0

@tristan87 I tak o niebo lepsze kandydatury niż Spurek czy Thun.

2

@FanBarcYxD Tusk płakał jak to podpisywał (ze śmiechu)

0

@Bobo25 Kto mówi o zakazie? Ja tylko postrzegam to jako patologię i tyle. i rzucanie kłód pod nogi przez państwo polskiej innowacyjnej firmie. Zamiast ją wspierać, a przynajmniej nie przeszkadzać. Poczta Polska ma u mnie w regionie tyle pustostanów ze to się w głowie nie mieści. Czasem działki w bardzo dobrych lokalizacjach. I te lokale stoją puste i generują koszty bo nikomu na tym nie zależy. Zresztą znam to z autopsji bo urząd w którym kiedyś pracowałem wynajmuje jeszcze jeden taki lokal od Poczty i widzialem to jak oni podchodzą do kwestii tego najmu. Za chwilę ten lokal będzie pusty, bo nikomu tam nie zależy aby zadbać o normalne relacje. Tylko przerzucanie się odpowiedzialnością - tam jest biurokracja dokładnie jak w PRL.

1

@speed1 Ja bym prędzej ukarał to bydło, a nie klub.

0

@Bobo25 Funkcjonuje ale to jest chore. Nowy rząd zamierza dołożyć 2 mld złotych z budżetu, W jednym z roku w ostatnich latach Poczta miała nawet 800 mln złotych strat. Ostatni rok to bodajze 177 mln zysku, ale PIS dołożył im 190 mln zł, więc i tak bez tej dotacji byli na minusie. Nie wiem co więcej trzeba aby dostrzec, że to jest totalna patologia, gdzie pomimo monopolu na pewne usługi oni osiagają same straty.

0

@RosjaninBut Trzaskowski - przestań mi młodych Szwedów prześladować.

0

@Bobo25 Wolny rynek i dotowanie przez państwo - wybierz jedno.

0

@Bobo25 Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej? I co ty z tym Mentzenem do mnie ciągle nawijasz?

0

@Comentateiro Niedługo przejmą mienie bezspadkowe w Polsce więc sobie odbiją.

0

@RosjaninBut Co ci Szwedzi? Odkąd weszli do NATO to cos im odbija. Ostatnio zabili nam rodaka,a teraz to. Masakra.

1

@JohnnySilverhand Tak. Nałogowo przyjmuję codziennie cukier.

1

@MesQueUnClub96 Idąc ta logiką to czy niejaki Julian Alvarez jest obecnie lepszy od Kane'a? Na razie chyba nie pomimo tych tytułów jakie kolekcjonuje.

0

@Kgorecki2500 Tylko jedną osobę z tych zdjęć kojarzę

1

@Bobo25 Gdyby ten moloch działał sprawnie i przynosil zyski to nikt by pewnie nie miał z tym problemu. Jesli jednak przynsoi straty,a rzad mimo to go dotuje to jak niby rynek ma ich zweryfikować? Albo inaczej - rynek ich cały czas weryfikuje ale jednak dotacje sztucznie ich utrzymuja przy wegetacji.

1

@Bobo25 Ja tak to widzę i to także wynik z moich negatywnych doświadczeń z tą prlowską instytucją. Jeśli chodzi o dostarczanie paczek,a zwlaszcza ich terminowość to nie mogą nawet się równać z żadną firmą kurierską. Gdy dostaję od firmy kurierskiej rano sms - dziś zostanie dostarczona twoja przesyłka to mam 100% pewnosc,że ją dzis dostanę . Gdy dostaję taki sms od poczty,to oczywiście paczka przyjedzie dopiero na drugi albo trzeci dzień a potem na stronie sledzenia przesylki widzę jakies rozne myki - nieudana proba dostarczenia przesyłki,itd. A ostatnio to przeszli samych siebie - rano wydając paczkę do doręczenia odznaczyli sobie od razu, że przesyłka została do mnie dostarczona. Jak dla mnie to powinni zaorać tą instytucję i tyle.
A co z tego,że panstwowa? No wlasnie to ze teraz nowy rzad zamierza im dac 2 mld złotych. Jak konkurowac z kims takim kto pomimo fatalnej jakosci uslug i corocznych strat jest ciagle utrzymywany przez podatnika? To twoje pytanie powinno brzmiec inaczej - czy Inpost, DHL i DPD yo gorszy sort niz poczta? Czemu im nikt nie dopłaca,a zarabiają i lepiej wykonuja usługi?

1

@Bobo25 Hm. To dlaczego Inpost swego czasu przestał kopac się z koniem i dokladać blaszki do listów,bo tfu - poczta polska miała monopol? Mają swój monopol na listy i przekazy pocztowe to niech się tego trzymają,bo do paczek to się oni nie nadają. Niech to zostawią innym. Tak samo Orlen

0

@Bobo25 To niech inwestuje w swoje innowacje,a nie wykorzystuje panstwową kasę aby kraść czyjeś patenty.

2

@bartas97 Podsumujmy - polska firma coś innowacyjnego wynalazła,a panstwo zamiast wspierać jej rozwój,to stwarza im sztuczną konkurencję. Państwo z kartonu.

1

@MesQueUnClub96 Klasycznie - to nie ja, ja nic nie wiem, krasnoludki wlamali się na konto

2

@KrychaFCB Putin sypnął kasą...

0

@tbas Aż tak to chyba nie spadną.

0

@Bernard777 No bez przesady. LM to całkiem inna półka i inny kaliber. Tak samo liga niemiecka w porównaniu do angielskiej,hiszpanskiej czy włoskiej. Ale już w przyszłej LM mogą wskoczyć na odpowiednią półkę .

2

Arsenalu - co ty robisz.

0

@Pawlak1992 Sheriff Tiraspol. Xd.

0

@Vampir707 Ale wiesz to, że to nie jest sprzyjanie Iranowi, a sprzyjanie wrogowi Izraela? I dlatego zadaj sobie pytanie co takiego Izrael uczynił, że ludzie kibicowaliby nawet Rosji w takim potencjalnym starciu. Normalnie zupełnie niewinny szykanowany znienawidzony przez wielu kraj

1

Pewnie Liverpool odrobi,ale co Crystal narobiło nadziei to nie mam słów. Jeszcze niech City się potknie po drodze

0

@MichuZ44 Trzeba znac kontekst. Nie mam pojęcie kto to jest i o co chodzi.

3

@Kgorecki2500 Wedle Izraelitów Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki,to co pan Tomasz taki zdziwiony?

2

@tristan87 Niech sobie robią dodatkową kategorię,albo ewentualnie startują w dyscyplinie bez podziału na płeć.

0

@Rifek @Kamilos84 Z drugiej strony taki obraz to też trzeba mieć miejsce by go powiesić. Trzeba mieć odpowiedni wystroj aby dany obraz tam pasował. I w ogóle te prezenty to taki ciężki temat. Czasem na przykład dostajemy cos co nam nie pasuje czy jest zbędne ale potem trzeba to eksponować,no bo nie wyrzucisz czy nie odłożysz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?