0

@vangoor Do tego różne normy,homologacje na lampy,plastiki, spinki do tapicerki, itd. itp.

1

@KrychaFCB Ale co na takiego Rybusa wylali wiadro pomyj to ich. Nawrt mi nie żal frajerów - wskaż im chochoła to go spalą jak czarownicę, a tymczasem interes się kręci.

5

Trener Mallorki jest potomkiem Basków którzy wyemigrowali do Meksyku w latach 40.
"Cała moja rodzina chce aby Athletic wygrał. Tylko moja żona i syn będą z Mallorcą w tę sobotę" - Javier Aguirre.

1

@Kgorecki2500 Warto dodać,że formalnie wojna polsko-japońska trwała aż do 1957 roku

0

@HighestInTheRoom Po co to wrzucać i komentować? Jak ja nienawidzę takich nagrań wyrwanych z kontekstu. Ale co się niektórzy odpalą w komentarzach to ich.

1

@ElTomas @koksik2700 W końcu ma polskie geny. Jest przecież prawnuczką Feliksa Czarnyszewicza - brata Floriana Czarnyszewicza - świetnego pisarza

1

@MesQueUnClub96 Arsenal się męczył z takim Porto,które w swojej lidze też nie zachwyca. Rozgrywki pucharowe rzadzą się wlasnymi prawami

0

@tristan87 Straszne co się dzieje w tym Monachium.

0

@Safrani Oby jak najpozniej.

1

@draxidox A dlaczego zbyt dużo? Wszelkie inne rozwiązania to tylko półśrodki i skok na kasę do budżetu.

0

@Safrani Ukraina w NATO? Już to widzę. Jeszcze może niech do UE ją wezmą to już całkiem Polska leży i kwiczy.

0

@draxidox Po co takie półśrodki? Technologia daje nam takie możliwości, że można śledzić prędkość kierowców przez cały czas. Niektórzy ubezpieczyciele chyba nawet ferują zniżki jeśli kierowcy zgodzą się na takie śledzenie za pomocą aplikacji. Dlaczego by nie iść w tym kierunku? Tylko że taka nieuchronność kary ucięłaby praktycznie wpływy do budżetu z mandatów.

0

@Safrani Dokładnie. Ale PCC dotyczy wszystkich umów - nie tylko nieruchomości. Tak naprawdę nawet sprzedając telefon czy telewizor powyżej okreslonej wartości też powinno się płacić PCC

0

@bartekvisca Przecież nie ma czegoś takiego jak podatek od kupna nieruchomości.

0

Do was też dzwoni lekarz rodzinny?



0

@zodiak_10 Heh. Niczym @maroon po każdym meczu Argentyny na mundialu w Katarze.
Edit - nie licząc tego z Arabią.

2

@tristan87 Serio wierzysz że to chodzi o poglądy? Powinni zakazać takiej formy promocji. To podchodzi pod stalking. Oglądasz sobie w domu TV a tu ktos ci z głośnika zagłusza bo coś reklamuje. Króciutko z takimi.
Podejrzewam,że to był któryś z kolei przejazd z tym megafonem i nic dziwnego że człowiek zareagował.

0

@BorzyKrzys Bardzo mądrze powiedział.

0

@Bykunn @BorzyKrzys A najlepsze jest to,że nasze państwo zamiast wspierać podobne inicjatywy to co robi? Buduje mu konkurencję poprzez państwowe spółki. Paranoja.

0

@Azi Przecież nie przeprosił - u Mazurka pomimo kilkukrotnych nalegań redaktora nie przeprosił.

1

@AFA Otóż to - nie da się chyba tego zakazu skutecznie wyegzekwować

0

0

@tristan87 Właśnie nie wiem - z jednej strony krytykowal media głównego ścieku że zaniżają standardy,a sam to robi.

0

@Cule1234 Niech biora Fatiego i kwita.

0

@Kgorecki2500 "Jak śmiesz?"

0

@mekston Bracia Żewłakow?

1

@DLFCB Jak najbardziej się nada. Skoro mamy posłanki patusiary to co tam taka radna.

0

@DonMatteo901 Ech - i te brednie o pilnowaniu łąki.

2

@Sulimo "Co ciekawe, film może pochwalić się naprawdę dobrymi recenzjami. Średnia ocen od krytyków wynosi 70%, a widzowie ocenili film jeszcze lepiej - aż 88% (Rotten Tomatoes)." To,że poniósł klapę finansową nie musi oznaczać, że to zły film. Oglądałeś może?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?