0

Kuźwa była zima i było dobrze a tu już muchy zaczynają człowieka wnerwiać.

0

@Kgorecki2500 Kto normalny traktuje koźlę jako zwierzę domowe? Nie dziwię się że sprawia problemy.

0

@BorzyKrzys Eastwood też całkiem dobry jako reżyser. Oraz Villeneuve.

1

@szkodastrzepicryja W lidze raczej pozamiatał. Ciekawe jeszcze czy w pucharach cos ugra. No i w przyszłym sezonie się okaże na ile Tuchel mu pozwolił w tej lidze. Tak samo w LM będzie weryfikacja.

0

@Joe_Barbaro Brak/Crespo
Raphinha/Ronaldo
Mbappe/Zidane
Gavi/Mendieta
Jorginho/del Piero

0

@BorzyKrzys Wystarczyło wstrzymać się od realizowania 100 konkretów i są efekty. Lepiej mądrze stać i nic nie robić niż głupio biegać.

0

@szkodastrzepicryja Na razie jeszcze ten muszą dokończyć

0

@Rl9k1nG Bzdury. Jeśli cokolwiek by było dalej to najpierw Mołdawia

0

Kariera trenerska rządzi się innym prawami niż kariera piłkarza, która jest krótka i szkoda marnować czas na stagnację w podobnych klubach. Trener jednak ma czas aby się tam marnować, jeśli mu to pasuje.

2

@RosjaninBut Czy to był sztandarowy projekt PIS? Jakoś cicho w takim razie było o tym ich sztandarowym projekcie.

0

@RivaldoVitorBorba Widocznie osoby decyzyjne w tenisie zachowali jeszcze odrobinę rozsądku.

1

@koksik2700 Trochę remontu wymaga

0

@FcPortoFan1999 Oficjalnie dziennikarz piłkarski - jak to brzmi. Chyba juz jednak zmienił profil.

0

@NeroTFP1 To moze wróćmy do zakuwania ludzi w dyby?

0

@Awtameok_Klana A kto wspomina o jakiejś UE? Pisałem o krajach NATO. I owszem - powinny w obecnej sytuacji inwestować w zbrojenia.

0

@Foro Owszem w grupie był blamaż. Ale tyle zmian trenerów też tworzyło zawirowania.

1

@Arden Może sobie usypiać. Chodzi o to aby kraje NATO nie inwestowały w zbrojenia. Widać się przestraszył tych zapowiedzi i stąd podobne wypowiedzi. Tyle że nic nie zmienią.

1

@Culer9002 Skupienie to jedna sprawa,a druga jest taka,że przewaznie na te lepsze zespoly gramy z kontry,a na te slabsze to one graja z kontry.

0

@mordini123 Kogo brakuje z takich potęg piłkarskich? Holandia,Włochy - ktos jeszcze? Dania jeszcze.

2

@Mezocyklon87 @arasz1819 @Dari0G @FcPortoFan1999 I wlaśnie dlatego debaty powinny się odbywać najlepiej na jakiejś platformie internetowej. Tam czas można dowolnie wydłużyć i nie jest to tak kosztowne jak każda minuta w telewizji. Nawet nie mam na myśli żadnej konkretnej platformy - chodzi mi tylko o zalety takiej transmisji.

0

@Foro To czemu teraz tylu narzeka zamiast się cieszyć nawet z takich małych rzeczy?

0

@TR3YWAY Jaki balonik? Euforia po awansie to nie jest balonik pompowany przed każda imprezą i spekulacje typu - Senegal ogramy, Kolumbia do wzięcia, Japonia to z palcem w bucie. Teraz nikt poważny nie będzie czynił podobnych spekulacji i nikt nie wróży sukcesu.

1

@TR3YWAY A może paradoksalnie brak balonika i rywale z najwyższej półki tym razem pomogą?

1

@TR3YWAY Piękny widok. A jak śpiewali hymn z kibicami to nuż normalnie ciary. I na pohybel wszystkim malkontentom. Założę się,że gdyby nawet odnieśli sukces na Euro to zaraz by znowu co poniektórzy kręcili nosem i stękali,że styl nie taki,że za mało bramek strzelili, że przeciwnicy zbyt slaby byli czy że farta mieli.

2

@FcPortoFan1999 Oj nie do końca. Nie zawsze mu chodzi tylko o zysk. Czasem działa wręcz na szkodę finansów klubu byleby tylko postawić na swoim.

4

@Sulimo De Laurentis to naprawdę oszołom jakich mało. Szkoda tylko graczy których zlapie w tę swoją złotą klatkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@qbuteq Sugerujesz,że nie utrzymają się zbyt długo przy władzy? Obyś miał rację.

1

@Kidd Chyba jednak wypada lekko poza Top 10. Trochę sobie zszargał obraz przeprowadzką do Premier League.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?