0

@BorzyKrzys Bardzo mądrze powiedział.

0

@Bykunn @BorzyKrzys A najlepsze jest to,że nasze państwo zamiast wspierać podobne inicjatywy to co robi? Buduje mu konkurencję poprzez państwowe spółki. Paranoja.

0

@Azi Przecież nie przeprosił - u Mazurka pomimo kilkukrotnych nalegań redaktora nie przeprosił.

1

@AFA Otóż to - nie da się chyba tego zakazu skutecznie wyegzekwować

0

0

@tristan87 Właśnie nie wiem - z jednej strony krytykowal media głównego ścieku że zaniżają standardy,a sam to robi.

0

@Cule1234 Niech biora Fatiego i kwita.

0

@Kgorecki2500 "Jak śmiesz?"

0

@mekston Bracia Żewłakow?

1

@DLFCB Jak najbardziej się nada. Skoro mamy posłanki patusiary to co tam taka radna.

0

@DonMatteo901 Ech - i te brednie o pilnowaniu łąki.

2

@Sulimo "Co ciekawe, film może pochwalić się naprawdę dobrymi recenzjami. Średnia ocen od krytyków wynosi 70%, a widzowie ocenili film jeszcze lepiej - aż 88% (Rotten Tomatoes)." To,że poniósł klapę finansową nie musi oznaczać, że to zły film. Oglądałeś może?

3

@Bobo25 Chyba to brzmiało - "Gdzie się patrzysz głupku"

0

@Bobo25 Mundial w Katarze - mecz Holandia-Argentyna. Holenderski zawodnik chciał podejść do Messiego by prawdopodobnie wyjaśnić albo przeprosić za zachowanie podczas meczu ,a ten go wyzwał od głupka.

7

@Bykunn Mimo wszystko jakoś nie pojawiają się przy tym temacie większe kontrowersje. A z tego co widać PO chętnie by takie ujawniła aby storpedować ten projekt.

1

@Kgorecki2500 Co jest tragikomiczne? Że dzieci sa wykorzystywane w organizowaniu zamachów terrorystycznych? Czy że chcą się przed tym bronić?

1

@Worny Zrobił swoje to się cieszył. Podejrzewam,że to nie on przyczynił się do straty tych dwóch goli w końcówce.

0

@zodiak_10 @Bobo25 - wołają cię.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 "Swoją drogą to przeraża mnie fakt jakie chorągiewy pracują w tym klubie, że po jednym udanym miesiącu zaczynają błagać o pozostanie Xaviego. Z takim podejściem to my daleko nie zajedziemy…"
Wiem że to trochę inna sytuacja,ale np w takim Interze wystarczył jeden udany mecz,który stanowił być albo nie być dla trenera i patrz gdzie są dzisiaj.

3

@mleczkoo Co ciekawe sam PIS nawet nie grzeje jakoś za bardzo tego tematu. Zresztą jak rządzili też tego nie robili.

0

@FcPortoFan1999 Samorządowe takie właśnie są.

0

@semafor "Jeśli zaprawdę był nieświadomy to uznać go należy za wyjątkowego idiotę" Uznawaj go za kogo chcesz, ale nie wymagaj tego od innych.
Nie interesuje mnie bardziej - myślałem ze jak ktoś coś wrzuca i ma jakąś wydumaną tezę to albo ma jakieś mocniejsze przesłanki na jej obronę,albo to zwykłą teoria spiskowa bez pokrycia

3

Co ci Brazylijczycy ze soba robią po zakończeniu karier -https://www.sport.pl/pilka/7,64946,30855931,tak-teraz-wyglada-legendarny-adriano-podstepny-wrog-niszczy.html
Szkoda chłopa.

0

@semafor Pytam jeszcze raz - czy wyraził kiedykolwiek te intencje które mu przypisujesz w jakiś inny sposób niż ubranie jakiejś koszulki? Na swoim przykładzie piszę,że nie znam historii tego klubu. Tak samo Mazurek nie musi ich znać - no chyba że istnieją przesłanki,że to było świadome wyrażenie poglądów z jego strony.

1

@Ojciec5tkidzieci Dokładnie - ostatni klub z zasadami.

4

@Kapitan hawk Ernesto też budzi sentyment....

0

@Kengo Z jakiego powodu te wzrosty?

0

@semafor "nikt nie ma przypadkiem koszulki takiego chorego klubu". Jak pisałem - nie mam zielonego pojęcia o tym klubie,nie koajrzę ich koszulki, jutro nadal nie będę pamiętał ich herbu. Ale wedlug ciebie każdy musi znać tę historię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?