3

@bartas97 Ciekawe czy strumyk też zachował prawa....

0

@Rl9k1nG Pytasz dzika czy sra w lesie? Jasne że to jedno zło.

3

@Forsyth Nie mam co prawda twittera,ale jednak nie dziwię się wzburzeniu ludzi,którym te słuszne protesty utrudniają życie.

0

Tylko Zubimendi.

0

@vangoor Sprytna próba.

0

@prokofiew Dobra. Spoko. Nie wyłapałem trollingu.

0

@Janas11224 Blokują w Tajlandii fcbarcę? I już mi się nie podoba.

0

@michal26 Ależ patologia. Jeszcze przy dziecku tak się wyraża. Pięknie nam się pani przedstawiła.

0

@prokofiew O czym my piszemy w ogóle? Opie - mam dla ciebie radę -

0

@ArcziArtt Pojawiały się artykuły, że utracił sporą część majątku (po części przez rozwód) a jego firmy upadły po aresztowaniu.

0

@Hosh Smacznego i pozdrawiam. Pozdrów przy okazji zakupów niemiecką i francuską załogę wymienionych sklepów.

0

Cóż za zwrot okoliczności. A Rambla juz raz pochowała nieboraka.... Nie mówiąc już o bankructwie, a tu milion euro nawet znalazł.

5

@MESSIah16 @prokofiew Pasożyt to w sensie biologicznym chyba dotyczy dwóch odmiennych gatunków. Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby użyć tego wyrażenia w tym kontekście. Ale ci co tego bronią sa jeszcze bardziej (wulgarny epitet)-ni.

1

@Mow_mi_Douglas Gdyby tak było, to nie musieli by nawet tego wymyślać, bo po co?

4

@Encore Serio? Chyba tylko z jednostronnej perspektywy.

1

@MesQueUnClub96 Przeminęło z wiatrem. Ewentualnie trylogia Sami swoi.

1

@barcanawieki Tak jak u nas niektórych boli Królewiec który na przestrzeni wieków miał niewiele wspólnego z Polską.

0

@jakub1906 Internet naszych czasów. Kiedyś to było. Teraz to nie ma

0

@BabyGang Mogłaby być też Islandia zamiast Bośni i byłoby super.

0

@Hosh Dzięki. To nie można po prostu używać nazwy krótkotrwały postój?

0

@Vampir707 Co to jest te całe Kiss and Ride?

1

@abram3k No przyznam się,że kreatywnie podeszli do tematu. Ciekawe, ciekawe...

0

@barcanawieki Ale czy skłamał?

0

Ten "dziennikarz" żugajek to nie jest przypadkiem ten sam co kiedyś zadzwonił do hejtparku?


0

@TR3YWAY I bardzo dobrze. Przyjdzie na to czas po Euro. Wtedy może być sporo przetasowań i ciekawych kandydatów, a może się okaże że Xavi jednak zmieni zdanie

1

@Bykunn Hehe. Jakoś mi umknęło. Najbardziej mi chodziło o to, że nie warto komentować czy oceniać nie znając tak naprawdę okoliczności. Pozdro.

0

@Bykunn Ja w to nie wnikam nie znając okoliczności - może był jedynym kierowcą a może nie był. Nieraz po prostu komentowałem czy oceniałem podobne wydarzenia a potem wychodziły na jaw różne okoliczności. Zresztą co to zmienia że był jedynym kierowcą w sensie prawnym. Wspomniałeś że odebrałbyś mu prawa rodzicielskie z tego powodu? Nie przeczę że tam może być to zasadne. Ale tocząc tę dyskusję zaraz dojdziemy do punktu, ze będziemy odbierać prawa rodzicielskie rodzicom którzy nie mają prawka, bo są nieodpowiedzialni.

0

@Transu96 Bardziej chodziło mi o rzeczy dotyczące tego hipotetycznego wędkarstwa o którym wspomniałeś. Ale owszem - rzeczy tego typu też gdzieś tam sobie leżą o ile się zachowały, tym bardziej, że miejsca sporo nie zajmują. Osobiście na przykład to bardzo mnie ucieszyło gdy kiedyś znalazłem na strychu życiorys napisany przez dziadka, którego nie znałem. Może kiedyś taką przyjemność sprawi to i moim potomnym gdy będą takie pamiątki przeglądać

0

@mrboom Qrczę - właśnie włączyłem przypadkiem i zaczęli gadać o tym zespole i coś mi zaświtało,że na LR kiedy ktoś o tym zespole wspominał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?