@michal26 Ale bez internetu jak najbardziej to zrobisz. A tylko o to mi chodziło, że takie możliwości o których piszesz istniały także przed czasami internetu.
@michal26 Chodziło mi o samą możliwość a nie o wady czy zalety. Internet jako taki nie służy do rejestracji i zapisu. Od tego są odpowiednie urządzenia.
@Arkon Nie będę teraz atakował czy bronił konkretnych nazwisk - nie w tym rzecz - chodzi mi raczej o podejście jakie wyraził Neumann i jest to nagminne w polskiej polityce - "Akty oskarżenia dla samorządowych polityków opozycji są bez znaczenia i mogą być nawet korzystne, ponieważ na wybory "idą głosować ludzie, którzy g... się interesują", a antypisowski elektorat uzna je za atak PiS-u". Tak to działa - do tej pory wszelkie afery polityków PO to był rzekomo atak PIS-u. A teraz będzie to w druga stronę - wszelkie afery dotyczące pisowskich polityków będą przedstawiane jako zemsta PO. Jak chcesz konkrety to spójrz np. na sprawę Kamińskiego i Wąsika,albo z drugiej strony na tego od "afery śmieciowej"
@Arkon Chciałem dodać,że zanim nasze społeczeństwo dogoniło te dojrzałe demokracje to one juz osiagnęły szczyt paraboli i teraz wędrują w dół. Nie tylko w USA ale wszędzie. Kiedyś taka afera Watergate wstrząsnęła całym krajem, dziś podobne afery jeszcze utwierdzają w poparciu fanatyków.
@yzyr Jak to się nie kwapił? Byli skłonni to dokończyć ale z jednej strony władze Elbląga blokowały aby PIS nie odniósł sukcesu przed wyborami. A z drugiej państwo (PIS) nie chciało inwestować w port który nie należał do państwa i w zamian za inwestycję port miał przejść na własność państwa.
@Arkon Problemem polskiej sceny politycznej nie jest liczba partii czy nawet kierunek tych partii,ale skompromitowani ludzie którzy odgrywają w nich ważne role. A to wynika z "niedojrzałości" naszego społeczeństwa.
@michal26 No mógłbyś kupić nagranie na kasecie VHS czy na DVD. Internet tylko to ułatwia i masz to na wyciągnięcie ręki i ruch palcem, ale bez internetu też to by było możliwe. Ale generalnie wiem co masz na myśli. To tylko taka mała dygresja z mojej strony.
@TheNekro94 A dlaczego rozliczasz ich tylko z wyborcami którzy oddali na nich głos? Ktoś może czuć się oszukany także z tego powodu,że oddał głos na inną partię,bo nie podobały mu się obietnice PO. Gdyby wiedział,że te obietnice pójdą do kosza to nie byłby zmuszony głosować na tę inną partię.
@michal26 No spoko. Tylko to o czym piszesz to nie jest zasługa stricte samego internetu. Nagranie np. koncertu i przesłanie go na odległość możliwe było i bez internetu.
1
@Arden A skąd wiesz, że to Czeczeni a nie Ingusze?
1
@kubix05 Z takich elektrycznych to chyba prlowski młynek do kawy.
0
@Cygan BRC Ile państw zginęło w tym ataku?
1
@barcanawieki Andora. Wyspy Owcze.
1
@MichalZZZ FC Galloway. Black Welsh Stadium.
0
@michal26 Ale bez internetu jak najbardziej to zrobisz. A tylko o to mi chodziło, że takie możliwości o których piszesz istniały także przed czasami internetu.
0
@michal26 Owszem. Ale bez podłączonego urządzenia internet nic ci nie przekaże.
0
@michal26 Chodziło mi o samą możliwość a nie o wady czy zalety. Internet jako taki nie służy do rejestracji i zapisu. Od tego są odpowiednie urządzenia.
1
@draxidox Serio ciągle musimy już wszystko określać jako "ora", "miażdży" itp. itd.?
