@NeroTFP1 Każdy ma swoje zdanie na ten temat i choćby pisali tysiace komentarzy to i tak nikt nikogo nie przekona aby je zmienił. Tylko po co to drążyć i roztrząsać nad ewentualną trumna?
@NeroTFP1 Co ciekawe dyskusja o winie czy niewinności rozpoczyna się za kazdym razem gdy padnie tylko to nazwisko. A tu krąży info o zupełnie innej wadze.
@Piernik Były doniesienia,że ma długi wobec Skarby Państwa 2,25 mln euro. W czasie gdy siedzial jego firmy upadly,zerwano kontrakty a połowę majątku zabrała żona
@Piernik Ogon chce machać psem. Tak to wygląda. A najlepsze że to jest bicie piany którą Duda i tak wywaliłby do kosza. To tylko element kampanii wyborczej. O oby tfu-lewica się na tym wyłożyła
@draxidox Cóż to za perfidna manipulacja. Nie było żadnego pojedynczego głosowania za Zielonym Ładem. To były dziesiątki przepisów przegłosowywanych na przestrzeni kilku lat. Ta lista prawdopodobnie obejmuje listę posłów którzy głosowali tylko za rezolucją.
Jak myślicie - Karim Adeyemi wskoczy na wyższy poziom czy jednak już nie? Swego czasu dość gorące nazwisko, wybrał właściwy klub do rozwoju ale jednak nie odpalił jakoś spektakularnie.
@Jakchcesz Jemu chodziło chyba o plemię Wandalów. J bym ich przyrównał raczej do swołoczy sowieckiej w czasie II wojny światowej, co to próbowała jeść mydło bo nie wiedziała do czego służy.
@MarioVeB! A czemu jest winna Ukraina? Winna jest tylko i wyłącznie UE która nakłada na swoim terenie restrykcje a pozwala na wjazd towarów z terenów gdzie tych restrykcji nie ma. Tym samym nie ma żadnej logiki we wdrazaniu Zielonego Ładu u nas aby ratować klimat i jednocześnie sprowadzać produkty z terenów gdzie Zielony Ład nie obowiazuje.
@MarioVeB! "Nik nie bronił sprzedać rolnikom zboża w normalnych terminach
Tylko na własne ryzyko sobie je magazynowali" Nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz. Już wtedy był problem ze sprzedażą zboża i właśnie z tego powodu PIS uruchomił program Silos plus, (który zresztą został napisany na kolanie i teraz rodzi kolejne problemy tym którzy się na niego zdecydowali). I nawet nie ma tu mowy o żadnym wolnym rynku do czego pijesz nawiązując do giełdy bo unijni rolnicy nie mogą konkurować z producentami którzy produkują taniej bo nie obowiązują ich unijne regulacje i przepisy. Z tego powodu właśnie powinno obowiązywać cło, a tak naprawdę embargo na produkt który nie spełnia norm jakości. Spróbuj sprowadzić z Ukrainy oprysk zakazany na terenie UE - zobaczysz co się stanie. Spróbuj sprowadzić zboże opryskane tym samym środkiem - nie ma z tym problemu.
@MysticCat A zjadasz ludzi jako pokarm? Wyrzucasz czasem na śmietnik produkty stworzone z ich ciał? Stworzone z ich cierpienia i męki? Czy jesteś weganinem?
@Safrani "Kto jest miłosciwy względem zwierząt nie musi być wcale dobrym człowiekiem" maroon z La Bamby. Spójrz na przykład Hitlera. To tyle na ten temat
@MESSIah16 "Prawdziwi ludzie" I po co te epitety? Sa nieprawdziwi ludzie czy o co ci chodzi? Mnie martwi bardziej los ludzi który naja gorsze warunki do życia niz niejeden pies w tym kraju. No ale kazdy ma inne priorytety jak widac. Z tym że ja powstrzymam się od oceniania takich postaw. Edit - a tak swoja drogą to o jakie postulaty chodzi w tym projekcie? Wspomniałeś o tych budach z własnej inicjatywy,czy jest to tam zapisane?
@MESSIah16 No to dziwni nauczyciele w takim razie. W szkole moich dzieci z tych okazji nikt nie jest pomijany. Dziewczyny składają życzenia i drobne prezenty chłopakom. I na odwrót.
0
@NeroTFP1 Każdy ma swoje zdanie na ten temat i choćby pisali tysiace komentarzy to i tak nikt nikogo nie przekona aby je zmienił. Tylko po co to drążyć i roztrząsać nad ewentualną trumna?
1
@NeroTFP1 Co ciekawe dyskusja o winie czy niewinności rozpoczyna się za kazdym razem gdy padnie tylko to nazwisko. A tu krąży info o zupełnie innej wadze.
1
@Firestone "Labambowcy wszystkiego może nie wiedzą" - śmiała teza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Piernik Były doniesienia,że ma długi wobec Skarby Państwa 2,25 mln euro. W czasie gdy siedzial jego firmy upadly,zerwano kontrakty a połowę majątku zabrała żona
1
@Katalończyk 99 Co ty gadasz - na La Rambli niektórzy wszystko wiedzą co tam się działo.
