0

"Tu kolor zębów jest ważny, pokazuje miejsce w hierarchii społecznej. Im wyższa persona, tym więcej złotych zębów. Niżej postawieni mają zęby srebrne. Najniżej - zęby sztuczne, przypominające kolorem i wyglądem naturalne. Korci mnie, żeby spytać, jakie zęby miał Stalin. Ale znam odpowiedź: nie wiadomo, Stalin nigdy się nie uśmiechał"
Ryszard Kapuściński - "Imperium"

1

@marcin62 Skoro miał dwa promile to jak mogło to być umyślne morderstwo? No chyba że istnieją dodatkowe dowody, że to planował.

1

@Gitarkafcb A może ten twój plan tak go przeraził, że sam zdecydował się wystartować.

0

@LaLigaPD Ale o co chodzi?

2

@Safrani Nie znam tej pisarki. Ale skoro wrzucają na tej grafice jej zdjęcia zamiast choćby jednego zdjęcia jej dzieł, to chyba nie jest to proza najwyższej jakości.

0

@TR3YWAY Gada bo co ma gadać. Słowo się rzekło i trudno. Na pewno teraz nie zmieni zdania,ale gdyby naprawdę wygrał LM to może wtedy inaczej na to spojrzy i wtedy będzie czas na zmianę decyzji.

0

@TR3YWAY Dzieje się to że może Xavi jednak zostanie.

0

@Gall Nie chodzi mi o tą prawdziwą rezerwę jeszcze z czasów zasadniczej służby. Tylko o tę rezerwę w myśl nowych przepisów - czyli powoływanie na krótkie szkolenia osób które nigdy nie miały kontaktu z wojskiem. To się chyba nazywa pasywna rezerwa, jeśli dobrze pamiętam.

1

@lucca87 Zawsze to będzie w jakiś sposób wybiórcze. Po pierwsze postawili na podział między kraje a po drugie na klucz historyczny i tak wyszło. Taka Anglia też ma obecnie lepszych reprezentantów niż Chelsea.

4

@Safrani U nas nie chodziło o pobór ale o kwalifikację wojskową. Na podstawie której planują potem powołania do ćwiczeń rezerwy. I żeby nie było to mi to tam wisi ale skoro sami mówią o równości i nawet mamy od tego urząd ministra,to niech się tym zajmie.

0

@TheNekro94 Tego nikt się nie spodziewał? Nie przesadzaj.

0

@FcPortoFan1999 Rosja. Xd.

0

@Armintrance1 Sam się ogarnij.

0

@Culer9002 Ale już prawie.

2

Brawo Inter. Do domu.

0

Pięknie. Sorry Alexis ale...

0

@katalonczyk987 W zeszłym sezonie Napoli tak samo goliło każdego oprócz Milanu w LM.

0

A więc karne.....

1

@NeroTFP1 A walić to. Fanem Atletico nie jestem ale antyfanem Interu już tak i liczę że odpadną.

0

@NeroTFP1 Ale o co chodzi?

0

Brawooo Gool Depay!!!!!

1

@Szklaner Dokładnie. Jedyne nad czym można się tu zastanawiać to nad jego urazami. Bo tak doświadczony zawodnik musi być w zespole aby można po niego sięgnąć w razie potrzeby.

1

Sergi i Xavi muszą zostać i tyle w tym temacie.

0

@MESSIah16 Powinna iść siedzieć - pełna zgoda -popieram i nie mam z tym problemu. Natomiast zabieranie auta to zwykły skok na kasę. Nawet jak mnie to nie dotyczy to jest to niebezpieczny precedens i kto wie czy niedługo nie pójdą za ciosem.

0

@kuz Mnie to nie dziwi. Ja juz dawno słyszałem od Ukraińca,że tam sa mocno podzieleni i że wcale nie ma tam dużego poparcia. To co my widzimy to jedno a to jak jest postrzegany wewnątrz kraju to co innego.

0

@MeAndSwan Znamienne jest,to że myslisz sobie - przecież to oczywisty fejk. A potem sobie przypominasz co zdolni są wymyślić eurokraci i pojawia się lekkie zawahanie.

0

@Xavi6:) Bułka.

0

@draxidox Wyp---j

0

@Tasde Jeśli UE przestanie wprowadzać kolejne zakazy i obostrzenia,generujące koszty to na pewno im się spodoba. Tyle że to dotyczy wszystkiego - norm spalin w ciagnikach także.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?