0
@Arkon Nie będę teraz atakował czy bronił konkretnych nazwisk - nie w tym rzecz - chodzi mi raczej o podejście jakie wyraził Neumann i jest to nagminne w polskiej polityce - "Akty oskarżenia dla samorządowych polityków opozycji są bez znaczenia i mogą być nawet korzystne, ponieważ na wybory "idą głosować ludzie, którzy g... się interesują", a antypisowski elektorat uzna je za atak PiS-u". Tak to działa - do tej pory wszelkie afery polityków PO to był rzekomo atak PIS-u. A teraz będzie to w druga stronę - wszelkie afery dotyczące pisowskich polityków będą przedstawiane jako zemsta PO. Jak chcesz konkrety to spójrz np. na sprawę Kamińskiego i Wąsika,albo z drugiej strony na tego od "afery śmieciowej"
0
@Arkon Chciałem dodać,że zanim nasze społeczeństwo dogoniło te dojrzałe demokracje to one juz osiagnęły szczyt paraboli i teraz wędrują w dół. Nie tylko w USA ale wszędzie. Kiedyś taka afera Watergate wstrząsnęła całym krajem, dziś podobne afery jeszcze utwierdzają w poparciu fanatyków.
0
@yzyr Jak to się nie kwapił? Byli skłonni to dokończyć ale z jednej strony władze Elbląga blokowały aby PIS nie odniósł sukcesu przed wyborami. A z drugiej państwo (PIS) nie chciało inwestować w port który nie należał do państwa i w zamian za inwestycję port miał przejść na własność państwa.
2
@Arkon Problemem polskiej sceny politycznej nie jest liczba partii czy nawet kierunek tych partii,ale skompromitowani ludzie którzy odgrywają w nich ważne role. A to wynika z "niedojrzałości" naszego społeczeństwa.
0
@MOLESTA "Kazdy kolejny dzien Usmiechnietej Polski to Piekny Dzien." Xd.
0
@TheNekro94 W filmie ukazali jak miał przygotowane woreczki z moczem schowane pod ubraniem.
0
@michal26 No mógłbyś kupić nagranie na kasecie VHS czy na DVD. Internet tylko to ułatwia i masz to na wyciągnięcie ręki i ruch palcem, ale bez internetu też to by było możliwe. Ale generalnie wiem co masz na myśli. To tylko taka mała dygresja z mojej strony.
2
@misterio Mnie tam bardziej śmieszą ci którzy ich tłumaczą.
1
@misterio Co ciekawe Tusk składając te obietnice nie różnicował społeczeństwa na swoich wyborców i swoich przeciwników.
5
@TheNekro94 A dlaczego rozliczasz ich tylko z wyborcami którzy oddali na nich głos? Ktoś może czuć się oszukany także z tego powodu,że oddał głos na inną partię,bo nie podobały mu się obietnice PO. Gdyby wiedział,że te obietnice pójdą do kosza to nie byłby zmuszony głosować na tę inną partię.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Takie święte krowy to są akurat w każdym miejscu pracy.
0
@Emhyr Czyli jest nadzieja,że Xavi jednak zostanie. I bardzo dobrze
1
@michal26 No spoko. Tylko to o czym piszesz to nie jest zasługa stricte samego internetu. Nagranie np. koncertu i przesłanie go na odległość możliwe było i bez internetu.
0
Co ta Bośnia odwaliła to nie mam słów.
2
Dobra Panowie. To teraz Polska na luzie wygrywa Euro,a potem Probierz obejmuje Barcę. Tak to widzę.
0
Dobra. Dawać mnie tę Walię już
0
@4drian0 Króciutko i na temat.
0
@skubi99 Akurat jemu bardzo mało zabrakło aby dopiąć swego.
1
@MESSIah16 Apel to ingerowanie w czyjeś życie?
1
@SelloutCrowd #piekło Europejczyków.
0
@Destroyer_of_Worlds Świetny pomysł. Tylko przy okazji niech wprowadza obowiązkowe OC dla rowerzystów i pieszych.