1

@Safrani Ostro podsumowali rządy usmiechniętej koalicji

3

@Kgorecki2500 Maciek to tylko ten z Klanu.

0

@reloaded Ale wiesz,że pocałunek obcej baby to co innego niż pocałunek podwładnej?

2

@MesQueUnClub_87 Nie wiem o czym to świadczy - nie chce mi się w to wnikać. Po prostu dla mnie samo nagranie z autokaru i jej zachowanie w tamtym momencie niczego nie przesądza. Mogła ochłonąć i spojrzeć na to inaczej.
@Arden Edit- oczywiście 2 lata więzienia za ten pocałunek to jakiś absurd. Chyba że tam dochodziłyby jeszcze jakieś inne podobne wyczyny.

0

@Arden To, że się śmiała to o niczym nie świadczy. Załóżmy taką hipotetyczną sytuację, że ktoś na oczach twoich znajomych zrobiłby coś co ci się wcale nie podoba (nie wiem, wypłaciłby ci liścia, kopnął w tyłek czy na przykład pocałował w usta). Możliwe jest,że też byś robił dobrą minę do złej gry tym bardziej by nie psuć zabawy drużynie po takim sukcesie.

0

@Safrani To nie politycy tylko urzędnicy.

2

@Forsyth U nas to nawet jak wydzielisz,to bydło łazi sobie jak chce. Przykład z okolicy - po jednej stronie ulicy chodnik dla pieszych, po drugiej ścieżka rowerowa i oczywiście zawsze się znajdą debile co muszą sobie po tej ścieżce spacerować.

0

@TR3YWAY Już to widzę jak Robert idzie do jakiegos Atletico. Prędzej by wybrał hajs od Arabów

0

@Kgorecki2500 Nie rozumiem po co Polska się w to miesza?

1

@Sulimo Ja tam widzę 57

2

@mr Barca @chavez Otóż to. Rozsądek na bok. Cieszmy się chwilą. @Bobo25 No wiem - co niektórych to drażni że ktoś się cieszy z awansu na turniej.

3

Mówcie co chcecie,ale jak człowiek sobie przypomni o naszym awansie na EURO to od razu się gęba śmieje. Dawno czegoś takiego w kibicowskim życiu nie odczuwałem.

0

@QuQ Oczywiście , że można to zmienić. Ale widocznie skoro obrażają go na tle rasistowskim to on nie rozumie z czego ten hejt tak naprawdę wynika.

0

@DLFCB I właśnie za to kibice go uwielbiają.

0

@QuQ To niech go wyzywają od chamów, prostaków itp. itd. Czyli z powodu czegos na co ma wpływ i co może zmienić. Po co wyzywać go z powodu tego co akurat od niego nie zależy?
@tbas Nie wiem o czym piszesz.

1

@QuQ Tak tak - śmiej się dalej skoro cię to bawi. Nawet jeśli Vini daje powody aby kibice za nim nie przepadali, to wyzywanie jego koloru skóry (dodajmy że skupiają się na tym bo to go właśnie najbardziej boli) powinno być wypalone gorącym żelazem do cna.

8

Człowiek wstaje rani i od razu dzień jakiś lepszy gdy sobie wspomni , że Polacy awansowali na EURO.

1

@KrychaFCB I to po dzisiejszym meczu stwierdziłeś?

0

A Lewy już wywalone miał. Nawet nie patrzył xd.

1

To już? Po wszystkim?

0

@TheNekro94 Bo się przygotował. Nie to co na jakichs Walijczyków.

2

I takie karne to ja szanuję,a nie ta pajacerka co Lewy odstawia.

1

A więc karne panowie....

0

Kiedy gramy rewanż z Walią?

2

Pio pio pio Piąąąątekkk.

13

Qrła. Oni dalej odgrzewają tę sagę?

0

@DonAndresFCB Jednak nie...xd

3

Brawo Islandia. Oby tylko nie sfrajerzyli jak Bośniacy.

4

@zadafcb @mcsarna -wołają cię.

1

@Fenelon Tak - potem zauważyłem, że to niekoniecznie do Ciebie powinienem adresować ten wpis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?