0
@Piernik Ogon chce machać psem. Tak to wygląda. A najlepsze że to jest bicie piany którą Duda i tak wywaliłby do kosza. To tylko element kampanii wyborczej. O oby tfu-lewica się na tym wyłożyła
2
@Bocheno1 Powinno być Burudi.
0
@draxidox Fejk. Hołownia nie używa tak rynsztokowego słownika, przynajmniej nie publicznie.
0
@draxidox Cóż to za perfidna manipulacja. Nie było żadnego pojedynczego głosowania za Zielonym Ładem. To były dziesiątki przepisów przegłosowywanych na przestrzeni kilku lat. Ta lista prawdopodobnie obejmuje listę posłów którzy głosowali tylko za rezolucją.
0
@MESSIah16 W razie eskalacji konfliktu przez Francję? Jak najbardziej.
0
@Barcasub Poprzedni sezon nie był jeszcze taki zły. W tym widzę,że grał już trochę mniej - mial jakies kontuzje czy coś?
0
Jak myślicie - Karim Adeyemi wskoczy na wyższy poziom czy jednak już nie? Swego czasu dość gorące nazwisko, wybrał właściwy klub do rozwoju ale jednak nie odpalił jakoś spektakularnie.
0
@draxidox Czyli tylko w jednym przypadku zasądzone kary trafią tam gdzie powinny? Ciekawe i znamienne.
3
@draxidox Pięknie się żrą w tej uśmiechniętej koalicji. I bardzo dobrze
0
@Danny Gaucho To niejedna taka liga na świecie, a mimo to chyba nikt nie miał aż takiej serii. Przyznam, że fascynująca ciekawostka.
0
@MarioVeB! Przyznam że lubię Anglika, ale sadzę że nawet omawiany Anglik wolałby w końcu zdobyć tytuł mistrza niż króla strzelców.
0
@4drian0 Taa. Jasne. A straż pożarna aresztuje żarna.
0
@ranger3120 "Sen to zło".
0
@MarioVeB! Podobnie jak Ajax. Początek sezonu mieli fatalny, ale się odbili od dna. A teraz także Marsylia ładną serię kręci po zwolnieniu Gattuso.
1
@MESSIah16 Zamienić Kaczyńskiego z Dudą i w sumie byłoby ok.
1
@Jakchcesz Jemu chodziło chyba o plemię Wandalów. J bym ich przyrównał raczej do swołoczy sowieckiej w czasie II wojny światowej, co to próbowała jeść mydło bo nie wiedziała do czego służy.
0
@MarioVeB! A czemu jest winna Ukraina? Winna jest tylko i wyłącznie UE która nakłada na swoim terenie restrykcje a pozwala na wjazd towarów z terenów gdzie tych restrykcji nie ma. Tym samym nie ma żadnej logiki we wdrazaniu Zielonego Ładu u nas aby ratować klimat i jednocześnie sprowadzać produkty z terenów gdzie Zielony Ład nie obowiazuje.
1
@MarioVeB! "Nik nie bronił sprzedać rolnikom zboża w normalnych terminach
Tylko na własne ryzyko sobie je magazynowali" Nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz. Już wtedy był problem ze sprzedażą zboża i właśnie z tego powodu PIS uruchomił program Silos plus, (który zresztą został napisany na kolanie i teraz rodzi kolejne problemy tym którzy się na niego zdecydowali). I nawet nie ma tu mowy o żadnym wolnym rynku do czego pijesz nawiązując do giełdy bo unijni rolnicy nie mogą konkurować z producentami którzy produkują taniej bo nie obowiązują ich unijne regulacje i przepisy. Z tego powodu właśnie powinno obowiązywać cło, a tak naprawdę embargo na produkt który nie spełnia norm jakości. Spróbuj sprowadzić z Ukrainy oprysk zakazany na terenie UE - zobaczysz co się stanie. Spróbuj sprowadzić zboże opryskane tym samym środkiem - nie ma z tym problemu.
0
@Kwiatek67 O ile w przypadku Kounde mamy jakies alternatywy, to co w przypadku Raphinhi? Kto za niego?
0
@MysticCat A zjadasz ludzi jako pokarm? Wyrzucasz czasem na śmietnik produkty stworzone z ich ciał? Stworzone z ich cierpienia i męki? Czy jesteś weganinem?
0
@Safrani "Kto jest miłosciwy względem zwierząt nie musi być wcale dobrym człowiekiem" maroon z La Bamby. Spójrz na przykład Hitlera. To tyle na ten temat
0
@MESSIah16 "Prawdziwi ludzie" I po co te epitety? Sa nieprawdziwi ludzie czy o co ci chodzi? Mnie martwi bardziej los ludzi który naja gorsze warunki do życia niz niejeden pies w tym kraju. No ale kazdy ma inne priorytety jak widac. Z tym że ja powstrzymam się od oceniania takich postaw.
Edit - a tak swoja drogą to o jakie postulaty chodzi w tym projekcie? Wspomniałeś o tych budach z własnej inicjatywy,czy jest to tam zapisane?
0
@Arden Przygotowuje ich do unitarki.
3
@MESSIah16 No to dziwni nauczyciele w takim razie. W szkole moich dzieci z tych okazji nikt nie jest pomijany. Dziewczyny składają życzenia i drobne prezenty chłopakom. I na odwrót.