wieloma negatywami. Tak samo właściciel mógłby weryfikować historie potencjalnych lokatorów.

1

@Eric_Abidal_22 OK - zrozumiałem że chodzi o podatek od wynajmu. Ale widzę że masz na myśli jakiś zupełnie inny rodzaj podatku - czyli jaki? Katastralny? Płacony corocznie czy jak?
@Gall Otóż to - zabezpieczenie praw właścicieli mieszkań to powinna być podstawa.
Edit - jeśli chodzi o podatek katastralny to pewnie znajdą się sposoby na jego obejście przynajmniej na ten płacony od jakichś kolejnych mieszkań i w niewielkiej skali. Ale generalnie wszelkie podatki są i tak przerzucane na konsumentów czyli mogą wpłynąć na kolejny wzrost kosztów wynajmu - ciężko to przewidzieć.

1

@Eric_Abidal_22 Jeśli dziś dochodzi do sytuacji, że mieszkania stoją puste bo ludziom wystarcza sam wzrost ceny nieruchomości, to podatki za wynajmowanie mieszkania, które nie będzie wynajmowane na nic nie wpłyną.

0

@tristan87 Gdzie podpisać?

2

@fenix1983 To mogli sobie dać 400 dni. I nikt bym nie zarzucał,że robią du..,znaczy szmatę z gęby.

0

@Szklaner Ja bym jednak nie wykluczał kreatywności oszustów. Jak trafią na gorliwego wyznawcę jakiejś partii,to zgodzi się na wszystko.

1

@Kinginiesta Metoda na kandydata? @Szklaner Skąd założenie,że to na pewno ci za których się podają?

3

W Familiadzie bylo pytanie o naukowca który dokonał przełomowego odkrycia i na pierwszym miejscu Kolumb. Serio? Naukowiec?

1

@Popitek12 Kilka mundiali w kieszeni by pewnie miał.

2

@blakkudium To raczej nieuniknione.

0

@kamilop Andrzejczak wygra

0

@tristan87 Tym którzy głosowali na podobnych ludzi należy się otrzeźwiająca lepa na łeb.

0

@Brashearr Jak możesz komuś kibicować i pisać podobne rzeczy? Póki piłka w grze to wszystko mozliwe. A jak masz naprawdę zero watpliwosci to stawiaj dom na Napoli.

9

Lepiej niech już nie wraca, tylko w spokoju przygotuje się na nowy sezon.

1

@Culer9002 @ElTomas @Pedri16Future Chodziło mi o nasz marcowy 'maraton" z Bilbao, Napoli i Atletico, a zwłaszcza o dzisiejsze kontuzje

0

03.03.2024 Barcelona upada po raz pierwszy.

0

@Cholek18 Skoro Dembele się wyrobił to Pedri tez może.

0

@kanver_ Przed Roque to jeszcze wiele pracy zanim będzie z niego pożytek.

2

@Encore Mógł na szczupaka to władować.

1

@blakkudium Ze złotej klatki Laurentisa nie tak łatwo się wydostać.

0

@Bobo25 Czyli platforma lub pis zostaje.

0

@Bobo25 Nadal nie wiem jaką partię masz na myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?